KORKUTAN BORÇ

Samsunspor a geçmiş dönemde forma giyen yabancı oyunculara olan borçlar korkutucu boyutta.

KORKUTAN BORÇ

Bahia ya 1 milyon 400 bin Avro, Nsumbu ya 280 bin Avro, Fink e  450 bin Avro, Pal Lazar ın kulübü Videoton a 269 bin Avro ve  Valdomiro ya 425 bin Avro olmak üzere toplam 2 milyon 824 bin Avro borç var.  Ayrıca Dimitrov a da 50 bin dolar borç bulunuyor


TOPLAM 3 MİLYON AVRO 
Samsunspor da geçmiş ödnemde forma giyen yabancı oyunculara borçlar dudak uçuklatan türden. Kamuoyunda şampiyonluğa oynayacak kadro kurulması beklentisi varken  yeni sezon planlaması ve yol haritasının belirlenmesi açısından bu borçlar yönetimin belini büküyor. Bahia ya 1 milyon 400 bin Avro, Nsubu ya 280 bin Avro, Fink e  450 bin Avro, Pal Lazar ın kulübü Videoton a 269 bin Avro ve  Valdomiro ya 425 bin Avro olmak üzere toplam 2 milyon 824 bin Avro borç var.  Ayrıca Dimitrov a da 50 bin dolar borç bulunuyor.  Bu borçların toplamı yaklaşık 10 milyon lirayı buluyor. 


ÜRKÜTÜCÜ RAKAMLAR 
Kırmızı-Beyazlı ekipte çeşitli dönemlerde forma giyen  bu futbolcura olan borçlar ürkütücü boyutlara gelmiş durumda. Bu duruma transfer bütçeside eklenince Samsunspor Yönetim Kurulu nun tek başına altından kalkamayacağı bir tablo var. Yönetim, özellikle Bahia ya öneri sundu. Bu öneri kabul edilmez ise en geç iki ay içerisinde Samsunspor, 1 milyon 400 Avro gibi çok yüksek rakamı tek seferde Bahia ya  ödemek zorunda kalacak. Tabi ki bu durum transferdeki rotayı da şimdiden belirleyecek. Şu anda bir gerçek var ki Samsunspor un zirveye mi yoksa ligde kalmaya mı oynacağı desteklere bağlı.  

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Motosikletten düşen çocuk öldü

1 Motosikletten düşen çocuk öldü

Başkentte korkutan yangın

2 Başkent'te korkutan yangın

Sakaryada 200 polisle Huzur operasyonu gerçekleşti

3 Sakarya'da 200 polisle 'Huzur' operasyonu gerçekleşti

Ataşehirde yakıt kavgası kanlı bitti 2 yaralı

4 Ataşehir'de 'yakıt' kavgası kanlı bitti: 2 yaralı