Yağmur altında büyük coşku

Bafra Meslek Yüksek Okulu son sınıf öğrencileri, yağmur altında mezuniyetlerini kutladı

Yağmur altında büyük coşku

Bafra Meslek Yüksek Okulu son sınıf öğrencileri için Ali Kale Turistik Tesisleri nde mezuniyet töreni düzenlendi. Yağmur altında diplomalarını alan öğrenciler, müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

EMEKLERİNİZ BOŞA ÇIKMADI
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı nın okunmasıyla başlayan törende konuşan Bafra Meslek Yüksek Okulu öğrenci temsilcisi Mahmut Alnıaçık, Bafra MYO öğrencisi olmak zordur. Ciddi bir sorumluluk bilinci, çalışkanlık ve özveri gerektirir. Fedakar anne ve babalarımız bu gün yaşadığınız mutluluğu az çok tahmin edebiliyoruz. Bizlerin vatanımıza ışık tutacak genç beyinler olarak mezun oluşumuzu izlemek üzere buradasınız. Sizler bizleri bu günlere getirebilmek için çok emek sarf ettiniz ama görüyorsunuz ki emekleriniz ile filizlenen tohumlar meyvelerini vermeye başladı dedi.

YENİ BİNANIN TEMELİ ATILACAK
Bafra Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Ali Kemal Ayan ise öğrencileri kutlayıp, Bafra MYO olarak çok başarılı bir yıl geçirdik. 3 bölüm 4 programda yürüttüğümüz 2014-2015 yılı öğretim programımızdan toplamda 130 öğrencimiz mezun olmaktadır. Bafra MYO olarak yeni 4 bölüm ve bu bölümlerin altında 6 yeni programın açılması için gayret sarf etmekteyiz. Bu nedenle öğrenci sayımızı ve öğretim üyesi sayımızı iki katına çıkaracağız. Fiziki mekan olarak şehirdeki MYO binamıza sığmadığımız için yeni yerleşik alanımız alan Turizm Fakültemizin üst katını kullanıyoruz. 2015-2016 yılı içerisinde inşallah yeni MYO binamızın temelini yeni yerleşke alanımızda atmış olacağız dedi.

Konuşmaların ardından okul birincisi Emine Uyar, ikinci Sefa Korkmaz, üçüncü Emre Kurt a protokol tarafından belgeleri takdim edildi. Programa, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süleyman Kaplan, Alaçam MYO Müdürü Prof. Dr. İsmet Boz, Bafra İlçe Sağlık Müdürü Dr. Aytaç Akın ve çok sayıda davetli katıldı.

Ümit CEYLAN EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda imzalar an meselesi

1 Samsunspor'da imzalar an meselesi

Samsunspor taraftarından kombine isyanı

2 Samsunspor taraftarından kombine isyanı

Akif Çağatay Kılıçın acı günü

3 Akif Çağatay Kılıç'ın acı günü!

Samsunda feci kaza Yaralılar var

4 Samsun'da feci kaza! Yaralılar var

Samsunda emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

5 Samsun'da emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı

6 Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı!

Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede

7 Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede!

Sahadan çekilen İranlıları Bakan Bak ikna etti

8 Sahadan çekilen İranlılar'ı Bakan Bak ikna etti

Samsunsporun son rakibi Giresun

9 Samsunspor'un son rakibi Giresun

Samsunda inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

10 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti