Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

MUHTEŞEM KAPANIŞ

Basketbol alanında elde ettiği başarılar ile marka kulüp olan DSİ Spor Kulübü, kış spor okulları çalışmalarını gerçekleştirdiği madalya töreni ve renkli aktiviteler ile sonlandırdı.

MUHTEŞEM KAPANIŞ

Atakum DSİ Spor Salonu nda kış spor okulları çalışmaları tecrübeli antrenörler eşliğinde sürdüren ve çalışmalarını dün itibariyle sonlandıran kulüp kapanış törenini gerçekleştirdi. Madalya töreni ve renkli aktiviteler ile kış spor okulları çalışmalarını sonlandıran kulüp yaz spor okulları ile çalışmalarına devam edecek. Kapanış töreninde ise minik sporcular ile anneleri basketbol maçında karşı karşıya geldi. Sahada kıran kırana mücadele sergileyen anne ve kızları renkli görüntüler oluşturdu. 

YAZ SPOR OKULLARI BAŞLAYACAK
Kış spor okulları faaliyetlerinin sona erip okulların kapanmasıyla beraber yaz spor okullarına başlayacaklarını belirten Antrenör Remzi Aydın, Kış spor okullarında çok sayıda sporcuya basketbolun temel bilgilerini öğrettik. Aralarında yetenekli gördüklerimizi ise yarışmacı kategorilere kazandırdık. Okulların kapanmasıyla beraber yaz  spor okullarımız başlayacak. Aramıza katılmak isteyen tüm sporcularımızı bekliyoruz. Kapanış törenine gelip bizleri mutlu eden velilerimize de teşekkür ediyoruz dedi.
 

ANNE VE KIZLARIN MÜCADELESİ...
Kış spor okulları kapanış törenine gelen veliler kendileri için düzenlenen maçta kızlarıyla sahada karşı karşıye geldi. Anne ve kızların mücadelesi renkli görüntüler oluşturdu.

MADALYALARINI ALDILAR...
DSİ Spor Kulübü Antrenörleri Remzi Aydın ve Kübra Comart, kış spor okullarını başarıyla tamamlayan sporculara madalyalar verdi.  

Salim YILDIZEN ÇOK OKUNANLAR

Yolcu otobüsleri çarpıştı 40 yaralı

1 Yolcu otobüsleri çarpıştı: 40 yaralı

Özköylü Samsuna çağrıldı

2 Özköylü Samsun'a çağrıldı

TUTU VE EKİBİ DEVAM EDİYOR

3 TUTU VE EKİBİ DEVAM EDİYOR

Samsun Haber Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

4 Samsun Haber: Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

Yürek burkan yaşam mücadelesi

5 Yürek burkan yaşam mücadelesi

Nasıl bir nefis bu

6 Nasıl bir nefis bu?..

Katliam gibi kaza 8 ölü, 32 yaralı

7 Katliam gibi kaza: 8 ölü, 32 yaralı

Otomobil ile kamyonet çarpıştı 2 yaralı

8 Otomobil ile kamyonet çarpıştı: 2 yaralı

Kritik toplantı İPTAL

9 Kritik toplantı İPTAL

Beytüşşebaplı öğrenciler Samsun şehidinin mezarına karanfil bıraktı

10 Beytüşşebaplı öğrenciler Samsun şehidinin mezarına karanfil bıraktı