Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Keskin den Afet Merkezi sitemi

Türk Kızılayı nın 147 nci kuruluş yıldönümü töreninde konuşan Şube Başkanı Mustafa Keskin, 9 ili kapsayan bir projeyi Samsun a kazandırmak için uğraşıyoruz. Ancak hiçbir destek göremiyoruz dedi

Keskin den  Afet  Merkezi  sitemi

Türk Kızılayı Samsun Şubesi, Türk Kızılayı’nın 14 nci kuruluş yıl dönümü nedeniyle Atatürk Anıtı’nda tören düzenledi. Törene, Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Muhsin Yıldırım, Samsun Kan Bağış Merkezi Müdürü Serdar Bayram, üyeler ve gönüllüler katıldı.

HERKESE EŞİT MESAFEDEYİZ
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından kürsüye gelerek bir konuşma yapan Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, Türk Kızılayı ülkemizin en köklü ilk sivil toplum kuruluşlarından bir tanesidir. Samsun şubemiz de önümüzdeki yıl 100. kuruluş yıl dönümünü kutlayacak. Samsun da yatırım, sağlık, istihdam, barınma, ekonomik katkı ve yardım hizmetlerimizi, sosyal statüsü, etnik kimliği ve siyasi eğilimi ne olursa olsun bütün insanlarımıza aynı mesafede kalarak gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. 147 yıldır yükselen Türk Kızılayı insanımıza en iyi hizmeti vermeye devam edecektir” dedi.

HİÇBİR ŞEY ENGEL OLAMAZ
Keskin, 9 ili kapsayan bir projeyi Samsun a kazandırmak için uğraş verdiklerini belirterek, Merkezi Samsun olan, Sinop,  Amasya, Tokat, Ordu, Giresun, Gümüşhane, Trabzon ve Rize nin de içinde bulunduğu 9 ili kapsayan Orta Karadeniz Afet Yönetim Merkezi, Afet Eğitim Merkezi ve Afet Lojistik Deposu’nu Samsun’a kazandırmak için çaba gösteriyoruz. Maalesef böylesine önemli bir yatırıma dışarıdan gerekli desteği göremiyoruz. Yer konusunda ciddi sıkıntı çekiyoruz. Türk Kızılayı kendi bütçesiyle, kendi imkanlarıyla hizmet eden, yatırım yapan, insanlığa hizmet eden bir kuruluş. Geçmişte hiçbir şey önümüzde engel olamadı. Bugün de Allah’ın izniyle engel olamayacak ifadelerini kullandı.

Barış BUDANOĞLU EN ÇOK OKUNANLAR

Samsundaki kayıp şahsın cesedi bulundu

1 Samsun'daki kayıp şahsın cesedi bulundu

Samsun Emniyet Müdürü Yavuzun Avukatı Mustafa Kaymak yargıya başvurdu

2 Samsun Emniyet Müdürü Yavuz'un Avukatı Mustafa Kaymak yargıya başvurdu

Samsundaki başarıya devlet takdiri

3 Samsun'daki başarıya devlet takdiri

Balık hafızası

4 Balık hafızası...

Samsunda FETÖnün üniversite yapılanmasına yönelik operasyonda flaş gelişme

5 Samsun'da FETÖ'nün üniversite yapılanmasına yönelik operasyonda flaş gelişme!

Samsunda 7 adliye çalışanı adliyeye sevk edildi

6 Samsun'da 7 adliye çalışanı adliyeye sevk edildi!

Samsunda FETÖnün emniyet abileri operasyonunda yeni gelişme

7 Samsun'da FETÖ'nün emniyet 'abileri' operasyonunda yeni gelişme!

Samsun Trabzon buluştu

8 Samsun Trabzon buluştu

Samsuna 2,13 milyarlık yatırım

9 Samsun'a 2,13 milyarlık yatırım

Ağardan Samsunda sert eleştiri

10 Ağar'dan Samsun'da sert eleştiri