Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

MUHTEŞEM KAPANIŞ

Basketbol alanında elde ettiği başarılar ile marka kulüp olan DSİ Spor Kulübü, kış spor okulları çalışmalarını gerçekleştirdiği madalya töreni ve renkli aktiviteler ile sonlandırdı.

MUHTEŞEM KAPANIŞ

Atakum DSİ Spor Salonu nda kış spor okulları çalışmaları tecrübeli antrenörler eşliğinde sürdüren ve çalışmalarını dün itibariyle sonlandıran kulüp kapanış törenini gerçekleştirdi. Madalya töreni ve renkli aktiviteler ile kış spor okulları çalışmalarını sonlandıran kulüp yaz spor okulları ile çalışmalarına devam edecek. Kapanış töreninde ise minik sporcular ile anneleri basketbol maçında karşı karşıya geldi. Sahada kıran kırana mücadele sergileyen anne ve kızları renkli görüntüler oluşturdu. 

YAZ SPOR OKULLARI BAŞLAYACAK
Kış spor okulları faaliyetlerinin sona erip okulların kapanmasıyla beraber yaz spor okullarına başlayacaklarını belirten Antrenör Remzi Aydın, Kış spor okullarında çok sayıda sporcuya basketbolun temel bilgilerini öğrettik. Aralarında yetenekli gördüklerimizi ise yarışmacı kategorilere kazandırdık. Okulların kapanmasıyla beraber yaz  spor okullarımız başlayacak. Aramıza katılmak isteyen tüm sporcularımızı bekliyoruz. Kapanış törenine gelip bizleri mutlu eden velilerimize de teşekkür ediyoruz dedi.
 

ANNE VE KIZLARIN MÜCADELESİ...
Kış spor okulları kapanış törenine gelen veliler kendileri için düzenlenen maçta kızlarıyla sahada karşı karşıye geldi. Anne ve kızların mücadelesi renkli görüntüler oluşturdu.

MADALYALARINI ALDILAR...
DSİ Spor Kulübü Antrenörleri Remzi Aydın ve Kübra Comart, kış spor okullarını başarıyla tamamlayan sporculara madalyalar verdi.  

Salim YILDIZEN ÇOK OKUNANLAR

Görüşüyoruz net bir şey yok

1 Görüşüyoruz net bir şey yok

Samsunspordan dakikada binler kazandılar

2 Samsunspor'dan dakikada binler kazandılar

Şehit cenazesinde CHP çelengini istemediler

3 Şehit cenazesinde CHP çelengini istemediler

Kazanmaya ihtiyacımız var

4 Kazanmaya ihtiyacımız var

Samsun tramvayda çocuğunu kaybetti

5 Samsun tramvayda çocuğunu kaybetti

Samsun Bafrada kümes hayvanı itlafları devam ediyor

6 Samsun Bafra'da kümes hayvanı itlafları devam ediyor

Gözyaşları içinde toprağa verildi

7 Gözyaşları içinde toprağa verildi

Samsunda Çağlarırmak için mevlit okutuldu

8 Samsun'da Çağlarırmak için mevlit okutuldu

Bu şehrin çocukları Samsunsporludur

9 Bu şehrin çocukları Samsunsporludur

Ne değişecek

10 Ne değişecek?..