Türkiye ümit kapısı oldu

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Avni Çatal, Çevremiz adeta istikrarsız ülkelerle çevrili, Türkiye bölgesinde bir güven adası olarak duruyor. Ülkemiz, tüm İslam Alemi, Türk Dünyası ve mazlum insanlar için bir ümit kapısıdır” dedi

Türkiye ümit kapısı oldu

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Avni Çatal,  seçim çalışmalarını ziyaretlerle sürdürdü. Esnaf ve vatandaş ziyaretleri yapan Çatal, yaptığı konuşmalarda Türkiye nin İslam dünyasının ümit kapısı olduğunu söyledi. Çatal, Çok çalkantılı bir coğrafyada yaşıyoruz. Çevremiz adeta istikrarsız ülkelerle çevrili, Türkiye bölgesinde bir güven adası olarak duruyor. Ülkemizin güçlü olması aynı zamanda tüm İslam Alemi, Türk Dünyası ve mazlum insanlar için bir ümit kapısıdır” diye konuştu.

HEDEF İLK 10 EKONOMİ
Türkiye nin geçmişinden aldığı güç ve genç bir nesille geleceğe umutla baktığını belirten Çatal, İnanıyorum ki, ülkemizin yükselişi durdurulamayacaktır. Halkımızın beklentileri son yıllarda hızla karşılanmış ve dolayısıyla halkın istekleri daha üst noktalara taşınmıştır. Ülkemiz geldiği nokta itibarı ile çoğu Avrupa Birliği ülkesinden daha iyi bir durumdadır. Genç ve dinamik bir nüfusa sahibiz, özellikle son yıllarda yapılan atılımlar ile ülkemiz Dünya arenasında hızla üst sıralara yükselmeye ve model ülke olmaya doğru ilerliyor. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirdikçe, istikrar devam ettiği sürece bu genç nesil Türkiye’yi 2023 yılında Dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına sokacaktır. Halkımızda bu dinamizmi görüyorum ifadelerini kullandı.

GÖNÜLDEN SEVİYORUZ
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Avni Çatal, konuşmasında şunları söyledi: Bizim tek idealimiz var insanı sevmek ve ona var olan gücümüzle hizmet etmektir. AK Parti halkımızdan aldığı desteği, onların değerleri ve istekleri doğrultusunda kullanarak 13 yıldır hizmet ediyor ve etmeye de devam edecek. Bizim diğer partilerden farkımız ortada, bizler AK Partililer olarak halkımızı gönülden seviyoruz. Halka hizmet etmek bizim önceliğimizdir. Halkımızın bu desteği devam ettiği sürece en güzel hizmetleri getirmeye devam edeceğiz. 7 Haziran seçimlerine doğru giderken tüm gücümüzü halktan alıyor ve onların hayır duaları ile yeni bir heyecanın perdesini aralıyoruz. AK Parti olarak hizmeti esas alıp, yaptığımız eserlerle övünüyoruz. Boş laf  üretmiyoruz, her zaman icraat yapıyoruz. Birileri laf üretiyor, bizler icraat yapıyoruz. AK Parti yi bizzat millet kurdu. İnşallah bundan sonrada istikametini ve rotasını da millet çizecek.  

 EN ÇOK OKUNANLAR

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

1 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

2 Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

Terminalde şüpheli koli alarmı

3 Terminalde şüpheli koli alarmı

Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

4 Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

5 Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı