KARŞILIĞINI ALAMADIK

Seçim sonuçlarını değerlendiren CHP İl Başkanı Dinçer Soylu, Seçim için çok çalıştık. Ancak karşılığını alamadık. Bu sonucu hak etmedik dedi.

 KARŞILIĞINI ALAMADIK

 

Samsun daki siyasi partilerin il başkanlıklarında hareketli saatler yaşandı. CHP İl Başkanlığı nda İl Başkanı Dinçer Soylu, yönetim kurulu üyeleri, milletvekili adayları ve partililer, sonuçları heyecanla beklerken, sandıklar açıldıkça büyük hayal kırıklığı yaşandı.

BU SONUCU HAK ETMEDİK
Samsun da 2 olan milletvekili sayısını artırma hedefiyle yola çıkan CHP de hedefe ulaşılamaması nedeniyle büyük üzüntü yaşandı. Seçim sonuçlarını değerlendiren CHP İl Başkanı Dinçer Soylu, sonucu hak etmediklerini ifade etti. Seçim için çok çalıştıklarını ancak bunun karşılığını alamadıklarını belirten Soylu, Toplumun her kesimi için büyük hedeflerle yola çıkmıştık. Ancak demek ki kendimizi tam olarak anlatamamışız. Halkın takdiridir. Hatalarımızı değerlendireceğiz. Seçimin tek sevindirici yanı Türkiye AK Parti iktidarından kurtulmuştur. Bunun dışında bizler için sevindirici bir durum yok diye konuştu.

KİR TEMİZLEYECEK DETERJAN DEĞİLİZ
Resmi olmayan seçim sonuçlarına göre milletvekili olan Hayati Tekin ise seçimin sonucunun kendileri adına üzücü olduğunu belirtti. Kendi milletvekilliğinden öte parti başarısını ön planda tuttuklarını ifade eden Tekin, Amacımız 3-4 milletvekili çıkarmaktı. Ancak kırsaldan gelen oylar 3 görünen vekil sayımızı 2 ye düşürdü. Bundan sonra kırsala da çalışmak gerekiyor dedi. Tekin, AK Parti ile bir koalisyon hükümeti düşünür müsünüz? şeklindeki soru üzerine, Biz kimsenin kirini, hele de AK Parti nin kirini yıkayacak deterjan değiliz. İki cihan bir araya gelir, biz AK Parti ile biraraya gelmeyiz diye konuştu. Tekin, daha sonra buruk bir şekilde tebrikleri kabul etti.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Karadeniz'e şehit ateşi düştü!

1 Karadeniz'e şehit ateşi düştü!

Samsun'da liselilerin kanlı kavgası: 1 yaralı

2 Samsun'da liselilerin kanlı kavgası: 1 yaralı

Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

3 Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

Samsun'da acı ölüm!

4 Samsun'da acı ölüm!

Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Kimse bizi sahipsiz sanmasın'

5 Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Kimse bizi sahipsiz sanmasın'

Şirinler daha güçlü geliyor

6 Şirinler daha güçlü geliyor

Samsunspor için karar günü

7 Samsunspor için karar günü

Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı adliyede

8 Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı adliyede

Samsun'da 31 yıllık ulaşım çilesi son buluyor

9 Samsun'da 31 yıllık ulaşım çilesi son buluyor

Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu

10 Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu