Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Asla izin verilmeyecek

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Bu ülke hepimizin, 13 yıllık kazanımları sizlerin desteği ile AK Parti iktidarı temin etti. Bir an bile ülkemizde kötü bir tablo oluşmasına asla izin vermeyeceğiz dedi.

Asla izin verilmeyecek

AK Parti Samsun Mİlletvekili Fuat Köktaş, ilçe teşkilatlarına gerçekleştirdiği  teşekkür ziyaretlerine Bafra, Alaçam, Yakakent ve 19 Mayıs ilçeleri ile devam etti. Ziyaretlerinde vatandaşlarla da biraraya gelerek sohbet eden Köktaş, Bu ülke hepimizin, 13 yıllık kazanımları sizlerin desteği ile AK Parti iktidarı temin etti. Önümüzdeki süreçte de bu kazanımların hiç birisinin kaybolmasına, bir an bile ülkemizde kötü bir tablo oluşmasına asla izin vermeyeceğiz dedi.

TEŞKİLAT ÜYELERİNE TEŞEKKÜR
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, ilçelerde yaptığı ziyaretlerde esnaf ve vatandaşlarla da biraraya gelerek bol bol sohbet etti. İlçe başkanları, belediye başkanları, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte seçim sonuçlarını değerlendiren  Köktaş, seçim sürecinde gösterdikleri gayretli ve başarılı çalışmalardan dolayı teşkilat üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti. 

KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN 
AK Parti nin son 13 yılda atılan sağlam temellerin üzerinde nitelikli, özgüvenli, dünya çapında yeni Türkiye vizyonu ortaya koymak adına önemli hizmetleri, yatırımları ve projeleri hayata geçirdiğini belirten Fuat Köktaş, Bugüne kadar atılan bu adımlar ülkemizin ve milletimizin rahatı, huzuru ve mutluluğu için atıldı. Bugün ne oranda oy aldığımızın bir önemi yok. Önemli olan, bizim için yine ülkemizin ve milletimizin refahı, huzuru ve mutluluğudur, Türkiye nin menfaatidir. Bu ülke hepimizin, 13 yıllık kazanımları milletimizin desteği ile AK Parti iktidarı temin etti. Önümüzdeki süreçte de bu kazanımların hiç birisinin kaybolmasına, bir an bile ülkemizde kötü bir tablo oluşmasına asla izin vermeyeceğiz. Türkiye nin lider partisi olarak sorumluluğumuzun farkındayız, bu sorumluluk ve sağduyu içinde hedeflerimize yine milletimiz ile birlikte yürüyeceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın dedi.

İlçe teşkilatlarına yapılan ziyaretlere AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Çiğdem Karaaslan ve Hasan Basri Kurt da katıldı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Yeniler göreve hazır

1 Yeniler göreve hazır

Samsunda opera sanatçısına silahlı saldırı

2 Samsun'da opera sanatçısına silahlı saldırı

Fındıkta kayıp 290 milyon dolar

3 Fındıkta kayıp  290 milyon dolar

Samsunda karı-koca sobadan zehirlenerek öldü

4 Samsun'da karı-koca sobadan zehirlenerek öldü

Avantajı kullanalım kazanan biz olalım

5 Avantajı kullanalım kazanan biz olalım

Hasret sona ersin

6 Hasret sona ersin

Samsunlu öğrenciler birinciliklerini kutladılar

7 Samsunlu öğrenciler birinciliklerini kutladılar

Samsunspora son dakika şoku

8 Samsunspor'a son dakika şoku!

Lovelette kahkaha tufanı

9 Lovelet'te kahkaha tufanı

Samsunda tüketici şikayetçi

10 Samsun'da tüketici şikayetçi