Bizim seçimimiz bitmez

İlkadım İlçe Başkanı Av. Arzu Sabuncu, Bizim seçimimiz hiçbir zaman bitmez. Biz, çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Bizim amacımız, sadece seçim zamanı vatandaşı gitmek değil her daim onlarla olmak ve onları anlamaktır dedi

Bizim seçimimiz bitmez

CHP Samsun İl Başkanı Dinçer Soylu, yeni seçilen milletvekilleri Kemal Zeybek ve Hayati Tekin, İlkadım İlçe Başkanı Av. Arzu Sabuncu ile yönetimine teşekkür ziyaretinde bulundu. Seçim çalışmalarının artı ve eksilerinin değerlendirildiği ziyarette konuşan İl Başkanı Dinçer Soylu, Samsun da hedefledikleri başarıyı yakalayamadıklarını ancak çalışmaların yarın yeni bir seçim varmış gibi azim ve kararlılıkla devam edeceğini söyledi.

İlkadım İlçe Başkanı Arzu Sabuncu ise nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Biz gerek il örgütüyle, gerek adaylar ve gerekse vatandaşla buluşma noktasında sonsuz bir özveriyle çalıştık. Eksik kaldığımız yerler omuştur mutlaka. Henüz ilçe olarak bir yıllık bir yönetimiz. Ama buna rağmen gece gündüz demeden tüm azmiyle çalışan ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bizim seçimimiz hiçbir zaman bitmez. Biz, çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Bizim amacımız sadece seçim zamanı vatandaşı dinlemek onların sorunlarını anlık çözüm bulmak değil. Her daim onlarla olmak ve onları anlamaktır. Bu nedenle biz, İlkadım İlçe Örgütü olarak her zaman sahada ve vatandaşın yanında olacağız diye konuştu.

Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Hayati Tekin de, özverili çalışmaları ve katkılarından dolayı ilçe teşkilatına teşekkür ettiler. 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

1 Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

2 Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

Otel odasında şüpheli ölüm

3 Otel odasında şüpheli ölüm

Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

4 Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

5 Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

Erzincan-Sivas karayolu ulaşıma kapandı, çok sayıda araç yolda mahsur kaldı

6 Erzincan-Sivas karayolu ulaşıma kapandı, çok sayıda araç yolda mahsur kaldı

Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

7 Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

ATM hırsızları suçüstü yakalandı

8 ATM hırsızları suçüstü yakalandı