Gülen Yüzler de müthiş final

Gülen Yüzler Çocuk Akademisi öğrencilerini sunduğu yıl sonu gösterisi, öğretmenlere ve velilere unutulmaz anlar yaşattı.

Gülen Yüzler de müthiş final

Gülen Yüzler Çocuk Akademisi nin yıl sonu gösterisi, Canik Kültür Merkezi nde gerçekleştirlidi. Unutulmaz anların yaşandığı etkinliğe Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Alican Usta, Canik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hamza Aygün, Amisos 55 Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yaşar, öğretmenler ve veliler katıldı. 

BİR YILIN EMEĞİ 
Çocukların, ülkenin geleceği olduğunu kaydeden Gülen Yüzler Çocuk Akademisi Kurucu Müdürü Nuran Erdoğan, 2014-2015 öğretim yılını geride bıraktık. Bu gece bir yılın emeğidir. Çocuklarımız bu gece için çok çalıştılar. Siz değerli veliler, bize her zaman inandığınız ve en değerli varlıklarınızı bize emanet ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum dedi.

OKUL ÖNCESİ ÖNEMLİ
Yaptığı konuşmada okul öncesi eğitimin önemine dikkat çeken Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Alican Usta ise Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, okul öncesi eğitime devam eden çocuklar, etmeyenlere oranla daha başarılı. Bu yüzden okul öncesi eğitim kurumlarının yaygınlaşmasını istiyoruz. Bugün burada çocuklarımızın okul öncesi dönemlerinde yaptığı güzel çalışmaları izleyeceğiz. Bu hem onlar için teşvik olacak hem de aileleri çocuklarının neler yapabildiğini görüp mutlu olacak dedi.

YARIN ÇOCUKLARLA BÜYÜR
Gülen Yüzler Çocuk Akademisi ne başarılı çalışmaları için teşekkür eden Canik Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Müdürü Hamza Aygün ise, Canik Belediyesi olarak yarınlarımıza yönelik etkinliklere her zaman sahip çıkmaya çalışıyoruz. Çünkü başkanımızın bir sözü var Yarın çocuklarla büyür diye. Bu sözün üzerine de biz elimizden geldiğince çocuklarımıza ve geleceğimize yönelik yapılan her güzel işin altına imza atmaya çalışıyoruz diye konuştu.

Zerrin SOMUNCUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da intihar girişimi!

1 Samsun'da intihar girişimi!

Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

2 Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

Ladik Gölü kurtulacak

3 Ladik Gölü kurtulacak

Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

4 Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi

5 Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi

Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

6 Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek: 'Hizmet yok, vergi çok'

7 CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek: 'Hizmet yok, vergi çok'

İstanbul'da uyuşturucu operasyonu

8 İstanbul'da uyuşturucu operasyonu

Kuşadası Körfezi'nde 49 kaçak göçmen yakalandı

9 Kuşadası Körfezi'nde 49 kaçak göçmen yakalandı

Kendisine zarar veren genç için Özel Harekat devreye girdi

10 Kendisine zarar veren genç için Özel Harekat devreye girdi