TEKVANDOCULAR PİKNİKTE BULUŞTU

Katıldıkları şampiyonalarda önemli başarılara imza atan İlkadım Belediye Tekvando Spor Kulübü sporcuları ve aileleri düzenledikleri piknikte biraraya gelerek milli takım kampı öncesi moral depoladı

TEKVANDOCULAR PİKNİKTE BULUŞTU

MORAL DEPOLADILAR
İlkadım ilçesi Batıpark ta düzenledikleri piknikte biraraya gelen İlkadım Belediye Tekvando Spor Kulübü sporcuları ve aileleri keyifli dakikalar geçirerek milli takım kampı öncesi moral depoladı. Yıldızlar Milli Takım Antrenörü Mustafa Gençtürk ün önderliğinde düzenlenen pikniğe Balcı İhtisas Tekvando Kulübü Antrenörü Mahmut Altürk ve Aslan Gençlikspor Kulübü Antrenörü Ali Arslan da katılarak dostluk örneği sergiledi. Renkli görüntülerin yaşandığı piknikte ayrıca sporculara çeşitli yardımlarda bulunan veli Hasan Yılmaz a, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş adına Antrenör Mustafa Gençtürk, spor ayakkabısı ve eşofmanı verdi. 

BİZ BİR AİLEYİZ
Piknikte herkesin biraraya gelerek güzel bir görüntü oluşturduğunu belirten Yıldızlar Milli Takım Antrenörü Mustafa Gençtürk, Spor, dostluk ve kardeşliktir. Biz maçlarda belki rakibimiz ama bu tür organizasyonlarda büyük bir aile gibi davranırız. Antrenör arkadaşlarımız Ali Aslan ve Mahmut Altürk ü de ailecek düzenlediğimiz pikniğimize davet ettik. Pikniğimizi sporculara milli takım kampı öncesi ve Trabzon ile Çanakkale de yapılacak Türkiye şampiyonaları öncesi moral olsun diye tertip ettik. Aramıza katılan ve pikniğin gerçekleşmesinde öenmli yeri alan sporcu anne ve babalarına da teşekkür ediyoruz. Bu birlikteliğimiz daima sürecektir. Bizlerin herzaman yanında olan Türkiye Tekvando Yönetim Kurulu Üyemiz ve Tekvando İl Temsilcimiz İbrahim Uzun a teşekkür ediyoruz dedi. 
 

Salim YILDIZ EN ÇOK OKUNANLAR

Aracını vermek istemeyince bıçaklandı

1 Aracını vermek istemeyince bıçaklandı

Milletvekilleri Genel Kurulu oturumu bittikten sonra fotoğraf çektirdiler

2 Milletvekilleri Genel Kurulu oturumu bittikten sonra fotoğraf çektirdiler

Başkent'te trafik kazası: 2 yaralı

3 Başkent'te trafik kazası: 2 yaralı