Bizimle yürü Samsun

MHP Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Edis, Hükümetin devleti iyi yönetemiyor. Devletin MHP kadrolarına ihtiyacı var. bunun için bizimle yürü Samsun dedi

Bizimle yürü Samsun

MHP Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Edis, seçim çalışmalarını Bafra da sürdürdü. Edis, Emirefendi, Mevlana, Çilhan mahallelerinde halka seslendi. Edis, hükümetin devleti iyi yönetemediğini, bu anlamda devletin MHP kadrolarına ihtiyacı olduğunu belirterek, Ülkemizin en iyi yetişmiş kadroları MHP de bulunmaktadır diye konuştu.

HESAP SORULACAK 
Hükümetin 13 yıllık icraatlarının Türk halkında artık karşılık bulmadığını ve inandırıcılığını kaybettiğini söyleyen Edis, Halkımız bu iktidara 13 yıl içinde çok uzun bir kredi verdi. Onlar ne yaptılar? 17-25 Aralık Rüşvet, Yolsuzluk ve kara para soruşturması ile ortaya dökülen, hükümet üyeleri ile aile fertlerinin içinde yer aldığı siyasi tarihimizin en büyük rüşvet ve yolsuzluk iddiaları başta olmak üzere bir çok yolsuzluk iddialarına konu oldular. Bu dönemde yapılan yolsuzlukların üzerine titizlikle gidilecek, devlet malına el uzatanlardan, kul hakkı yiyenlerden, rüşvet çilerden, soygunculardan ve hortumculardan hesap sorulacak ifadelerini kullandı.

SİZİN DERDİNİZİ BİZ BİLİRİZ 
Ülkenin kaybedecek bir dakikası bile olmadığını ve 7 Haziran seçimlerinin tarihi nitelikte seçimler olduğunu kaydeden Edis, şunları söyledi: Oyunuzu verirken, vicdanınızın sesini dinleyerek ve gelecek nesilleri düşünerek oylarınızı verin. Türkiye’yi kaos ortamına sokarak bu ülkeyi ayrıştıranlara, ötekileştirenlere asla oy vermeyin. Bu ülkede önce birlik ve beraberliği sonrasında huzuru tesis etmeye ihtiyaç var. Ben sizin içinizden biriyim Burada doğdum, burada büyüdüm. Memleketimden hiç kopmadığım gibi, her zaman İlçemin ve Samsunun sorunlarına duyarlı oldum. Tütünün çilesini bilmeyen, köylünün derdini anlamayan size derman olamaz.
 
GÜÇ VERİN
MHP’nin, Türkiye’nin yükselen yıldızı olduğunu ve şanlı ve tertemiz tarihiyle halkın gönlünde taht kurduklarını kaydeden MHP Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Edis, Gelin bu ülkeyi yeniden inşa edebilmek ve Türkiye’ye değer katmak için bizimle yürüyün. Gelin memleketimizin sorunlarını çözmek ve halkımızın dertlerine derman olmak için bizimle yürüyün. Başka Türkiye yok. MHP bu ülkede huzuru, barışı ve refahı getirmek için halkımızın emrindedir. Bize güç verin, destek olun dedi.

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da sel felaketi: 1 ölü

1 Samsun'da sel felaketi: 1 ölü

Fındık fiyatları yükselişte! İşte il il güncel fındık fiyatları

2 Fındık fiyatları yükselişte! İşte il il güncel fındık fiyatları

Samsun'daki sel sonrası ilçe harabeye döndü! 1 ölü, 1 kayıp

3 Samsun'daki sel sonrası ilçe harabeye döndü! 1 ölü, 1 kayıp

Samsun'da sel can aldı! İşte olay yerinden ilk görüntüler

4 Samsun'da sel can aldı! İşte olay yerinden ilk görüntüler

Samsun'daki sel felaketinde kahreden detay! Kızını kurtardı ama...

5 Samsun'daki sel felaketinde kahreden detay! Kızını kurtardı ama...

Ordu'yu sel vurdu

6 Ordu'yu sel vurdu

Eşiyle konuşmak isterken feci şekilde can verdi

7 Eşiyle konuşmak isterken feci şekilde can verdi

Samsunspor'un kamp karnesi

8 Samsunspor'un kamp karnesi

Samsunspor'da sakatlardan iyi haber

9 Samsunspor'da sakatlardan iyi haber

Kanadalı şirket Samsun'da altın arayacak

10 Kanadalı şirket Samsun'da altın arayacak