Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Duygulandıran buluşma

Samsunlu 3 şehit babası, Konya’da kendileri ile aynı acıyı yaşayan şehit aileleri ile buluştu

Duygulandıran buluşma

1 Mayıs 2010 tarihinde Lice Abalı Jandarma Karakolu Kırsalı nda şehit olan Piyade Komando Teğmen Ahmet Altunoğlu nun babası Mehmet Altunoğlu, 19 Ekim 2011 tarihinde Çukurca Keklik Tepe Üs Bölgesi nde şehit edilen Piyade Çavuş Fikret Özer in babası Celal Özer ile 19 Eylül 2012 tarihinde görevinden çıktıktan sonra lojmandaki evine girerken teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit edilen Tunceli Ovacık İlçe Başsavcısı Murat Uzun un babası Hamit Uzun, Şehit Ali Akın ın babası Bahattin Akın ın davetlisi olarak geldikleri Konya da duygulu anlar yaşadı. 

SAMSUN A DAVET ETTİLER 
Şehit babaları Konyalı şehit Bülent Ayten in hatim duası ve yemeğine katılmak üzere Konya Şehit Aileleri Derneği ne geldi. Konya Şehit Aileleri Derneği Başkan Vekili Nusret Akyüz ve diğer şehit aileleri ile sohbet eden ve Samsun dan Konya ya gelmekten büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden şehit babaları Mehmet Altunoğlu, Celal Özer ve Hamit Uzun, Evladını bu vatan uğruna şehit veren ve bizimle aynı acıyı, aynı duyguyu yaşayan Bahattin Akın bizleri Konya ya davet ettiklerinde çok memnun olduk.Bu vesile ile Konya Şehit Aileleri Derneğini de ziyaret ederek burada şehit aileleri ile dertleşmek istedik. Konya da bizleri çok güzel ağırladılar, tüm şehit yakınlarına çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bizlerde kendilerini Samsun’da misafir etmek isteriz dedi.

BİZİ EN İYİ YİNE BİZ ANLARIZ
Mevlana Müzesi ve diğer tarihi mekanları da gezme imkanı bulan şehit babaları, Bizi ancak en iyi biz anlarız. Bizimle aynı acıyı yaşayan insanlar bizim halimizi daha iyi anlar. Bunun için bizlere kapılarını ve yüreklerini açan insanlar ile kaynaştık. Bir kez daha herkese teşekkür ediyoruz diye konuştular.

Samsunlu şehit babalarını Konya ya davet eden Bahattin Akın ise, Bu üç şehit babası ile daha öncede konuşuyorduk. Kendilerini bir hafta sonu burada misafir etmek istedik. Onlar da sağ olsunlar bizleri kırmadılar ve geldiler dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Galip Öztürke Samsunda coşkulu karşılama

1 Galip Öztürk'e Samsun'da coşkulu karşılama

Samsunda zincirleme kaza

2 Samsun'da zincirleme kaza!

Samsunspor Başkanı Tutu İstanbulda

3 Samsunspor Başkanı Tutu İstanbul'da

Samsunspor maçı internetten televizyona

4 Samsunspor maçı internetten televizyona

Baba ve kızı fuhuş için çağrı merkezi kurmuş

5 Baba ve kızı 'fuhuş' için çağrı merkezi kurmuş!

FETÖ soruşturmasında açığa alınan 10 kişi göreve iade edildi

6 FETÖ soruşturmasında açığa alınan 10 kişi göreve iade edildi

Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü Her puan değerli

7 Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü: Her puan değerli

Güvence sorunu

8 Güvence sorunu...

Samsunspordan üyelere önemli çağrı

9 Samsunspor'dan üyelere önemli çağrı

FETÖnün ablaları adliyede

10 FETÖ'nün ablaları adliyede