Asla izin verilmeyecek

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Bu ülke hepimizin, 13 yıllık kazanımları sizlerin desteği ile AK Parti iktidarı temin etti. Bir an bile ülkemizde kötü bir tablo oluşmasına asla izin vermeyeceğiz dedi.

Asla izin verilmeyecek

AK Parti Samsun Mİlletvekili Fuat Köktaş, ilçe teşkilatlarına gerçekleştirdiği  teşekkür ziyaretlerine Bafra, Alaçam, Yakakent ve 19 Mayıs ilçeleri ile devam etti. Ziyaretlerinde vatandaşlarla da biraraya gelerek sohbet eden Köktaş, Bu ülke hepimizin, 13 yıllık kazanımları sizlerin desteği ile AK Parti iktidarı temin etti. Önümüzdeki süreçte de bu kazanımların hiç birisinin kaybolmasına, bir an bile ülkemizde kötü bir tablo oluşmasına asla izin vermeyeceğiz dedi.

TEŞKİLAT ÜYELERİNE TEŞEKKÜR
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, ilçelerde yaptığı ziyaretlerde esnaf ve vatandaşlarla da biraraya gelerek bol bol sohbet etti. İlçe başkanları, belediye başkanları, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte seçim sonuçlarını değerlendiren  Köktaş, seçim sürecinde gösterdikleri gayretli ve başarılı çalışmalardan dolayı teşkilat üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti. 

KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN 
AK Parti nin son 13 yılda atılan sağlam temellerin üzerinde nitelikli, özgüvenli, dünya çapında yeni Türkiye vizyonu ortaya koymak adına önemli hizmetleri, yatırımları ve projeleri hayata geçirdiğini belirten Fuat Köktaş, Bugüne kadar atılan bu adımlar ülkemizin ve milletimizin rahatı, huzuru ve mutluluğu için atıldı. Bugün ne oranda oy aldığımızın bir önemi yok. Önemli olan, bizim için yine ülkemizin ve milletimizin refahı, huzuru ve mutluluğudur, Türkiye nin menfaatidir. Bu ülke hepimizin, 13 yıllık kazanımları milletimizin desteği ile AK Parti iktidarı temin etti. Önümüzdeki süreçte de bu kazanımların hiç birisinin kaybolmasına, bir an bile ülkemizde kötü bir tablo oluşmasına asla izin vermeyeceğiz. Türkiye nin lider partisi olarak sorumluluğumuzun farkındayız, bu sorumluluk ve sağduyu içinde hedeflerimize yine milletimiz ile birlikte yürüyeceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın dedi.

İlçe teşkilatlarına yapılan ziyaretlere AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Çiğdem Karaaslan ve Hasan Basri Kurt da katıldı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunun o ilçesi göçle canlanacak

1 Samsun'un o ilçesi göçle canlanacak!

Efsane futbolcular cezaevinde

2 Efsane futbolcular cezaevinde

Samsunsporun hazırlık maçı iptal oldu Şok istifa

3 Samsunspor'un hazırlık maçı iptal oldu... Şok istifa!

Samsunspor Başkan Yardımcısı Araboğlu İddialar asılsız Parayla alakası yok

4 Samsunspor Başkan Yardımcısı Araboğlu: 'İddialar asılsız... Parayla alakası yok'

Kılıçdaroğlundan Kalkavan ailesine taziye

5 Kılıçdaroğlu'ndan Kalkavan ailesine taziye

Karar Özalanda

6 Karar Özalan'da

Billy attı Samsun kazandı

7 Billy attı Samsun kazandı

Samsunspor unutmadı

8 Samsunspor unutmadı

Sinopta feci kaza  Ölü ve yaralılar var

9 Sinop'ta feci kaza ! Ölü ve yaralılar var

Süper Kupa maçının saati belli oldu

10 Süper Kupa maçının saati belli oldu!