AHLAKSIZ DEĞİLİM

Başka takımlarla görüştüğü ve anlaşma yaptığı iddialarına ateş püsküren Erhan Altın, Samsunspor ile sözleşmem devam ediyor. Tabii ki bana çok sayıda teklif geliyor. Ahlaksız değilim. Benim kitabımda böyle ahlaksız işler yok dedi

AHLAKSIZ DEĞİLİM

Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, hakkında ortaya atılan transfer iddialarına açıklık getirdi, sert açıklamalarda bulundu. Bazı kulüplerle görüşme yaptığı ve anlaştığı yönündeki haberlere çok sinirlenen Erhan Altın, Benim Samsunspor ile sözleşmem devam ediyor. Bu nedenle başka kimseyle  görüşme yapmam söz konusu değil. Tabii ki bana çok sayıda teklif geliyor. Bunu saklayamam veya inkar edemem. Ancak ben Samsunluyum. Samsunspor ile  görüşme yapmadan hiçbir adım atmam. Ahlaksız değilim. Benim kitabımda böyle ahlaksız işler yok. Beni tanıyan bilir. Benim karakterimde böyle bir şey yok. Kaldıki sözleşmem bitmiş olsa dahi Samsunspor ile görüşmeden kimseyle konuşmam dedi. 


BİZİ YALNIZ BIRAKMADILAR 
Süper Lig e çıkamadıkları için üzüntüsünün devam ettiğini dile getiren Altın, şunları söyledi: Desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Yeşilyurt Grup Onursal Başkanı Cemal Yeşilyurt, belediye başkanları ve işadamlarımıza teşekkür ediyorum. Başkanımız Erkut Tutu, yönetim kurulu, futbolcularıma, taraftarımıza  ve personlede çok teşekkürlerimi iletiyorum. Teknik heyetimede ayrıca teşekkür ediyorum.

ÖZÜR DİLİYORUM 
Bizi hiç yalnız bırakmadılar. Desteklerini verdiler. Bize inandılar güvendiler. Tek güç olarak buraya çıktık. Erkut Tutu ve ekibi hep yanımızda oldu. Hiç bizi yalnız bırakmadılar. Onlar göreve gledikten sonra ivme kazandık. Yeri geldi birebir ilgilendiler. Bazı kişilerin kafasında ligde kalsın 
düşüncesi varken bile biz hiç yılmadık. Bu takıma final oynattık. Oyuncularıma özverili duruşlarından dolayı teşekkür ediyorum. Onlarla birlikte finale kadar yükseldik. Hepimiz kupayı Samsun a getirmek isterdik. Camiadan özür diliyorum.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da silahlı saldırı zanlısı teslim oldu

1 Samsun'da silahlı saldırı zanlısı teslim oldu

Samsun'da veliler kapı isyanında

2 Samsun'da veliler kapı isyanında

Samsunspor'a yeni otobüs yolda

3 Samsunspor'a yeni otobüs yolda

Mustafa Aztopal: 'Rakım yordu'

4 Mustafa Aztopal: 'Rakım yordu'

22 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu

5 22 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu

Adana'da silahlı saldırıya uğrayan 2 kişi yaralandı

6 Adana'da silahlı saldırıya uğrayan 2 kişi yaralandı

Kendisine uyuşturucu sattırmayan mahalleliyi vurdu

7 Kendisine uyuşturucu sattırmayan mahalleliyi vurdu

Parke yüklü tır refüje çarptı

8 Parke yüklü tır refüje çarptı

Çorlu'da geri dönüşüm fabrikasında büyük yangın

9 Çorlu'da geri dönüşüm fabrikasında büyük yangın

Diyarbakır'da şofben patlaması korkuttu

10 Diyarbakır'da şofben patlaması korkuttu