Özel Genç Adım Eğitim Kurumları ndan Yıl Sonu Partisi

Özel Genç Adım Eğitim Kurumları 2014-2015 eğitim öğretim dönemini müthiş bir parti ile kapattı.

Özel Genç Adım Eğitim Kurumları ndan Yıl Sonu Partisi

 

Samsun un Parlayan Yıldızı, Özel Genç Adım Eğitim Kurumları nda başarılı bir yılı bitirmiş olmanın coşkusu yaşandı. Atakum Genç Adım Başarı Eğitim & Danışmanlık Şubesi ve Merkezdeki Genç Adım Eğitim Kurumları bahçelerinde düzenlenen çifte partide öğrenciler, öğretmenler ve veliler, Dj Erman Palancıoğlu nun müzikleri eşliğinde yıl boyunca yaşadıkları stres ve yorgunluğu atarken başarılarını da kutladı.

KARNE SEVİNCİ TATİL ÖZLEMİ
Karnelerini alan öğrenciler, karne sevincini ve başarılarını kutlamak için Atakum daki Genç Adım Başarı Eğitim & Danışmanlık Şubesi ne akın etti. Öğretmenleri ve arkadaşlarıyla karne sevincini paylaşan öğrenciler tatil plânlarını birbirine anlattı. Daha sonra Özel Genç Adım Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çakan, öğrenciler ve öğretmenlerle birlikte pasta kesti ve bütün öğrencilerine madalya takarak teşekkür belgelerini verdi. Çakan yaptığı konuşmada Samsun da dershaneden okula dönüşen Özel Genç Adım Kurumları nın ilk adımlarını attıklarını belirterek, Başarı Dershanesi olarak 6 yıllık,  Başarı Eğitim Danışmanlık olarak da 2 yıllık süreç icerisinde öğrencilerimizi bir çok lise ve üniversitelere yerleştirmiş olmanın gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Bu sürecte emeği geçen siz değerli ğrencilerimize,öğretmenlerimize,velilerimize,idari kadromuza, yardımcı personellerimize içten tesekkür ederim. Dershanemiz yılların tecrübe ve deneyimini artık özel okul sistemine entegre ederek yoluna devam edecektir. Bu yolculuğa olarak Genç Adım Koleji olarak devam ediyor olmanın heyecanı yaşıyoruz. Özel okul çalışmalarımız 2015 -2016 yeni dönem yılı için titizlikle devam ediyor dedi.

DANS EDEREK STRES ATTILAR
Genç Adım Koleji bahçesinde ise, öğrenciler ve öğretmenler Dj Erman Palancıoğu nun müzikleri eşliğinde bütün bir yılın stres ve yorgunluğunu dans ederek atarken, başarılarını kutladı. Bir hayli coşkulu geçen partide pasta kesiminin ardından konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çakan öğrencileri ve öğretmenleri duygulandırdı.

ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR
Öğrencileri kültürel değerlere sahip çıkacak bilinçle donatırken bilgili, ilkeli-duyarlı, düşünen, liderlik yönü gelişmiş, teknolojiyi iyi kullanabilecek donanımda geliştirmeye çalıştıklarını ifade eden Çakar, Öğretmenleriniz olarak bizler öğretmenlik görevlerimizin dışında anne gibi, baba gibi, abla ve ağabey gibi olmaya, gideceğiniz o uzun ve zor hayat yolunda işinize yarayacak, başarılı, becerikli, mutlu ve huzurlu olmanızı sağlayacak bilgiler, beceriler, alışkanlıklar kazandırmaya çalıştık, çalışıyoruz. Öğrencilerine bir evlat şefkati ve hassasiyeti ile yaklaşan, onları eğiten, öğreten, biçimlendiren öğretmen arkadaşlarıma huzurlarınızda teşekkür ediyorum diye konuştu.

BAHTINIZ AÇIK OLSUN
Öğrenciler tarafından dakikalarca alkışlanan Çakar konuşmasını şöyle sürdürdü: Sizler uzun emek ve gayretlerin sonucunda bir yılı tamamlamış bulunmaktasınız. Yıl içerisinde göstermiş olduğunuz bilgi birikimi ve ahlaki gelişimlerden dolayı sizleri tebrik ederim .Yanı sıra bu hafta LYS sınavına girecek olan tüm öğrencilerime başarılar dilerim. Zaman içerisinde okulunuzdan çok iyi bilgi ve donanımla ayrıldığınızın, birçok şey bildiğinizin farkına varacaksınız. Hayatın bu yeni aşamasında okul yılları bir tatlı anı olarak kalırken asıl zorlu ve bütünlemesi olmayan hayat sınavında sizlere başarılar diliyoruz. Yolunuz, bahtınız açık olsun. İleriki yıllarda yine karşılaştığımızda sizleri başarılı bir iş adamı, güzel işler başarmış bireyler, mutlu ve huzurlu yaşam süren insanlar olarak görmenin gururu bize yeter de artar bile. Sizler bu ülkenin geleceğisiniz ve yarınlarısınız. Bu bilincinizi hiçbir zaman kaybetmeyiniz.  

Zerrin SOMUNCU 

 EN ÇOK OKUNANLAR

SAMSUNSPOR'DA SÜRPRİZ GELİŞME

1 SAMSUNSPOR'DA SÜRPRİZ GELİŞME

Samsunspor'da tedarikçi bulundu

2 Samsunspor'da tedarikçi bulundu

Samsunspor'dan açıklama: 'Lütfen değiştirin'

3 Samsunspor'dan açıklama: 'Lütfen değiştirin'

Karadeniz'e yeni stad

4 Karadeniz'e yeni stad

Samsunspor'da Taner Taşkın dönemi: '3. apoleti Samsun'da takacağım'

5 Samsunspor'da Taner Taşkın dönemi: '3. apoleti Samsun'da takacağım'

Samsunspor'da yeni teknik direktör imzayı atıyor

6 Samsunspor'da yeni teknik direktör imzayı atıyor

Samsun'da alkollü sürücü dehşeti: 5 yaralı

7 Samsun'da alkollü sürücü dehşeti: 5 yaralı

Samsunspor'da uzun mesai

8 Samsunspor'da uzun mesai

Enes'in sözleşmesi uzatıldı

9 Enes'in sözleşmesi uzatıldı

Atatürk'ün kayıp çantası Karadeniz'de bulundu

10 Atatürk'ün kayıp çantası Karadeniz'de bulundu