MBILLA GİDİYOR

Samsunspor ile sözleşmesi sona eren Mbilla Etame, bugün Samsun dan ayrılıyor.

MBILLA GİDİYOR

 

Transferin gözdesi olan golcü oyuncu, Süper Lig kulüplerinin yanı sıra PTT 1. Lig den de Göztepe, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Adanaspor  ve Adana Demirspor gibi ekipler kadrosuna katmak istiyor 

KİMLER İSTEMİYOR Kİ 
Samsunspor da çok başarılı futbol ortaya koyan ve 15  golle sezonu tamamlayan Mbilla Etame, bugün Samsun dan ayrılıyor. Transferin gözdesi durumunda olan Kamerunlu oyuncu ile Samsun dan ayrılmadan önce Samsunspor Başkanı Erkut Tutu ile Sportif Direktör Coşkun Zeren buluştu. PTT 1. Lig den Göztepe, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Adanaspor  ve Adana Demirspor un talip olduğu Süper Lig den de bir kaç kulübün kadrosuna katmak istediği Mbilla nın kalıp kalmayacağı merak konusu.  


ÖNCELİĞİM SAMSUNSPOR 
Kulüplerin, alabilmek için şimdiden birbirleriyle yarıştığı Mbilla nın ise bu durumdan rahatsız olduğu öğrenildi. Kamerunlu futbolcunun Süper Lig de oynamak istediği bunun gerçekleşmemesi durumunda önceliğinin Samsunspor olduğu ifade edildi. Samsunspor ile Süper Lig e çıkmayı çok istediğini yakın çevresine söyleyen golcü oyuncunun, Amacım buydu. Ancak olmadı. çok üzgünüm. Samsun u ve Samsunspor u  çok seviyorum. Bana gösterilen ilgi mükemmeldi. Başkanımızı ve diğerlerini çok seviyorum. Onları çok özleyeceğim. Samsun da çok güzel günlerim geçti dediği öğrenildi. 


TEKLİFLERDEN RAHATSIZ 
Tatilini geçirmek için ülkesine giden Mbilla nın her gün transfer teklifi almaktan çok rahatsız olduğu da sızan bilgiler arasında. Kamerunlu futbolcunun, Her gün sayısız teklif alıyorum. Açıkcası bu durum beni rahatsız ediyor. Telefonumu kapatmayı bile düşünüyorum. Şimdi gidiyorum ve 10 gün her şeyden uzak kalmak istiyorum. Daha sonra kararımı vereceğim ama önceliğim Samsunspor dedi.  

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da ikisi de olmayacak

1 Samsunspor'da ikisi de olmayacak

Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

2 Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

Samsun'da 'uçan imam' hapiste

3 Samsun'da 'uçan imam' hapiste

Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek

4 Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek

Şaşırmayın!..

5 Şaşırmayın!..

Ahmet Güral Karayılmaz: 'Takım düşerse şehirde düşer'

6 Ahmet Güral Karayılmaz: 'Takım düşerse şehirde düşer'

Samsunspor aşkına herkes stada gitmeli

7 Samsunspor aşkına herkes stada gitmeli

Samsunspor maçı için güvenlik kurulu toplandı

8 Samsunspor maçı için güvenlik kurulu toplandı

Samsun güzelleşiyor

9 Samsun güzelleşiyor

Samsun Müzesi açılmadan ödül aldı

10 Samsun Müzesi açılmadan ödül aldı