Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Altınordu’da Camiler Ramazan’a Hazır

Ordu’nun merkez ve en büyük ilçesi Altınordu’da, camiler temizlenerek Ramazan ayına hazır hale getiriliyor.

Altınordu’da Camiler Ramazan’a Hazır

Ordu’nun Altınordu ilçesinde Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, camilerin iç ve dış temizliği yapılıyor. Altınordu Belediyesi’ne bağlı olarak 6 kişiden oluşan cami temizleme ekibi ilçede bulunan 92 mahallede aynı işlemi yaparak camilerin Ramazan ayında temiz olmasına imkan sağlıyor. Yürütülen temizlik çalışmaları hakkında bilgi veren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yapılan temizlik çalışmalarının sürdüğünü, Ramazan ayı olması sebebi ile özel hassasiyet gösterdiklerini söyledi.

TEKİNTAŞ: RAMAZAN AYINA HASSASİYET GÖSTERİYORUZ

Altınordu’daki tüm mahallelerde çalışmaların sürdüğünü belirten Başkan Tekintaş, Altınordu’da tüm camilerimizde temizlik çalışmaları devam ediyor. Bu çalışmalarımız Ramazan ayı boyunca devam edecek. İç ve dış olmak üzere toplam 92 mahallemizde bulunan camiler elden geçmiş olacak ve Ramazan ayında yapılan çalışmalarla da Ramazan Bayramı’na hazır hale getirilecek. Yaz gününde içinde bulunduğumuz bu güzel ayı temiz ve güzel şekilde geçirmek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek. İlerleyen süreçte daha güçlü bir ekiple zaman kaybetmeden belirli periyotlarla yılda en az iki kez tüm camilerimizi derin temizlik dediğimiz çalışmayla buluşturacağız. Şu anda bunu gerçekleştiriyoruz. Ancak Ramazan olması sebebi ile daha sık ve daha hızlı hareket etmemiz gerekiyor. Bu konuda çalışmalarını sürdüren ekiplerimize teşekkür ediyorum dedi.

EVİMİZİ TEMİZ TUTTUĞUMUZ GİBİ CAMİLERİ DE TEMİZ TUTUYORUZ

Çalışmalar kapsamında aldıkları olumlu tepkilerin kendilerini mutlu ettiğini ve çalışmalarını daha da arttıracaklarını vurgulayan Tekintaş, Bu konuda milletimizin teşekkürünü almaktan gurur duyuyorum. Bu teşekkürü şahsım adına değil Altınordu halkı adına alıyorum. Bundan çok mutlu olduklarını görüyoruz ve memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Özellikle temiz bir ortamda ibadet etmek, özellikle ev temizliği niteliğinde olması en büyük beklentilerden bir tanesi. Evimizi nasıl temiz tutuyorsak, camilerimizi de bu şekilde temiz tutuyoruz ve olumlu geri dönüşler alıyoruz diye konuştu.

Camilerde yapılan temizliğin çok olumlu bir davranış olduğunu belirten vatandaşlar ise yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getirdi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Samsunda parkta cinayet

1 Samsun Haber: Samsun'da parkta cinayet!

Samsunspor Samsunda dev zirve

2 Samsunspor: Samsun'da dev zirve

Samsunspor Abdülkerime mesaj yağmuru

3 Samsunspor: Abdülkerim'e mesaj yağmuru

Samsun Haber Samsun olimpiyat renklerine boyanıyor

4 Samsun Haber: Samsun olimpiyat renklerine boyanıyor

Samsun Haber Samsuna şehit ateşi düştü

5 Samsun Haber: Samsun'a şehit ateşi düştü!

Samsunspor Samsunsporda beklenen gün geldi

6 Samsunspor: Samsunspor'da beklenen gün geldi

Samsunspor Samsunspora rekor ceza

7 Samsunspor: Samsunspor'a rekor ceza

Rahat bırakın

8 Rahat bırakın!..

Alperen Paka bir darbe daha

9 Alperen Pak'a bir darbe daha

Samsuspor - Vedat Bora Sakat sakat oynadım

10 Samsuspor - Vedat Bora: 'Sakat sakat oynadım'