Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Yönetime destek verilmeli

Samsunspor Divan Kurulu Başkanı Sadi Subaşı ve tüm üyeler tarafından yapılan açıklamada , Büyük ekonomik sıkıntının aşabilmesi için, başta siyasetçilerimiz olmak üzere iş adamlarımızın destek vermeleri tek çıkış yoludur ifadeleri kulanıldı

Yönetime destek verilmeli

Samsunspor Divan Kurulu Başkanı Sadi Subaşı ve tüm üyeler  tarafından yapılan yazılı açıklamada, Erkut Tutu ve  ekibine destek verilmesi gerektiği vurgulandı. Erkut Tutu ve ekibinin çok zor ve riskli bir dönem de görev üstlenme sorumluluk ve cesaretini gösterdiğinin dile getirildiği açıklamada şu ifadelere yer verildi: Yönetim Kurulumuzun, önünde ki büyük ekonomik sıkıntıyı aşabilmesi için, başta siyasetçilerimiz olmak üzere Samsun’u yönetenler ve bugüne kadar hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen işadamlarımızın, her zamankinden daha çok destek vermelerinin, tek çıkış yolu olduğu inancıyla tüm kesimlere çağrı yapıyoruz. Samsunspor, bu sezonun gönüllerde ki gerçek şampiyonudur. 

ŞEHRİ YÖNETENLERE ÇAĞRI 
Taraftarı, basını, siyasileri ve yerel yöneticileri ile büyük bir birliktelik sağlayan  Tutu ve ekibinin bu başarısı, tüm spor kamuoyunun da takdirini kazanmıştır. Tüm camiaya güven kazandıran ve kamuoyunu bu görüşte birleştiren Erkut Tutu yönetimi ile Teknik Direktör Erhan Altın ve ekibine, teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu sezon her türlü olumsuzluğa rağmen, Türkiye’ye profesyonel futbolcu nasıl olunurun en güzel örneklerini veren tüm futbolcularımızı alınlarından öpüyoruz. Son alkışımız da, yağmur çamur demeden tribünleri doldurarak takımına sahip çıkan taraftarlarımızadır. Yeni sezonda hedefimize ulaşmak umudunu yaşatmak üzere, duyarlı tüm kesimlerin  Erkut Tutu yönetimine gerekli desteği vermesi dileğimizdir. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda sokak ortasında infaz Askerden gelen genç

1 Samsun'da sokak ortasında infaz! Askerden gelen genç...

Samsundaki o lise yıkılıyor

2 Samsun'daki o lise yıkılıyor

Fındık fiyatları umutlandırdı

3 Fındık fiyatları umutlandırdı

Samsunsporlu taraftarlar Hocam sana güveniyoruz

4 Samsunsporlu taraftarlar: Hocam sana güveniyoruz

Her gelene 6 atıyor

5 Her gelene 6 atıyor

Antalyada korkutan patlama

6 Antalya'da korkutan patlama!

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz Cemaat olsanız paraya boğarlardı

7 CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: Cemaat olsanız paraya boğarlardı

Samsunspor kupayı önemsiyor

8 Samsunspor kupayı önemsiyor

Giresunda doğdu, Arjantinde yıldız oldu

9 Giresun'da doğdu, Arjantin'de yıldız oldu

AK Partili Belediye Başkanı FETÖden tutuklandı

10 AK Partili Belediye Başkanı FETÖ'den tutuklandı