Samsun lu Okçular Dünya yı salladı

Samsun Okçuluk Spor Kulübü sporcuları Büşra Coşkun ve Aybüke Gümrükçü nün yer aldığı yıldızlar milli takımı Amerika da yapılan Dünya Şampiyonasında birçok rakiplerini geride bırakarak sergiledikleri başarılı performans ile Dünya ikinciliğine imza attı

Samsun lu Okçular Dünya yı salladı

Amerika da yapılan Yıldızlar ve Gençler Dünya Şampiyonasına katılan Türk milli takımı önemli bir başarıya imza attı. Samsun Okçuluk Spor Kulübünden Aybüke Gümrükçü ve Büşra Coşkun un da yer aldığı yıldız milli takımı, klasik yay kategorisinde sergiledikleri başarılı performans ile takım halinde dünya ikinciliğine imza attı. Makaralı yaylarda ayrıca Samsun bölgesi Türkiye Olimpiyatlara Hazırlama Merkezi(THOM) sporcularından  Muhammet Bilal Güneri de dünya dördüncüsü olmayı başardı. 

BAŞARILARIMIZ SÜRECEK
Milli takımların Amerika da güzel işler yaptıklarını belirten Samsun Okçuluk Spor Kulübü Antrenörü ve Okçuluk İl Temsilcisi Kadir Günay, Bünyemizde bulunan sporcularımızında yer aldığı Türk milli takımımız Dünya ikincisi olarak önemli bir başarıya imza attı. Ayrıca TOHM merkezli sporcumuz Muhammet Bilal Güneri de Dünya dördüncüsü olmayı başardı. Elde ettiğimiz başarılardan dolayı mutlu ve gururluyuz. Bizlere destek olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt a teşekkür ediyoruz dedi. 

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR...
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde açılan yaz spor okulları ve yarışmacı kategorilerde bulunan sporcular antrenmanlarını aksatmadan sürdürüyor.

Salim YILDIZ 

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR