Yaptığımız hizmetler yapacaklarımızın teminatı

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Kamuran Özden, Bugüne kadar yaptıklarımız bundan sonra da yapacaklarımızın teminatıdır dedi

Yaptığımız hizmetler yapacaklarımızın teminatı

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Kamuran Özden, seçim çalışmalarını 19 Mayıs ve Bafra ilçelerinde sürdürdü. 19 Mayıs İlçesi nde yağmur altında çiçekle karşılanan Özden, ilçe seçim koordinasyon merkezinde partililerle hatıra fotoğrafı çektirip sohbet etti ve Türkiye de dünya standartlarında bir sağlık hizmeti verildiğini söyledi. CHP yi eleştiren Özden, Asgari ücreti bin 500 lira yapacağız ve emekliye yılda çift ikramiye vereceğiz söylemleri sadece milletin kafasını karıştırmak için söylenmiş şeylerdir. 2011 seçimlerinde CHP, mazot, 1 lira olacak diyordu, şimdi mazot 1.5 lira diyor. Hiç vermediği, olmayacak bir şeye de 50 kuruş zam yaptı diye konuştu.
 
HAYALLERİ GERÇEKLEŞTİRDİK
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi nin bulunduğu alana Sağlık Kampüsü kuracaklarını kaydeden Özden, şöyle devam etti: Şehir Hastanesi kuruluyoruz. Onkoloji Hastanesi kuruluyoruz. Arkasından yüksek güvenlikli Psikiyatri Hastanesi geliyor. Artık devlet hastaneleri tek yataklı özel hastane gibidir. Koalisyon döneminde bir anneyi taburcu edip bebeği rehin bırakılan dönemlerden geçtik. Hastane yöneticileri, babaya gitti, dedi ki, git para bul gel, çocuğunu rehinden kurtar. Dünyanın hiç bir yerinde yapılmayacak şeyi yaptık. Biz hayal ettik ve hayalleri gerçekleştirdik. Bizim artık helikopter hava ambulanslarımız var. Terme, Havza ve Vezirköprü ye yeni devlet hastaneleri yapıyoruz. Bunların temelleri atıldı, şuanda kaba inşaatları bitti. Bafra Devlet Hastanesi bitti. Asarcık a hastane yaptırdık. Bizi eleştirenler gitsin yaptıklarımızı yerinde görsün. Bu yatırımlar bittiği zaman Samsun sağlık kentti ister istemez olacak. Özellikle şehir hastanesinde ve yanındaki hastanelerde 5 bin ila 10 bin kişi istihdam sağlanacak.

5 BİN KİŞİ İŞ BULACAK
Bafra İlçesi nde Tıbbı Cihazlar Organize Sanayi Bölgesi kurulacağını belirten Özden, Burada en az 5 bin çocuğumuz iş bulacak. Zaten 84 ülkeye tıbbı cihaz ihraç ediyoruz. Dünya üçüncüsüyüz. Ayrıca Samsun da Bafra da Vezirköprü de, Çarşamba ve Havza da üniversiteli gençliğimiz için yurtlar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Samsun a sosyal, ekonomik ve kültürel anlamda çok iyi hizmetler kazandıracağız. Ben ortaokulu Çarşamba da okudum. Benim bu şehir için hayallerim vardı, bu hayallerimizi gerçekleştiriyoruz. Zaten hayal etmeden yaşayamazsınız, eğer hayalleriniz yoksa sizde yoksunuz. CHP ve MHP li adayların hiç proje ürettiğiniz gördünüz mü? Sadece yaptıkları insanların kafasını karıştırmaktır. Bir tane proje göstersinler Samsun için. Bugüne kadar yaptıklarımız bundan sonra da yapacaklarımızın teminatıdır ifadelerini kullandı.


 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a kar geliyor! O güne dikkat...

1 Samsun'a kar geliyor! O güne dikkat...

Samsun'da aciller doldu taştı

2 Samsun'da aciller doldu taştı

Samsun'da arkadaş kavgası kanlı bitti

3 Samsun'da arkadaş kavgası kanlı bitti

Acı olay! Kızının erkek arkadaşı zannetti...

4 Acı olay! Kızının erkek arkadaşı zannetti...

Akın ailesinin acı günü

5 Akın ailesinin acı günü

Samsun'da arkadaşını kursa götüren sürücü kaza yaptı: 1 yaralı

6 Samsun'da arkadaşını kursa götüren sürücü kaza yaptı: 1 yaralı

Samsun'da OGM aracı devrildi: 1 memur yaralı

7 Samsun'da OGM aracı devrildi: 1 memur yaralı

Canik Belediyespor'da şok!

8 Canik Belediyespor'da şok!

12. Adam görevde

9 12. Adam görevde

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Kaderimizi belirleyeceğiz'

10 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Kaderimizi belirleyeceğiz'