Artık görev bizde

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, Bundan sonra görev bizlerde. Yapacağımız çalışma ve hizmetler ile oylarımızı daha da arttıracağımızı düşünüyorum dedi

Artık görev bizde

MHP Samsun Milletvekili seçilen Erhan Usta ve Hüseyin Edis, partilerinin MHP  Havza Teşkilatına teşekkür ziyaretinde bulundu. Edis, çalışmalarından ötürü ilçe teşkilatlarına teşekkür etmek için yola çıktıklarını belirterek, Kadın kollarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Onların katkıları çok oldu. Seçimler seçim bittikten sonra başlar. Bundan sonra yapacağımız çalışmalar partimize direkt yansıyacak diye konuştu.

OYLARI ARTIRACAĞIZ
MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta ise ziyaretlere başlamak için AK Partinin yapmış olduğu itirazların sonuçlanmasını beklediklerini ifade ederek, Ben ilçe teşkilat başkanımız, yönetim kurulumuza ve tüm destek verenlere teşekkür ediyorum. Bugün ya da yarın mazbatalarımızı alacağız. Bundan sonra görev bizlerde. Yapacağımız çalışma ve hizmetler ile oylarımızı daha da arttıracağımızı düşünüyorum. Bundan sonra oy vermiş vermemiş diye kimseyi ayırmadan halkımızın hizmetinde olacağız. Teşkilatlarımız çalışmalarına yarın seçim olacakmış gibi devam edecekler. Teşkilatlarımız ve bizlerin çalışmaları ile partimizin oylarını daha da arttıracağız.İnşallah bundan sonra ki çalışmalarımızda elimizden geldiği kadar Sayın Milletvekilimiz Hüseyin Edis bey ile birlikte hareket edeceğiz diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR