Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Babana bir güzellik yap

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, her ay gerçekleştirdiği hediye kampanyalarına Babalar Günü için düzenlediği Babana bir güzellik yap etkinliğiyle yenisini ekliyor

Babana bir güzellik yap

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi İletişim Bürosu tarafından yapılan açıklamada, Her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan Babalar Günü ne sayılı günler kala Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Babana Bir Güzellik Yap kampanyası ile alışveriş keyfini hediyelerle süslüyor. 15 Pazartesi başalyıp 24 Haziran a kadar devam edecek kampanya kapsamında, bu tarihler arasında Yeşilyurt Alışveriş Merkezi nde bulunan mağazalardan toplamda ya da tek seferde 150 TL ve alışveriş yapan ve alışveriş belgelerini Lucky Card bankosuna götürerek işlemini yaptıran müşteriler, Babalar gününe özel olarak hazırlanmış ve erkek ürünlerinden oluşan bakım setini anında hediye alabilecekler. Şampuandan jöleye, deodoranttan traş köpüğüne bir çok erkek bakım ürününden oluşan hediye setlerinden birisine sahip olmak çok kolay. AVM ziyaretçilerinin ister bir mağazadan, isterlerse farklı farklı mağazalardan yapacakları alışverişlerinin toplamı 150 TL ye ulaştığında yapmaları gereken tek şey Lucky Card bankosuna uğramak denildi.

ONLARCA HEDİYE SEÇENEĞİ
Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi İletişim Bürosu nca açıklamada şu ifadeler kullanıldı: Lucky Card fırsatlar dünyası AVM müşterilerini hem kampanyalardan yararlandırıyor, hem de onlara her alışverişe kazandırdığı puanlarla kiosk cihazlarından seçilebilecek onlarca hediye seçeneği sunuyor. Alışveriş ve eğlencenin Atakum daki adresi Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, birbirinden eğlenceli etkinlikleri, bir gün değil her gün kazandıran Lucky Card ı ve birbirinden avantajlı hediye kampanyaları ile ziyaretçilerinin alışveriş deneyimlerini eğlence ve avantaja dönüştürmeye devam ediyor.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Samsunlu şehidin evinde yas var

1 Samsun Haber: Samsunlu şehidin evinde yas var!

Samsunspor Başkanı Tutu Ankarada

2 Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da

Samsunspor Samsunspor 3 ayrı konudan PFDKya sevk edildi

3 Samsunspor: Samsunspor 3 ayrı konudan PFDK'ya sevk edildi

Samsun Haber Şehidimiz Samsuna uğurlandı

4 Samsun Haber: Şehidimiz Samsun'a uğurlandı

Samsunspor 26 sezon sonra en kötü Samsun

5 Samsunspor: 26 sezon sonra en kötü Samsun

Ağrıdan acı haber 2 asker şehit, 4 yaralı

6 Ağrı'dan acı haber: 2 asker şehit, 4 yaralı

Samsunspor Göksu Kafa kafaya çarpışmışız

7 Samsunspor: Göksu: Kafa kafaya çarpışmışız

Samsun Haber Samsunda korkutan kaza Otomobil yan yattı

8 Samsun Haber: Samsun'da korkutan kaza! Otomobil yan yattı

Samsun merkezli FETÖ operasyonu 15 gözaltı

9 Samsun merkezli FETÖ operasyonu: 15 gözaltı

Fındık Fındıkta rekolte savaşları başladı

10 Fındık: Fındıkta rekolte savaşları başladı