KARŞILIĞINI ALAMADIK

Seçim sonuçlarını değerlendiren CHP İl Başkanı Dinçer Soylu, Seçim için çok çalıştık. Ancak karşılığını alamadık. Bu sonucu hak etmedik dedi.

 KARŞILIĞINI ALAMADIK

 

Samsun daki siyasi partilerin il başkanlıklarında hareketli saatler yaşandı. CHP İl Başkanlığı nda İl Başkanı Dinçer Soylu, yönetim kurulu üyeleri, milletvekili adayları ve partililer, sonuçları heyecanla beklerken, sandıklar açıldıkça büyük hayal kırıklığı yaşandı.

BU SONUCU HAK ETMEDİK
Samsun da 2 olan milletvekili sayısını artırma hedefiyle yola çıkan CHP de hedefe ulaşılamaması nedeniyle büyük üzüntü yaşandı. Seçim sonuçlarını değerlendiren CHP İl Başkanı Dinçer Soylu, sonucu hak etmediklerini ifade etti. Seçim için çok çalıştıklarını ancak bunun karşılığını alamadıklarını belirten Soylu, Toplumun her kesimi için büyük hedeflerle yola çıkmıştık. Ancak demek ki kendimizi tam olarak anlatamamışız. Halkın takdiridir. Hatalarımızı değerlendireceğiz. Seçimin tek sevindirici yanı Türkiye AK Parti iktidarından kurtulmuştur. Bunun dışında bizler için sevindirici bir durum yok diye konuştu.

KİR TEMİZLEYECEK DETERJAN DEĞİLİZ
Resmi olmayan seçim sonuçlarına göre milletvekili olan Hayati Tekin ise seçimin sonucunun kendileri adına üzücü olduğunu belirtti. Kendi milletvekilliğinden öte parti başarısını ön planda tuttuklarını ifade eden Tekin, Amacımız 3-4 milletvekili çıkarmaktı. Ancak kırsaldan gelen oylar 3 görünen vekil sayımızı 2 ye düşürdü. Bundan sonra kırsala da çalışmak gerekiyor dedi. Tekin, AK Parti ile bir koalisyon hükümeti düşünür müsünüz? şeklindeki soru üzerine, Biz kimsenin kirini, hele de AK Parti nin kirini yıkayacak deterjan değiliz. İki cihan bir araya gelir, biz AK Parti ile biraraya gelmeyiz diye konuştu. Tekin, daha sonra buruk bir şekilde tebrikleri kabul etti.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Ahırda ölü bulundu! Eşi gözaltına alındı

1 Ahırda ölü bulundu! Eşi gözaltına alındı

Samsunspor Gökhan'la son kez masaya oturacak

2 Samsunspor Gökhan'la son kez masaya oturacak

Pompalı tüfekle selfie ölüm getirdi

3 Pompalı tüfekle selfie ölüm getirdi

Düğünde maganda kurşunu 1 can aldı

4 Düğünde maganda kurşunu 1 can aldı

Samsunspor'un evi sezona hazır

5 Samsunspor'un evi sezona hazır

Kızının 'Ambulans çağırın' çığlığına sessiz kalmışlar

6 Kızının 'Ambulans çağırın' çığlığına sessiz kalmışlar

TIR takla attı: 1 ölü

7 TIR takla attı: 1 ölü

Yıkım ekibi hazırlanıyor

8 Yıkım ekibi hazırlanıyor

Şehit İdris Gezer'in cenazesi memleketi Sinop'a getirildi

9 Şehit İdris Gezer'in cenazesi memleketi Sinop'a getirildi

Söke'deki yangın korkuttu

10 Söke'deki yangın korkuttu