Babana bir güzellik yap

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, her ay gerçekleştirdiği hediye kampanyalarına Babalar Günü için düzenlediği Babana bir güzellik yap etkinliğiyle yenisini ekliyor

Babana bir güzellik yap

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi İletişim Bürosu tarafından yapılan açıklamada, Her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan Babalar Günü ne sayılı günler kala Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Babana Bir Güzellik Yap kampanyası ile alışveriş keyfini hediyelerle süslüyor. 15 Pazartesi başalyıp 24 Haziran a kadar devam edecek kampanya kapsamında, bu tarihler arasında Yeşilyurt Alışveriş Merkezi nde bulunan mağazalardan toplamda ya da tek seferde 150 TL ve alışveriş yapan ve alışveriş belgelerini Lucky Card bankosuna götürerek işlemini yaptıran müşteriler, Babalar gününe özel olarak hazırlanmış ve erkek ürünlerinden oluşan bakım setini anında hediye alabilecekler. Şampuandan jöleye, deodoranttan traş köpüğüne bir çok erkek bakım ürününden oluşan hediye setlerinden birisine sahip olmak çok kolay. AVM ziyaretçilerinin ister bir mağazadan, isterlerse farklı farklı mağazalardan yapacakları alışverişlerinin toplamı 150 TL ye ulaştığında yapmaları gereken tek şey Lucky Card bankosuna uğramak denildi.

ONLARCA HEDİYE SEÇENEĞİ
Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi İletişim Bürosu nca açıklamada şu ifadeler kullanıldı: Lucky Card fırsatlar dünyası AVM müşterilerini hem kampanyalardan yararlandırıyor, hem de onlara her alışverişe kazandırdığı puanlarla kiosk cihazlarından seçilebilecek onlarca hediye seçeneği sunuyor. Alışveriş ve eğlencenin Atakum daki adresi Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, birbirinden eğlenceli etkinlikleri, bir gün değil her gün kazandıran Lucky Card ı ve birbirinden avantajlı hediye kampanyaları ile ziyaretçilerinin alışveriş deneyimlerini eğlence ve avantaja dönüştürmeye devam ediyor.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarından kombine isyanı

1 Samsunspor taraftarından kombine isyanı

Samsunsporda imzalar an meselesi

2 Samsunspor'da imzalar an meselesi

Samsunda emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

3 Samsun'da emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

Samsunsporun son rakibi Giresun

4 Samsunspor'un son rakibi Giresun

Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede

5 Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede!

Samsunspora izin yok

6 Samsunspor'a izin yok

Samsunda tacizci medyum olayında yeni gelişme

7 Samsun'da tacizci medyum olayında yeni gelişme!

Samsunsporun golü Çağrıdan

8 Samsunspor'un golü Çağrı'dan

Deaflympıcste günün müsabaka raporu

9 Deaflympıcs'te günün müsabaka raporu

Genç futbolcu serinlemek için girdiği sulama kanalında boğuldu

10 Genç futbolcu serinlemek için girdiği sulama kanalında boğuldu