Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Kurt’a Mesai Arkadaşlarından Destek

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt’a, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık A.Ş’den mesai arkadaşlarından destek gelmeye devam ediyor.

Kurt’a Mesai Arkadaşlarından Destek

Ladik mitingine giderken arkadaşlarını karşısında gören Kurt, “Seçim sürecinde gerek Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde beraber okuduğum gerekse de İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde beraber çalıştığım arkadaşlarımdan büyük destek geldi. Hepsine çok teşekkür ederim” dedi.

Hasan Basri Kurt Ladik mitinginde seçimlere az bir zaman kala partisine destek istedi. Seçimlerin artık iki grup arasında geçtiğine dikkat çeken Kurt, “Bu seçimler çok önemli. Bir tarafta siz varsınız yani sizin kendi partiniz milletin kendisi olan AK Parti diğer tarafta da muhalefet partileri, medya patronları, Türkiye’nin kalkınmasını istemeyen ülkeler ve paralel var. Bu muhalefet geçmişte neler vardı bugün neler oluyor bilmiyor mu sanıyorsunuz? Kılıçdaroğlu’nun, Bahçeli’nin, Demirtaş’ın geçmişteki yağ kuyruklarını tüp kuyruklarını, koğuş sistemindeki hastane odalarını, yolların durumunu, çocuklarımıza kitap almak için kırtasiyeleri dolandığımız günleri yaşları gereği hatırlamıyorlar mı? Bu ülke çok acılar çekti. Bir gecede yüzde 500’lere çıkan faizleri gördü. Komşular akrabalar birbirlerine o dönemki adıyla markla dolarla borç veriyorlardı. Bir gecede bankalar boşaltıldı, 40 milyar dolarlar hortumlandı. Bunları unutmayın yeni oy verecek gençlere de hatırlatın” dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

4 bomba idmanda

1 4 bomba idmanda

Acı tablo açıklandı

2 Acı tablo açıklandı

1-2 isim daha

3 1-2 isim daha

Fındıktaki asıl sorun

4 Fındıktaki asıl sorun!..

Tarihi mekanda moral yemeği

5 Tarihi mekanda moral yemeği

 54 ilde dev FETÖ operasyonu

6 54 ilde dev FETÖ operasyonu

Taraftarlardan Samsunspora kara gün bestesi

7 Taraftarlardan Samsunspor'a 'kara gün' bestesi

60 günü dolu dolu geçirmeliyiz

8 60 günü dolu dolu geçirmeliyiz

76 sanıklı FETÖ davası 7 Martta başlıyor

9 76 sanıklı FETÖ davası 7 Mart'ta başlıyor

Samsunda şüpheli valiz alarmı

10 Samsun'da şüpheli valiz alarmı