Babana bir güzellik yap

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, her ay gerçekleştirdiği hediye kampanyalarına Babalar Günü için düzenlediği Babana bir güzellik yap etkinliğiyle yenisini ekliyor

Babana bir güzellik yap

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi İletişim Bürosu tarafından yapılan açıklamada, Her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan Babalar Günü ne sayılı günler kala Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Babana Bir Güzellik Yap kampanyası ile alışveriş keyfini hediyelerle süslüyor. 15 Pazartesi başalyıp 24 Haziran a kadar devam edecek kampanya kapsamında, bu tarihler arasında Yeşilyurt Alışveriş Merkezi nde bulunan mağazalardan toplamda ya da tek seferde 150 TL ve alışveriş yapan ve alışveriş belgelerini Lucky Card bankosuna götürerek işlemini yaptıran müşteriler, Babalar gününe özel olarak hazırlanmış ve erkek ürünlerinden oluşan bakım setini anında hediye alabilecekler. Şampuandan jöleye, deodoranttan traş köpüğüne bir çok erkek bakım ürününden oluşan hediye setlerinden birisine sahip olmak çok kolay. AVM ziyaretçilerinin ister bir mağazadan, isterlerse farklı farklı mağazalardan yapacakları alışverişlerinin toplamı 150 TL ye ulaştığında yapmaları gereken tek şey Lucky Card bankosuna uğramak denildi.

ONLARCA HEDİYE SEÇENEĞİ
Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi İletişim Bürosu nca açıklamada şu ifadeler kullanıldı: Lucky Card fırsatlar dünyası AVM müşterilerini hem kampanyalardan yararlandırıyor, hem de onlara her alışverişe kazandırdığı puanlarla kiosk cihazlarından seçilebilecek onlarca hediye seçeneği sunuyor. Alışveriş ve eğlencenin Atakum daki adresi Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, birbirinden eğlenceli etkinlikleri, bir gün değil her gün kazandıran Lucky Card ı ve birbirinden avantajlı hediye kampanyaları ile ziyaretçilerinin alışveriş deneyimlerini eğlence ve avantaja dönüştürmeye devam ediyor.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

1 Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

2 AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

3 Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

İznik'te şüpheli ölüm

4 İznik'te şüpheli ölüm

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

5 Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

6 Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Asker eğlencesi dönüşü feci kaza: 2 ölü, 2 yaralı

7 Asker eğlencesi dönüşü feci kaza: 2 ölü, 2 yaralı

Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

8 Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

9 Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

10 Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor