Duygulandıran buluşma

Samsunlu 3 şehit babası, Konya’da kendileri ile aynı acıyı yaşayan şehit aileleri ile buluştu

Duygulandıran buluşma

1 Mayıs 2010 tarihinde Lice Abalı Jandarma Karakolu Kırsalı nda şehit olan Piyade Komando Teğmen Ahmet Altunoğlu nun babası Mehmet Altunoğlu, 19 Ekim 2011 tarihinde Çukurca Keklik Tepe Üs Bölgesi nde şehit edilen Piyade Çavuş Fikret Özer in babası Celal Özer ile 19 Eylül 2012 tarihinde görevinden çıktıktan sonra lojmandaki evine girerken teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit edilen Tunceli Ovacık İlçe Başsavcısı Murat Uzun un babası Hamit Uzun, Şehit Ali Akın ın babası Bahattin Akın ın davetlisi olarak geldikleri Konya da duygulu anlar yaşadı. 

SAMSUN A DAVET ETTİLER 
Şehit babaları Konyalı şehit Bülent Ayten in hatim duası ve yemeğine katılmak üzere Konya Şehit Aileleri Derneği ne geldi. Konya Şehit Aileleri Derneği Başkan Vekili Nusret Akyüz ve diğer şehit aileleri ile sohbet eden ve Samsun dan Konya ya gelmekten büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden şehit babaları Mehmet Altunoğlu, Celal Özer ve Hamit Uzun, Evladını bu vatan uğruna şehit veren ve bizimle aynı acıyı, aynı duyguyu yaşayan Bahattin Akın bizleri Konya ya davet ettiklerinde çok memnun olduk.Bu vesile ile Konya Şehit Aileleri Derneğini de ziyaret ederek burada şehit aileleri ile dertleşmek istedik. Konya da bizleri çok güzel ağırladılar, tüm şehit yakınlarına çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bizlerde kendilerini Samsun’da misafir etmek isteriz dedi.

BİZİ EN İYİ YİNE BİZ ANLARIZ
Mevlana Müzesi ve diğer tarihi mekanları da gezme imkanı bulan şehit babaları, Bizi ancak en iyi biz anlarız. Bizimle aynı acıyı yaşayan insanlar bizim halimizi daha iyi anlar. Bunun için bizlere kapılarını ve yüreklerini açan insanlar ile kaynaştık. Bir kez daha herkese teşekkür ediyoruz diye konuştular.

Samsunlu şehit babalarını Konya ya davet eden Bahattin Akın ise, Bu üç şehit babası ile daha öncede konuşuyorduk. Kendilerini bir hafta sonu burada misafir etmek istedik. Onlar da sağ olsunlar bizleri kırmadılar ve geldiler dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Kaldırım aday adayı

1 Kaldırım aday adayı

Samsunspor'da ikisi de olmayacak

2 Samsunspor'da ikisi de olmayacak

Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

3 Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

Samsun'da 'uçan imam' hapiste

4 Samsun'da 'uçan imam' hapiste

Samsun Cumhurbaşkanı'na hazır

5 Samsun Cumhurbaşkanı'na hazır

Yaşam savaşını kaybetti

6 Yaşam savaşını kaybetti

Samsun'da Jandarma'dan yeni uygulama

7 Samsun'da Jandarma'dan yeni uygulama

Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

8 Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

Cemal Safi'ye son görev

9 Cemal Safi'ye son görev

Samsun'da bakkalını 68 yıldır güler yüzle açıyor

10 Samsun'da bakkalını 68 yıldır güler yüzle açıyor