Cengiz Elektrik, fırsatları Samsun’da devam ediyor

Cengiz Elektrik Bölge Satış Koordinatörü Can Üner, Samsunlu tüm serbest tüketicileri Cengiz Elektrik’in fırsatları ile tanışmaya davet ediyor dedi

Cengiz Elektrik, fırsatları Samsun’da devam ediyor

Cazip fiyatları ile 19 Mayıs’tan itibaren Samsun halkını indirimli elektrik ile tanıştıran Cengiz Elektrik, 19 Mayıs kampanyasıyla birlikte yeni kampanyaları ile de elektrik satışlarına hız kesmeden devam ediyor.

ÜRETİMİN YARISI SAMSUN DA
Cengiz Elektrik Bölge Satış Koordinatörü Can Üner, Samsunlu tüm serbest tüketicilerin Cengiz Elektrik’in fırsatları ile tanışmaya davet ettiğini belirtti. Üner, Türkiye’nin en köklü enerji gruplarından Cengiz Enerji nin elektriğin hem üretiminde, hem dağıtımında, hem de satışındaki öncü rolü vardır. Grup olarak mevcut elektrik üretim kurulu güçlerimizin neredeyse yarısı Samsun da yeralıyor. Buradan üretilen elektriği başta Samsunumuz olmak üzere tüm ülkemizdeki müşterimiz olan serbest tüketicilere sunmanın, müşterilerimizin elektrik giderlerini düşürmenin onurunu ve mutluluğunu yaşamaktayız diye konuştu.

BAYİLİKLER OLUŞTURUYORUZ
Üner açıklamalarını şöyle sürdürdü: Cengiz Elektrik olarak tüm Türkiye’de 5 yıldır sürdürdüğümüz elektrik satışlarımızı artık bölge, il ve ilçe bayiilerimiz ile daha kapsamlı, hızlı ve kolay ulaşılabilir noktaya taşımaktayız. Bu kapsamda Karadeniz Bölge Bayimiz Mustafa Yirmibeşoğlu, Samsun bayilerimiz Nusret Kalabay ve Burcu Avcı da bölgedeki serbest tüketicilere hizmet vermeye başladı. Cengiz Elektrik olarak, Samsun il merkezinden başlayan çalışmalarımızı ilçe bayiliklerimiz ile tamamlayıp, akabinde yılsonuna kadar tüm Karadeniz bölgemizdeki il bayiliklerini oluşturmayı ve böylelikle Cengiz Elektrik’in avantajlarını tüm bölge illerine ulaştırmayı hedefliyoruz. Bölgede, bayi olmak isteyenler Cengiz Elektrik telefon ve internet sitesi üzerinden başvurabilirler.  

FIRSATLARA BEKLİYORUZ
Cengiz Elektrik Enerji Satış Bölge Müdürü Turhan Hoşgör ise Samsun halkının kendilerine gösterdikleri ilgiye teşekkür etti. Hoşgör, Kampanyalarımız devam ediyor ve aylık 130 TL üzeri elektrik faturası ödeyen tüm tüketicileri Cengiz Elektrik’in fırsatları ile tanışmak için 444 8 911 nolu telefondan veya www.cengizelektrik.com.tr den bizlere ulaşmalarını bekliyoruz. Bu vesile ile Cengiz Elektrik ailesi olarak tüm Samsun halkının Ramazan ayının da hayırlı olmasını diliyoruz ifadelerini kullandı.


 EN ÇOK OKUNANLAR