Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

AHLAKSIZ DEĞİLİM

Başka takımlarla görüştüğü ve anlaşma yaptığı iddialarına ateş püsküren Erhan Altın, Samsunspor ile sözleşmem devam ediyor. Tabii ki bana çok sayıda teklif geliyor. Ahlaksız değilim. Benim kitabımda böyle ahlaksız işler yok dedi

AHLAKSIZ DEĞİLİM

Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, hakkında ortaya atılan transfer iddialarına açıklık getirdi, sert açıklamalarda bulundu. Bazı kulüplerle görüşme yaptığı ve anlaştığı yönündeki haberlere çok sinirlenen Erhan Altın, Benim Samsunspor ile sözleşmem devam ediyor. Bu nedenle başka kimseyle  görüşme yapmam söz konusu değil. Tabii ki bana çok sayıda teklif geliyor. Bunu saklayamam veya inkar edemem. Ancak ben Samsunluyum. Samsunspor ile  görüşme yapmadan hiçbir adım atmam. Ahlaksız değilim. Benim kitabımda böyle ahlaksız işler yok. Beni tanıyan bilir. Benim karakterimde böyle bir şey yok. Kaldıki sözleşmem bitmiş olsa dahi Samsunspor ile görüşmeden kimseyle konuşmam dedi. 


BİZİ YALNIZ BIRAKMADILAR 
Süper Lig e çıkamadıkları için üzüntüsünün devam ettiğini dile getiren Altın, şunları söyledi: Desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Yeşilyurt Grup Onursal Başkanı Cemal Yeşilyurt, belediye başkanları ve işadamlarımıza teşekkür ediyorum. Başkanımız Erkut Tutu, yönetim kurulu, futbolcularıma, taraftarımıza  ve personlede çok teşekkürlerimi iletiyorum. Teknik heyetimede ayrıca teşekkür ediyorum.

ÖZÜR DİLİYORUM 
Bizi hiç yalnız bırakmadılar. Desteklerini verdiler. Bize inandılar güvendiler. Tek güç olarak buraya çıktık. Erkut Tutu ve ekibi hep yanımızda oldu. Hiç bizi yalnız bırakmadılar. Onlar göreve gledikten sonra ivme kazandık. Yeri geldi birebir ilgilendiler. Bazı kişilerin kafasında ligde kalsın 
düşüncesi varken bile biz hiç yılmadık. Bu takıma final oynattık. Oyuncularıma özverili duruşlarından dolayı teşekkür ediyorum. Onlarla birlikte finale kadar yükseldik. Hepimiz kupayı Samsun a getirmek isterdik. Camiadan özür diliyorum.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Trafik kazasında bir aile yok oluyordu

1 Trafik kazasında bir aile yok oluyordu

Sudan Cumhurbaşkanı Yardımcısından FETÖ okulları açıklaması

2 Sudan Cumhurbaşkanı Yardımcısından FETÖ okulları açıklaması

Artvin ilk iftarını birlikte yaptı

3 Artvin ilk iftarını birlikte yaptı

Vali Zülkif Dağlı Toplu iftarlar yerine fakir sofralarına oturalım

4 Vali Zülkif Dağlı 'Toplu iftarlar yerine fakir sofralarına oturalım'

Vali Zülkif Dağlı Zengin iftar sofralarına değil ihtiyaç sahiplerinin sofraları

5 Vali Zülkif Dağlı 'Zengin iftar sofralarına değil ihtiyaç sahiplerinin sofraları

Otomobillere çarpan motosiklet sürücüsü ağır yaralandı

6 Otomobillere çarpan motosiklet sürücüsü ağır yaralandı

Kdz Ereğlide bin 500 kişi iftar sofrasında buluştu

7 Kdz. Ereğli'de bin 500 kişi iftar sofrasında buluştu

Bursada iftar ve imsak vakitleri için ses bombası kullanılıyor

8 Bursa'da iftar ve imsak vakitleri için ses bombası kullanılıyor