Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Yaptığımız hizmetler yapacaklarımızın teminatı

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Kamuran Özden, Bugüne kadar yaptıklarımız bundan sonra da yapacaklarımızın teminatıdır dedi

Yaptığımız hizmetler yapacaklarımızın teminatı

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Kamuran Özden, seçim çalışmalarını 19 Mayıs ve Bafra ilçelerinde sürdürdü. 19 Mayıs İlçesi nde yağmur altında çiçekle karşılanan Özden, ilçe seçim koordinasyon merkezinde partililerle hatıra fotoğrafı çektirip sohbet etti ve Türkiye de dünya standartlarında bir sağlık hizmeti verildiğini söyledi. CHP yi eleştiren Özden, Asgari ücreti bin 500 lira yapacağız ve emekliye yılda çift ikramiye vereceğiz söylemleri sadece milletin kafasını karıştırmak için söylenmiş şeylerdir. 2011 seçimlerinde CHP, mazot, 1 lira olacak diyordu, şimdi mazot 1.5 lira diyor. Hiç vermediği, olmayacak bir şeye de 50 kuruş zam yaptı diye konuştu.
 
HAYALLERİ GERÇEKLEŞTİRDİK
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi nin bulunduğu alana Sağlık Kampüsü kuracaklarını kaydeden Özden, şöyle devam etti: Şehir Hastanesi kuruluyoruz. Onkoloji Hastanesi kuruluyoruz. Arkasından yüksek güvenlikli Psikiyatri Hastanesi geliyor. Artık devlet hastaneleri tek yataklı özel hastane gibidir. Koalisyon döneminde bir anneyi taburcu edip bebeği rehin bırakılan dönemlerden geçtik. Hastane yöneticileri, babaya gitti, dedi ki, git para bul gel, çocuğunu rehinden kurtar. Dünyanın hiç bir yerinde yapılmayacak şeyi yaptık. Biz hayal ettik ve hayalleri gerçekleştirdik. Bizim artık helikopter hava ambulanslarımız var. Terme, Havza ve Vezirköprü ye yeni devlet hastaneleri yapıyoruz. Bunların temelleri atıldı, şuanda kaba inşaatları bitti. Bafra Devlet Hastanesi bitti. Asarcık a hastane yaptırdık. Bizi eleştirenler gitsin yaptıklarımızı yerinde görsün. Bu yatırımlar bittiği zaman Samsun sağlık kentti ister istemez olacak. Özellikle şehir hastanesinde ve yanındaki hastanelerde 5 bin ila 10 bin kişi istihdam sağlanacak.

5 BİN KİŞİ İŞ BULACAK
Bafra İlçesi nde Tıbbı Cihazlar Organize Sanayi Bölgesi kurulacağını belirten Özden, Burada en az 5 bin çocuğumuz iş bulacak. Zaten 84 ülkeye tıbbı cihaz ihraç ediyoruz. Dünya üçüncüsüyüz. Ayrıca Samsun da Bafra da Vezirköprü de, Çarşamba ve Havza da üniversiteli gençliğimiz için yurtlar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Samsun a sosyal, ekonomik ve kültürel anlamda çok iyi hizmetler kazandıracağız. Ben ortaokulu Çarşamba da okudum. Benim bu şehir için hayallerim vardı, bu hayallerimizi gerçekleştiriyoruz. Zaten hayal etmeden yaşayamazsınız, eğer hayalleriniz yoksa sizde yoksunuz. CHP ve MHP li adayların hiç proje ürettiğiniz gördünüz mü? Sadece yaptıkları insanların kafasını karıştırmaktır. Bir tane proje göstersinler Samsun için. Bugüne kadar yaptıklarımız bundan sonra da yapacaklarımızın teminatıdır ifadelerini kullandı.


 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Samsunlu şehidin evinde yas var

1 Samsun Haber: Samsunlu şehidin evinde yas var!

Samsunspor Başkanı Tutu Ankarada

2 Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da

Samsunspor Samsunspor 3 ayrı konudan PFDKya sevk edildi

3 Samsunspor: Samsunspor 3 ayrı konudan PFDK'ya sevk edildi

Samsun Haber Şehidimiz Samsuna uğurlandı

4 Samsun Haber: Şehidimiz Samsun'a uğurlandı

Samsunspor 26 sezon sonra en kötü Samsun

5 Samsunspor: 26 sezon sonra en kötü Samsun

Ağrıdan acı haber 2 asker şehit, 4 yaralı

6 Ağrı'dan acı haber: 2 asker şehit, 4 yaralı

Samsunspor Göksu Kafa kafaya çarpışmışız

7 Samsunspor: Göksu: Kafa kafaya çarpışmışız

Samsun Haber Samsunda korkutan kaza Otomobil yan yattı

8 Samsun Haber: Samsun'da korkutan kaza! Otomobil yan yattı

Samsun merkezli FETÖ operasyonu 15 gözaltı

9 Samsun merkezli FETÖ operasyonu: 15 gözaltı

Fındık Fındıkta rekolte savaşları başladı

10 Fındık: Fındıkta rekolte savaşları başladı