Asla izin verilmeyecek

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Bu ülke hepimizin, 13 yıllık kazanımları sizlerin desteği ile AK Parti iktidarı temin etti. Bir an bile ülkemizde kötü bir tablo oluşmasına asla izin vermeyeceğiz dedi.

Asla izin verilmeyecek

AK Parti Samsun Mİlletvekili Fuat Köktaş, ilçe teşkilatlarına gerçekleştirdiği  teşekkür ziyaretlerine Bafra, Alaçam, Yakakent ve 19 Mayıs ilçeleri ile devam etti. Ziyaretlerinde vatandaşlarla da biraraya gelerek sohbet eden Köktaş, Bu ülke hepimizin, 13 yıllık kazanımları sizlerin desteği ile AK Parti iktidarı temin etti. Önümüzdeki süreçte de bu kazanımların hiç birisinin kaybolmasına, bir an bile ülkemizde kötü bir tablo oluşmasına asla izin vermeyeceğiz dedi.

TEŞKİLAT ÜYELERİNE TEŞEKKÜR
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, ilçelerde yaptığı ziyaretlerde esnaf ve vatandaşlarla da biraraya gelerek bol bol sohbet etti. İlçe başkanları, belediye başkanları, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte seçim sonuçlarını değerlendiren  Köktaş, seçim sürecinde gösterdikleri gayretli ve başarılı çalışmalardan dolayı teşkilat üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti. 

KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN 
AK Parti nin son 13 yılda atılan sağlam temellerin üzerinde nitelikli, özgüvenli, dünya çapında yeni Türkiye vizyonu ortaya koymak adına önemli hizmetleri, yatırımları ve projeleri hayata geçirdiğini belirten Fuat Köktaş, Bugüne kadar atılan bu adımlar ülkemizin ve milletimizin rahatı, huzuru ve mutluluğu için atıldı. Bugün ne oranda oy aldığımızın bir önemi yok. Önemli olan, bizim için yine ülkemizin ve milletimizin refahı, huzuru ve mutluluğudur, Türkiye nin menfaatidir. Bu ülke hepimizin, 13 yıllık kazanımları milletimizin desteği ile AK Parti iktidarı temin etti. Önümüzdeki süreçte de bu kazanımların hiç birisinin kaybolmasına, bir an bile ülkemizde kötü bir tablo oluşmasına asla izin vermeyeceğiz. Türkiye nin lider partisi olarak sorumluluğumuzun farkındayız, bu sorumluluk ve sağduyu içinde hedeflerimize yine milletimiz ile birlikte yürüyeceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın dedi.

İlçe teşkilatlarına yapılan ziyaretlere AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Çiğdem Karaaslan ve Hasan Basri Kurt da katıldı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da korkunç ölüm!

1 Samsun'da korkunç ölüm!

Benimle birlikte kulübede oturur

2 Benimle birlikte kulübede oturur

Kendisi istemiş

3 Kendisi istemiş

 Samsun'a turist çekecek proje

4 Samsun'a turist çekecek proje

Askeri üsse saldırı: 41 ölü

5 Askeri üsse saldırı: 41 ölü

Tavukçulukta kafalar karıştı

6 Tavukçulukta kafalar karıştı

Engin İpekoğlu: 'Daha da iyi olacaktır'

7 Engin İpekoğlu: 'Daha da iyi olacaktır'

Hazır değil

8 Hazır değil

Fındıkta bakım zamanı

9 Fındıkta bakım zamanı

 AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: 'Fedakrca hizmet ediyorlar'

10 AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: 'Fedakârca hizmet ediyorlar'