Samsunspor neden yok?

Kayseri Erciyesspor Başkanı Ziya Eren, küme düşen Kardemir Karabükspor ve Balıkesirspor un da yeni sezonda yeniden Süper Lig de mücadele etmesi için Demirören ve Gümüşdağ ile toplantı yaptıklarını açıkladı, Samsunspor cephesi ayaklandı.

Samsunspor neden yok?

Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor Başkanı Ziya Eren, Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği başkanlarının SAİ Kayseri Erciyesspor, Kardemir Karabükspor ve Balıkesirspor un yeni sezonda Süper Lig de mücadele etmesinin ele alınmasına karar verdiğini açıkladı. Başkan Ziya Eren, yazılı açıklamasında, Kardemir Karabükspor Başkanı Mustafa Yolbulan ve Balıkesirspor Başkanı Tuna Aktürk, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ ile, 21 takımlı Süper Lig konusunda bir toplantı yaptıklarını belirtti, Samsunspor cephesi ayaklandı. 

TARAFTAR TEPKİLİ 
Ziya Eren, açıklamasında,   Federasyon ve Kulüpler Birliği başkanımız konuya şahsi olarak tam destek verdi. fakat futbol ailesinin fikrini alıp konsensüs sağlanmadan konu bir sonuca bağlanamaz. Süper Lig ekipleri başkanları ile ilk Kulüpler Birliği toplantısının birinci gündem maddesinin bu konu olması kararlaştırıldı. Bu toplantının sonrasında federasyon başkanımız bütün futbol ailesinin onayı için şura oluşturacak. Bu şuradan çıkan sonuca göre karar verilecek dedi. Bu açıklamanın ardından Samsunsporlu taraftarlar da harekete geçti. Taraftarlar, sosyal medyada, Samsunspor final oynadı. Eğer böyle bir karar alınacaksa Samsunspor da olmalı. Samsunspor da Süper Lig de olmalı dediler. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Meteoroloji gün verdi! Samsun'a kar geliyor...

1 Meteoroloji gün verdi! Samsun'a kar geliyor...

Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

2 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

O Mehmetçik Samsunlu çıktı

3 O Mehmetçik Samsunlu çıktı

Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

4 Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

Samsun'daki kazanın ardından dram çıktı!

5 Samsun'daki kazanın ardından dram çıktı!

Samsun bekçi alımı sonuçları açıklandı

6 Samsun bekçi alımı sonuçları açıklandı

Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

7 Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

Samsunspor kendini ateşe attı! 3 - 0

8 Samsunspor kendini ateşe attı! 3 - 0

Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

9 Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

10 Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!