Ulusoy Un, İstanbul da ofis açtı

Türkiye’nin en büyük un üreticilerinden Ulusoy Un, halka arz süreci sonrasında gelişen iş ağını daha verimli sürdürmek amacıyla İstanbul’da ofis açtı

Ulusoy Un, İstanbul da ofis açtı

Ulusoy Un, İstanbul da ofis açtı.  Ulusoy Un un Nish İstanbul’daki ofisinin açılışını The Plaza Otel’de düzenlenen yemekle kutladı. Ulusoy Un’un davetine, iş ortakları ve çalışanlarından oluşan 120 kişilik bir grup katıldı. 

ÖNEMLİ AVANTAJLARI VAR
Şirket vizyonunun önemli bir adımı olarak gördükleri İstanbul ofisinin açılışının kendilerini heyecanlandırdığını belirten Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Günhan Ulusoy, şirketin büyümesinin hız kesmeden devam edeceğini ifade etti. Ulusoy, “Samsun’un Borsa İstanbul AŞ’de işlem gören ilk şirketi olmak bizim için gurur verici olduğu kadar, sorumluluklarımızı da artıran bir gelişme oldu. Bu süreç ayrıca bizim için aile şirketinden kurumsal şirkete dönüşüm yolunda da önemli bir adım oldu. Bugüne kadar dünyanın beş kıtasında, 80 ülkeye ihracat gerçekleştiren bir şirket olarak, dış ticaretin ve finans piyasalarının nabzının attığı İstanbul’da bir merkeze ihtiyaç duyduk. Orta ve uzun vadede Türkiye ve yurt dışında yeni yatırımlarla büyümemizi sürdürerek, sektörde global bir oyuncu olmayı amaçlıyoruz. İstanbul da bu hedefimize yaklaşmamızda bize önemli avantajlar sağlayacak bir merkez niteliğinde. Önümüzdeki dönemde siz değerli iş ortaklarımızın da desteğiyle güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

YENİ FABRİKA 2016 DA
Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Günhan Ulusoy, Samsun ve Çorlu’daki son teknolojiye sahip üretim tesislerinin yanı sıra Samsun Gıda Organize Sanayi Bölgesi’nde geçen yıl temelleri attıkları günlük 600 ton işleme kapasitesine sahip yeni fabrikanın da 2016’da tamamlanmasını hedeflediklerini söyledi.


 EN ÇOK OKUNANLAR

Son prova Samsunspor'un

1 Son prova Samsunspor'un

İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

2 İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

3 Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

4 Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

(Özel haber) Tartıştığı babasını boğazını keserek öldürdü

5 (Özel haber) Tartıştığı babasını boğazını keserek öldürdü

Trabzonspor'un yeni transferi Novak İstanbul'da

6 Trabzonspor'un yeni transferi Novak İstanbul'da

Muğla'da deprem

7 Muğla'da deprem

Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

8 Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

9 Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

Onlar da izledi

10 Onlar da izledi