İnci Abaküs Etüt geleceğe hazırlıyor

Özel İnci Abaküs Öğrenci Etüt ve Eğitim Merkezi nin düzenlediği muhteşem yılsonu etkinliğinde öğrenci ve veliler stres attı.

İnci Abaküs Etüt geleceğe hazırlıyor

İlk ve orta okul öğrencilerine yönelik eğitim veren Samsun’un önde gelen etüt merkezlerinden Özel İnci Abaküs Öğrenci Etüt ve Eğitim Merkezi velileri ve öğrencileri düzenlenen muhteşem yılsonu etkinliğinde doyasıya eğlendi. Amisos Otel de düzenlenen etkinliğe etüt öğretmenleri, öğrenciler ve veliler katıldı. 
Etkinlikte, mental aritmatik eğitiminde 1. ve 2. kurlarını tamamlayan öğrenciler Kurucu Müdür Eğitimci İnci Kaymak tan madalya ve başarı belgelerini aldı.  

BİLGİLİ VE DONANIMLI BİREYLER YETİŞİYOR
 Yıl boyunca etüt derslerinin yanında drama eğitimi de alan öğrenciler, sahneledikleri drama oyunuyla büyük beğeni kazandı. Yaptığı konuşmada bilgi çağında çocukları her alanda geleceğe hazırlama gayretinde olduklarını belirten Özel İnci Abaküs Öğrenci Etüt ve Eğitim Merkezi Kurucu Müdürü İnci Kaymak, Hedefimiz, çocuklarımıza sadece temel okul eğitimleri vermek değil, onları milli, manevi ve ahlaki değerlerimizin yanında, kültür, sanat anlamında da bilgili, donanımlı bireyler olarak geleceğe hazırlamak. Çocuklarımıza drama dersi de veriyoruz. Çünkü tiyatro, eğitici bir sanat dalıdır dedi.

GENİŞ EĞİTİMCİ KADROSU
Öğrencilere her zaman en güzeli sunmak istediklerini dile getiren İnci Kaymak, Biliyoruz ki başarı asla tesadüflerle gerçekleşmez. Bunun bilincinde olarak alanlarında uzman eğitimci geniş kadromuzla 6-8 kişilik sınıflarımızda her öğrencimizle bire bir ilgileniyoruz. Yıl boyunca çeşitli kültürel, sanatsal ve sportif etkinlikler yapıyoruz. Çocuklarımızın vizyonunu ve ufkunu genişletici çalışmalar yapıyoruz. Doğal olarak öğrencilerimiz yaşıtlarından bir kaç adım daha ileride oluyor diye konuştu. 


İNGİLİZCE YAZ OKULU FIRSATI
Çocukların yaz tatilini dolu geçirmesi amacıyla İngilizce Yaz Okulu düzenlediklerini de belirten Kaymak, şunları söyledi: 4-12 yaş arası çocuklar için Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde, akıllı tahta ve bilgisayar destekli İngilizce eğitim programı düzenledik. Bundan tüm öğrencilerimiz mutlaka yararlanmalıdır diye düşünüyorum. Ayrıca Yaz Okulu çerçevesinde ders tekrarı, resim ve drama dersleri ile doğa gezileri de bulunmaktadır. Velilerimiz, Subaşı nda Astsubay Gazinosu karşısındaki etüt merkezimizden ya da 0362 201 00 68 nolu telefonlardan irtibat kurabilir.


 EN ÇOK OKUNANLAR

On Numara sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

1 On Numara sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

Samsunspor'da sıra yönetim ve tahtada

2 Samsunspor'da sıra yönetim ve tahtada

Samsunspor'da Chibuike bardağı taşırdı

3 Samsunspor'da Chibuike bardağı taşırdı

Samsun'dan Zeytin Dalı Harekatı'na hakaret: 1 gözaltı

4 Samsun'dan Zeytin Dalı Harekatı'na hakaret: 1 gözaltı

Samsun'da intihar girişimi!

5 Samsun'da intihar girişimi!

Meteorolojiden Samsun'a uyarı... Önümüzdeki iki güne dikkat!

6 Meteorolojiden Samsun'a uyarı... Önümüzdeki iki güne dikkat!

Samsun'da camiye giderken kazada hayatını kaybetti

7 Samsun'da camiye giderken kazada hayatını kaybetti

Samsunlular dikkat! Fırtına, sağanak, kar...

8 Samsunlular dikkat! Fırtına, sağanak, kar...

Ladik Gölü kurtulacak

9 Ladik Gölü kurtulacak

Samsunspor'a ağır fatura

10 Samsunspor'a ağır fatura