TARAFTARIN SÜPER COŞKUSU

Final maçı için İstanbul a akın eden taraftarlar, adeta gövde gösterisi yaptı. Maç öncesi stat çevresinde davul zurna eşliğinde oynayan ve halay çeken Samsunsporlu taraftarların coşkusu muhteşemdi

TARAFTARIN SÜPER COŞKUSU

Samsunsporlu taraftarlar, final maçına çok büyük ilgi gösterdi. Hafta içerisinde satışa çıkan biletleri yarım saatte tüketen taraftarlar, İstanbul a akın etti. Samsun dan 100 e yakın otobüs ve özel araçlarla, final maçına giden taraftarlar, Samsun-İstanbul karayolunu adeta kırmızı beyaz renklere bürüdü. Ayrıca İstanbul da yaşayanların yanı sıra Bursa, Ankara, İzmir gibi illerden de maça büyük ilgi vardı. 

RENKLİ GÖRÜNTÜLER 
Kırmızı-Beyazlı taraftarların coşkusu maç öncesi başladı. Stat önünde toplanan taraftarlar, tezahüratlar yaptı, şampiyonluk şarkıları söyledi.Davul zurna eşliğinde oyunlar oynayan, halay çeken Samsunsporlu taraftarların coşkusu görülmeye değerdi. Araçlarıyla caddeden geçen vatandaşlarda taraftarların coşkusuna eşlik etti. 

MÜTHİŞ DESTEK 
Kendileri için ayrılan kuzey ve batı tribünlerini dolduran Samsunsporlu taraftarlar, muhteşem görüntü oluşturdu. Futbolcuları tek tek tribüne çağıran taraftarlar, onları alkışlayarak zorlu maç öncesi moral verdi.Karşılaşmadan yaklaşık iki saat önce coşkulu tezahüratlara başlayan taraftarların takıma desteği ise mükemmeldi. 

Halay çektiler

Kırmızı-Beyazlı taraftarlar, stada yakın bir bölgede toplanarak halay çekti, davul zurnu eşliğinde oynadı. 

Aile otobüsüyle maça 
Samsunsporlu taraftarlardan aileleriyle maça gidenlerde oldu. Samsun dan aynı otobüsle maça giden 7 den 70 e taraftarlar, tribünde de Samsun 19 Mayıs Stadı nda ki gibi görüntüler oluşturdu.Kırmızı-Beyazlı taraftarlar. hep birlitte hatıra fotoğdrafıda çektirdi. 
 

Geniş güvenlik önlemi

Süper Lig e yükselen son takımın belirlendiği mücadelede geniş güvenlik önlemleri alındı.Taraftarlar stada gelişleri sırasında küçük çaplı olaylar yaşandı. Güvenlik güçleri iki takım taraftarlarının karşı karşıya gelmemesi için büyük çaba sarfetti. Seyircilar farklı bölgelerden tribünlere alındı.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU-SELÇUK KAYA
 EN ÇOK OKUNANLAR

Efsane futbolcular cezaevinde

1 Efsane futbolcular cezaevinde

Samsunsporun hazırlık maçı iptal oldu Şok istifa

2 Samsunspor'un hazırlık maçı iptal oldu... Şok istifa!

Samsunun o ilçesi göçle canlanacak

3 Samsun'un o ilçesi göçle canlanacak!

Samsunspor Başkan Yardımcısı Araboğlu İddialar asılsız Parayla alakası yok

4 Samsunspor Başkan Yardımcısı Araboğlu: 'İddialar asılsız... Parayla alakası yok'

Kılıçdaroğlundan Kalkavan ailesine taziye

5 Kılıçdaroğlu'ndan Kalkavan ailesine taziye

Billy attı Samsun kazandı

6 Billy attı Samsun kazandı

Karar Özalanda

7 Karar Özalan'da

Samsunspor unutmadı

8 Samsunspor unutmadı

Sinopta feci kaza  Ölü ve yaralılar var

9 Sinop'ta feci kaza ! Ölü ve yaralılar var

Samsunda torbacı operasyonu

10 Samsun'da torbacı operasyonu!