Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Babana bir güzellik yap

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, her ay gerçekleştirdiği hediye kampanyalarına Babalar Günü için düzenlediği Babana bir güzellik yap etkinliğiyle yenisini ekliyor

Babana bir güzellik yap

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi İletişim Bürosu tarafından yapılan açıklamada, Her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan Babalar Günü ne sayılı günler kala Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Babana Bir Güzellik Yap kampanyası ile alışveriş keyfini hediyelerle süslüyor. 15 Pazartesi başalyıp 24 Haziran a kadar devam edecek kampanya kapsamında, bu tarihler arasında Yeşilyurt Alışveriş Merkezi nde bulunan mağazalardan toplamda ya da tek seferde 150 TL ve alışveriş yapan ve alışveriş belgelerini Lucky Card bankosuna götürerek işlemini yaptıran müşteriler, Babalar gününe özel olarak hazırlanmış ve erkek ürünlerinden oluşan bakım setini anında hediye alabilecekler. Şampuandan jöleye, deodoranttan traş köpüğüne bir çok erkek bakım ürününden oluşan hediye setlerinden birisine sahip olmak çok kolay. AVM ziyaretçilerinin ister bir mağazadan, isterlerse farklı farklı mağazalardan yapacakları alışverişlerinin toplamı 150 TL ye ulaştığında yapmaları gereken tek şey Lucky Card bankosuna uğramak denildi.

ONLARCA HEDİYE SEÇENEĞİ
Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi İletişim Bürosu nca açıklamada şu ifadeler kullanıldı: Lucky Card fırsatlar dünyası AVM müşterilerini hem kampanyalardan yararlandırıyor, hem de onlara her alışverişe kazandırdığı puanlarla kiosk cihazlarından seçilebilecek onlarca hediye seçeneği sunuyor. Alışveriş ve eğlencenin Atakum daki adresi Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, birbirinden eğlenceli etkinlikleri, bir gün değil her gün kazandıran Lucky Card ı ve birbirinden avantajlı hediye kampanyaları ile ziyaretçilerinin alışveriş deneyimlerini eğlence ve avantaja dönüştürmeye devam ediyor.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Yeni stattan son bilgiler

1 Yeni stattan son bilgiler

Samsunspor Trabzona gidiyor

2 Samsunspor Trabzon'a gidiyor

Samsunda eğitim uçağı piste inerken düştü

3 Samsun'da eğitim uçağı piste inerken düştü!

Osmanlıspor sorusu almadı

4 Osmanlıspor sorusu almadı...

Fındık üreticisine müjde

5 Fındık üreticisine müjde!

Samsun inşaat sektörü marka olma yolunda

6 Samsun inşaat sektörü marka olma yolunda

Maskeler o zaman düşecek

7 Maskeler o zaman düşecek...

Bilal Erdoğan Samsunda

8 Bilal Erdoğan Samsun'da!

Ünlü ismin kuzeni şehit oldu

9 Ünlü ismin kuzeni şehit oldu!

Samsunda minibüsle panelvan araç çarpıştı 4 yaralı

10 Samsun'da minibüsle panelvan araç çarpıştı: 4 yaralı