GENÇ: “MİLLETİMİZİ KANDIRAMAZLAR”

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Türkiye nin AK Parti ile yükselişe geçtiğini belirterek, Aziz Türk milleti hizmeti gördü, artık kandıramazlar dedi.

GENÇ: “MİLLETİMİZİ KANDIRAMAZLAR”

Seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla buluşarak 7 Haziran da AK Parti ye destek isteyen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Cengiz Topel Caddesi nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti İlçe Başkanı Ercan Eler in de katıldığı gezide Cadde esnafını ziyaret eden Başkan Genç, vatandaşlarla bol bol sohbet etti, 7 Haziran için AK Parti ye destek istedi. Genç, Halkımız hizmeti AK Parti ile gördü. Aziz milletimiz 2002 öncesini çok iyi hatırlıyor. Ne kadar ittifak yaparlarsa yapsınlar, ne kadar boş vaatlerde bulunurlarsa bulunsunlar milletimizi kandıramazlar diye konuştu.

“TÜRKİYE YÜKSELİŞE GEÇTİ”
Türkiye nin AK Parti ile yükselişe geçtiğini belirten Başkan Genç, Aziz milletimiz 7 Haziran da kararını istikrarın ve büyümenin devamından yana verecektir. Çünkü esnafımız, köylümüz, ticaretçimiz, yani her vatandaşımız 13 yıllık AK Parti iktidarları boyunca önemli iyileştirmelere şahit oldu. Esnaf faizleri yüzde 60 lardan tek haneli rakamlara indi. Köylümüze bugüne kadar 5 milyar lirası mazot desteği olmak üzere 11 milyar liralık destek verildi. Ticaret hacmimiz nereden nereye geldi şeklinde konuştu.

AYNI ZİHNİYETTELER
Türkiye nin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine hızla ilerlediğine işaret eden Başkan Genç, şunları söyledi: Ülkemizin büyümesini istemeyen güçler, yine sahnede. 3. köprüyü, 3. havalimanını, Kanal İstanbul u istemeyen dış güçlerin zihniyetini bugün ülkemizde muhalefet partilerinde görüyoruz. Demek ki aynı değirmene su taşıyorlar, demek ki AK Parti ye karşı aynı safta yer alanlar, dış güçlerle aynı zihniyetteler. Halkımız bunları çok iyi görüyor ve biliyor. İnanıyorum ki 7 Haziran da AK Parti sandıktan daha güçlü bir şekilde çıkacaktır. Anketler de bunu göstermektedir.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

1 Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

2 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Samsunspor'da kurtuluş hesabı

4 Samsunspor'da kurtuluş hesabı

Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

5 Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

Samsun'da UBFED'de deprem

6 Samsun'da UBFED'de deprem

Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

7 Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

Samsun'da otomobil ağaca çarptı: 2 yaralı

8 Samsun'da otomobil ağaca çarptı: 2 yaralı

Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

9 Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

10 Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor