Dinçer den Oyunu Boz tepkisi

CHP Samsun İl başkanı Dinçer Soylu, AK Parti ye yakın kişilerce Oyunu boz adlı bir bülten bastırarak dağıttığını ve yetkililerin bu işin takipçisi olmasını istedi

Dinçer den  Oyunu Boz  tepkisi

CHP Samsun İl Başkanı Dinçer Soylu, AK Parti ye yakın kişiler tarafından bastırılıp dağıtıldığını iddia ettiği Oyunu Boz adlı bültenle ilgili açıklama yaptı. Soylu, bültende AK Parti nin yaptığı hataları itiraf ediyor olabileceğini belirterek, Bu bültende kendi yapmış oldukları hataların veya yanlışların itiraflarını mı yapıyorlar. Halkımız AKP yi yapmış olduğu hatalardan dolayı sandığa gömecektir. Mesela bu bültende halka soruyorlar, Bürokratların zulmünden mi muzdaripsiniz? , Bazı belediyelerin şımarmasına mı kızdınız? ve Milletvekili aday tercihlerinde yapılan bazı saçmalıklardan mı şikayetçisiniz? diye sorular yer alıyor. İyide bürokratları kendileri atadılar. Belediye başkanları kendi partilerinden seçildi. Ayrıca milletvekili aday tercihlerini de delegelere sormadan ya da anket yapmadan kendileri seçti dedi.

YETKİLİLER TAKİPÇİ OLMALI
Soylu açıklamasında şu ifadeleri kullandı: Yani tüm halkın rahatsızlıklarını kendi dilleriyle, iddia edilen kendi bültenlerinde dile getiriyorlar. AKP artık sandığa gömüleceğini hissetmiştir. Onun için bu tarz bülten çıkarttırmaktadır. Samsun kamuoyuna ve yetkililere sesleniyorum. Bu tarz basılan bir bülten, mecmua, dergi ya da gazetede yasa gereği içerisinde basın yeri ve künye olması gerekmiyor mu? Bu tarz bir tarz basımı biz yapmaya kalksak bir sürü sıkıntıyla karşı karşıya kalırdık. Yetkililer lütfen bu işin takipçisi olmalıdır.  


 



EN ÇOK OKUNANLAR

Motosikletten düşen çocuk öldü

1 Motosikletten düşen çocuk öldü

Başkentte korkutan yangın

2 Başkent'te korkutan yangın