Yönetime destek verilmeli

Samsunspor Divan Kurulu Başkanı Sadi Subaşı ve tüm üyeler tarafından yapılan açıklamada , Büyük ekonomik sıkıntının aşabilmesi için, başta siyasetçilerimiz olmak üzere iş adamlarımızın destek vermeleri tek çıkış yoludur ifadeleri kulanıldı

Yönetime destek verilmeli

Samsunspor Divan Kurulu Başkanı Sadi Subaşı ve tüm üyeler  tarafından yapılan yazılı açıklamada, Erkut Tutu ve  ekibine destek verilmesi gerektiği vurgulandı. Erkut Tutu ve ekibinin çok zor ve riskli bir dönem de görev üstlenme sorumluluk ve cesaretini gösterdiğinin dile getirildiği açıklamada şu ifadelere yer verildi: Yönetim Kurulumuzun, önünde ki büyük ekonomik sıkıntıyı aşabilmesi için, başta siyasetçilerimiz olmak üzere Samsun’u yönetenler ve bugüne kadar hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen işadamlarımızın, her zamankinden daha çok destek vermelerinin, tek çıkış yolu olduğu inancıyla tüm kesimlere çağrı yapıyoruz. Samsunspor, bu sezonun gönüllerde ki gerçek şampiyonudur. 

ŞEHRİ YÖNETENLERE ÇAĞRI 
Taraftarı, basını, siyasileri ve yerel yöneticileri ile büyük bir birliktelik sağlayan  Tutu ve ekibinin bu başarısı, tüm spor kamuoyunun da takdirini kazanmıştır. Tüm camiaya güven kazandıran ve kamuoyunu bu görüşte birleştiren Erkut Tutu yönetimi ile Teknik Direktör Erhan Altın ve ekibine, teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu sezon her türlü olumsuzluğa rağmen, Türkiye’ye profesyonel futbolcu nasıl olunurun en güzel örneklerini veren tüm futbolcularımızı alınlarından öpüyoruz. Son alkışımız da, yağmur çamur demeden tribünleri doldurarak takımına sahip çıkan taraftarlarımızadır. Yeni sezonda hedefimize ulaşmak umudunu yaşatmak üzere, duyarlı tüm kesimlerin  Erkut Tutu yönetimine gerekli desteği vermesi dileğimizdir. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı

1 Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı!

Samsunsporda Davy Angan tamam

2 Samsunspor'da Davy Angan tamam

Samsunspor Teknik Direktörü Özalandan ters köşe

3 Samsunspor Teknik Direktörü Özalan'dan ters köşe

Samsunspor Başkanvekili  Araboğlu Açılışa yetişecek

4 Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'Açılışa yetişecek'

Samsunspordan öğrenciye indirim Kombinede taksit imkanı

5 Samsunspor'dan öğrenciye indirim... Kombinede taksit imkanı!

Fındıkta umutlar tek tek dökülüyor

6 Fındıkta umutlar tek tek dökülüyor

19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

7 19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

Göğsüne piercing taktırdı

8 Göğsüne piercing taktırdı

Deaflympıcste günün müsabaka raporu

9 Deaflympıcs'te günün müsabaka raporu

Samsunlulara uyarı Bu saatlerde denize girmeyin

10 Samsunlulara uyarı! Bu saatlerde denize girmeyin