Hocaoğlu: “Milliyetçilik Demek Hizmet Demektir”

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Yılmaz Hocaoğlu, Milliyetçilik demek millete hizmet etmek demek, Türkiye’den IMF’yi kovmak demek, borçları tamamen sıfırlamak demek dedi.

Hocaoğlu: “Milliyetçilik Demek Hizmet Demektir”

Seçim çalışmaları kapsamında gezilerini sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Yılmaz Hocaoğlu, Tekkeköy ilçesinde 19 Mayıs Sanayi Sitesi esnafı ile bir araya geldi. Tek tek esnafı gezen Hocaoğlu, onlarla sohbet etti. Ekonomik hayatta vazgeçilmez güç olan esnafların mali açıdan güçlenmesinin, ülkenin ekonomik anlamda büyümesi ile eş değerde olduğunun altını çizen Hocaoğlu, 8 Haziran ile başlayacak hizmetlerin 2. yarısının başlangıcında ise esnaf kesiminin daha da güçlü hale gelmesine özel bir önem vereceklerini söyledi.

“GÖNÜLLERE KÖPRÜ YAPMAK İÇİN”

Genel Seçimin önemine işaret eden Hocaoğlu, Sizlere yapacağımız alt ve üst yapı projeleri gibi işler zaten bizim görevlerimiz. Bizler gönüllere köprü yapmak için buradayız, bizler yatırımların yanında muhabbet için, halkımızla yürüyüp çay içmek için buradayız. Bu kapsamda esnaf kardeşlerimizle bir araya geliyor, onların sorunlarını dinliyoruz. Esnaflarımızın bizlere ve partimize gösterdiği teveccüh bizleri onurlandırıyor. Esnafımızın bu yoğun ilgi ve alakası 7 Haziran’da sandıkları AK Parti oylarıyla doldurup taşıracak. 7 Haziran, istikrarın sürmesi, Türkiye’nin ve Samsun’un büyümesi, daha da gelişmesi için vazgeçilmez önem taşımaktadır. Biz halkımızın bu noktada AK Parti’ye gereken desteği vereceğine inanıyoruz diye konuştu.

“ŞER ODAKLARININ KARŞISINDA MİLLET DURUYOR”

Artık son dönemece girildiğine vurgu yapan Hocaoğlu, Bu hafta sonu 7 Haziran günü milletimiz sandığa gidecek, iradesini ortaya koyacak. O günle birlikte yeni bir dönem, yeni bir süreç başlayacak. Şimdi şer ve yıkım odakları karşımızda duruyor. O odakların karşısında ise milletimiz duruyor. 7 Haziran’da milletimiz onlara gereken cevabı verecektir. Milliyetçilikten dem vuranlara cevap 7 Haziranda gelecek. Milliyetçilik demek millete hizmet etmek demek, Türkiye’den IMF’yi kovmak demek, borçları tamamen sıfırlamak demektir şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda imzalar an meselesi

1 Samsunspor'da imzalar an meselesi

Samsunspor taraftarından kombine isyanı

2 Samsunspor taraftarından kombine isyanı

Akif Çağatay Kılıçın acı günü

3 Akif Çağatay Kılıç'ın acı günü!

Samsunda feci kaza Yaralılar var

4 Samsun'da feci kaza! Yaralılar var

Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı

5 Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı!

Samsunda emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

6 Samsun'da emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede

7 Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede!

Sahadan çekilen İranlıları Bakan Bak ikna etti

8 Sahadan çekilen İranlılar'ı Bakan Bak ikna etti

Samsunsporun son rakibi Giresun

9 Samsunspor'un son rakibi Giresun

Samsunda inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

10 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti