?YOLUN AÇIK OLSUN

Beklendiği gibi dün öğle saatlerinde Samsun a gelen Erhan Altın ile Futbol Şube Sorumlu Metin Ateş, Mali İşlerden Sorumlu İbrahim Çevik ve Sportif Direktör Coşkun Zeren, tesislerde yaklaşık 3 saat süren görüşme yaptı.

?YOLUN AÇIK OLSUN

Samsunspor da beklenen oldu ve Teknik Direktör Erhan Altın ile yollar ayrıldı. PTT 1. Lig finalinin ardından İstanbul da kalan deneyimli teknik  adam, Samsun a davet edilmişti. Dün öğle saatlerinde gizlice uçakla Samsun a gelen Erhan Altın ı havaalanında yeğeni karşıladı. Altın, havalanından doğruca Nuri Asan Tesisleri ne geldi. Burada Sportif Direktör Coşkun Zeren Erhan Altın ı karşıladı ve görüşme başladı. 

4 LÜ ZİRVE YAPILDI 
Gölbaşında gerçekleşen görüşmeye önce Samsunspor Mali İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Çevik ardından ise Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş katıldı. 4 lü zirve 13.15 te başladı. Yaklaşık 3 saat süren görüşmede detaylar masaya yatırıldı. Çevik, Ateş ve Zeren, kulübün, Erhan Altın ise kendi şartlarını söyledi.  Yaklaşık 3 saat süren görüşmede karşılıklı anlaşılarak Altın ile yollar ayrıldı. 

ZEREN DEN TELEFON TRAFİĞİ
Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren in görüşme boyunca telefon trafiği dikkat çekti. Görüşme yapılan yerden sık sık ayrılarak telefon görüşmesi yapan Zeren in hararetli şekilde konuşması objektiflerimize böyle yansıdı.  Zeren in, Samsunspor Başkanı Erkut Tutu ile görüştüğü  ve görüşmenin detayları hakkında sürekli bilgi verdiği öğrenildi. Zeren, Hocamızla görüşmemiz son derece olumlu geçti. Erhan hocamız başarılı bir sezon geçirdi. Başarılada oldu. Kendisiyle severek ayrıldık diye konuştu 

YÖNETİMDEN TEŞEKKÜR MESAJI 
Samsunspor Yönetim Kurulu, görüşme tamamlandıktan kısa bir süre sonra kulübün resmi sitesinden Erhan Altın a teşekkür mesajı yayınladı.  Mesajda, 2014-2015 sezonunda futbol takımımızın teknik direktörü olarak görev yapan Sayın Erhan Altın ile karşılıklı anlaşılarak yollarımız ayrılmıştır. Hocamız ve ekibine katkıları nedeniyle teşekkür ederiz ifadeleri yer aldı.  

VEDA TÖRENİ DÜZENLENİYOR 
Erhan Altın için bugün kulüpte veda töreni düzenlenecek. Samsunspor a yaptığı hizmetlerden dolayı deneyimli teknik adama plaket verilecek. 

İKİNCİ DÖNEM SONA ERDİ
Daha önce 2012-2013 sezonunda 12 haftalık bölümde Samsunspor u çalıştıran Erhan Altın ve ekibi, bu sezonun zor şartlarında  takıma başarılı bir dönem yaşattı. Ekonomik sıkıntılar, Umar ın kaçıp gitmesi ve 3 puanın silinmesi. Çalkantılı günler, kaos dolu süreç, sorunlarla boğuşulan dönemde pes etmedi, kulübü terk etmedi. Karamsar olunan dönemlerde  inandı  ve takıma final oynattı. Altın yönetimindeki Samsunspor, penaltı atışlarıyla Süper Lig i kaçırdı. 


BAŞARI DİLİYORUM
Samsunspor ile yollarını ayıran Teknik Direktör Erhan Altın, Samsunspor, her zaman benim yuvam. Samsunspor sevgimi anlatmama gerek yok. Ancak zaman geçiyordu. Bir karar alınması gerekiyordu. Geldim, oturduk, konuştuk ve anlaşarak yollarımızı ayırdık. Samsunspor a başarılar diliyorum. İnşallah bizim finalde kaçırdığımız Süper Lig şansını önümüzdeki sezon yakalarlar dedi.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU

 EN ÇOK OKUNANLAR

Meteoroloji gün verdi! Samsun'a kar geliyor...

1 Meteoroloji gün verdi! Samsun'a kar geliyor...

Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

2 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

3 Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

O Mehmetçik Samsunlu çıktı

4 O Mehmetçik Samsunlu çıktı

Samsun'daki kazanın ardından dram çıktı!

5 Samsun'daki kazanın ardından dram çıktı!

Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

6 Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

7 Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

8 Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

Ahmet Burak müjdesi

9 Ahmet Burak müjdesi

Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

10 Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor