Taşçı’dan Muhtarlara Bilgisayar Ve Yazıcı

Mahalle muhtarlarına verdiği bilgisayar ve yazıcı sözünü tutan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Bir yıl içinde bu eksikliği gidereceğime söz vermiştim. Sözümü tuttum. Şimdi hizmetler daha hızlı şekilde vatandaşa ulaşacak” dedi.

Taşçı’dan Muhtarlara Bilgisayar Ve Yazıcı

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Yalı Kafe’de düzenlediği istişare ve bilgilendirme toplantısında ilçedeki mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Muhtarlarla işbirliği içerisinde çalışmalarını sürdürdüklerini ve geride kalan 1 yıllık zaman zarfında önemli çalışmalara imza attıklarını belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, hayata geçirmeye hazırlandıkları projeler hakkında bilgi verdi.

Atakum ilçesinin değişimi ve gelişimi için durmaksızın çalıştıklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Görev sürecimizde bir yılı geride bıraktık. Bu bir yıllık zaman zarfında en büyük destekçilerimizin başında muhtarlarımız geldi. Mahallelerimizin sorunlarının tespiti ve bu sorunların çözüme kavuşturulması noktasında her zaman birlikte hareket ediyoruz. İşbirliği içerisinde ilçemizin daha güzel hale gelmesi için mücadele ediyoruz. Gelinen noktada 1 yılda yaptıklarımızı göz önünde bulundurursak ve üzerine bir de hayata geçirmeye hazırlandığımız projeleri eklersek ne kadar önemli mesafeler kat ettiğimizi görüyoruz” diye konuştu.

İlçenin eksiklerinin giderilmesi için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Başkan Taşçı, “Sosyal, kültürel, istihdama dayalı ve sportif faaliyetlere hız kazandırdık. En önemli eksiklerimizden birisi olan ilçe hastanesi için gün sayıyoruz. Yardımlaşmaya ve sosyal içerikli çalışmalara önem veriyoruz. İstihdam adına önemli bir adım olan Atakum Meslek Edindirme Kurslarını hayata geçiriyoruz. Öte yandan Seyir Terası, Osmanlı Hamamı, Döner Kule, Akvaryum Park, Kapalı Spor Salonu, Kent Meydanı ve Lozan Çarşı Cadde projelerini de en yakın zamanda ilçemize kazandırıyoruz. Gerek hayata geçirdiğimiz projeler gerekse hayata geçirmeye hazırlandığımız projelerle hizmet yolunda emin adımlar yürüyoruz. Bizim bu yaptığımıza yürümek demek de yanlış olabilir, zira koşuyoruz” şeklinde konuştu.

Atakum ilçesi muhtarlarına bir yıl önce bilgisayar ve yazıcı sözü verdiğini belirten Başkan Taşçı, “Bir yıl önce muhtarlarımıza bilgisayar ve yazıcı sözü vermiştim. Bunun için de kendilerinden bir yıl süre istemiştim. Bugün, sözümü vermemin üzerinden henüz bir yıl geçmeden sözümü tutmanın gururunu yaşıyorum” ifadelerini kullandı.

TAŞÇI’YA TEŞEKKÜR

Atakum Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Topsakal da yaptığı konuşmada Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkür ederek, “Çağımız teknoloji çağı. Bu anlamda bilgisayar eksikliğimiz vardı. Başkan Taşçı’dan bu konuda talepte bulunmuştuk. Kendisi bize bir süre vermişti ve o süreden de önce ihtiyacımız olan bilgisayarlarımıza kavuştuk. Kendisine teşekkür ediyoruz. Muhtarlarla birlik içerisinde sürdürdüğü çalışmalarının devamını bekliyoruz. İnanıyorum ki bu bilgisayar desteği bizlerin işlerini hızlandıracak ve bu sayede vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vereceğiz” açıklamasında bulundu.

Muhtarlar bilgilendirme ve istişare toplantısına AK Parti Samsun Milletvekili Adayları Çiğdem Karaaslan ve Kamuran Özden’in yanı sıra muhtarlar ve bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı. Toplantının sonunda Başkan Taşçı ve muhtarlar ile konuklar hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Taşçı’danEN ÇOK OKUNANLAR

Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

1 Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

2 Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

3 Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

Samsunspor'a müjde

4 Samsunspor'a müjde

Samsunspor'da İpekoğlu şoku!

5 Samsunspor'da İpekoğlu şoku!

19 Mayıs sözünü tuttu

6 19 Mayıs sözünü tuttu

Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

7 Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

8 Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

Samsunspor'un rakibi Atakum

9 Samsunspor'un rakibi Atakum

Babasını, boğazını keserek öldürdü

10 Babasını, boğazını keserek öldürdü