Muhtar Çokşen: “60 Yıllık Hizmet 2 Haftada Yapıldı”

İlkadım İlçesi Çanakçı Mahallesi Muhtarı Metin Çokşen, “60 yıllık hizmetler 2 hafta içinde yapıldı” dedi.

Muhtar Çokşen: “60 Yıllık Hizmet 2 Haftada Yapıldı”

İlkadım Belediyesi tarafından İlkadım ilçe genelindeki muhtarlarla düzenlenen istişare toplantılarının kapanış toplantısı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un katılımı ile Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evi’nde gerçekleşti. Düzenlenen 4. toplantıya mahalle statüsünden köy statüsüne geçen mahallelerin muhtarları ve İlkadım Belediyesi yöneticileri katıldı. Yeni mahallelerde belediye tarafından yapılan çalışmalar hakkında muhtarlara detaylı bilgi veren Başkan Tok, mahalle statüsüne yeni geçen köylerin şehir merkezinden farkı kalmadığını söyledi.

“MERKEZDEN FARKIMIZ KALMADI”

İlçe genelinde bulunan 61 mahalle muhtarı ile 4 farklı toplantıda buluşan İlkadım Belediye Başkanı Tok’a muhtarlardan teşekkür yağdı. Kısa süre önce köy statüsünden mahalle statüsüne geçen mahallelerde gerçekleşen asfalt ve yol çalışmalarının yüzde doksanın tamamlanmasından dolayı Başkan Tok’a teşekkür eden Çanakçı Mahallesi Muhtarı Metin Çokşen, “Uzun yıllardır beklediğimiz yol ve asfalt sıkıntımız çok şükür çözüldü. 60 yıllık hizmet 2 hafta içinde mahallemize geldi. Köylerimize, mahalle olmasının ardından kısa süre sonra şehir içine yapılan hizmetlerin çoğunu gördük. Şehir merkezinden farkımız kalmadı. Başta İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok ve ekibine büyük teşekkür ediyoruz. Başkanımız sadece yol asfalt yapmaktan ziyade köylerimize geliyor. Bizlerin görüşlerini alıyor ve yapılan çalışmaları yerinde inceliyor. Eksik varsa söylüyoruz, anında çözüm bulunuyor” dedi.

TOK’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Düzenlenen istişare toplantısında Başkan Tok’a gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı

Gürgendağ Mahallesi sakinleri adına teşekkür plaketi veren Gürgendağ Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz, “Belediye Başkanımıza mahallemizin gelişmesine ve güzelleşmesine sağladığı büyük katkılardan dolayı mahallemiz adına teşekkür ederim” diye konuştu.

TOK: “BİZİM İÇİN HER YER İLKADIM”

İlkadım ilçesi mahallelerinde ayrım yapılmadan hizmetin dört bir noktaya verildiğini belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Bizler halkımıza hizmet için bu göreve getirildik. Tabi ki eksiklerimiz olacak yalnız bu eksiklerimizi kısa süre içinde çözüme kavuşturmak için de muhtarlarımız ile bir araya geliyoruz. Mahalle statüsüne geçen köylerimiz artık hizmetleri almaya başladı. Yani bizim için Çiftlik ne ise Çivril’de odur. Bahçelievler neyse Çanakçı da odur. Hizmet ayrımı yapmadan düzenlenen plan halinde her tarafa hizmet ulaştırıyoruz. Eksiklerimizi de bir an önce tamamlamak için gece-gündüz çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

MuhtarEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu iş adamının haciz isyanı

1 Samsunlu iş adamının haciz isyanı

Tim 20 yıl sonra Samsunda buluştu

2 Tim 20 yıl sonra Samsun'da buluştu

Samsundaki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

3 Samsun'daki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

Samsunsporda program değişti

4 Samsunspor'da program değişti

Samsunspor afişindeki sır oyuncu

5 Samsunspor afişindeki sır oyuncu

Kamp sonuna kadar denenecek

6 Kamp sonuna kadar denenecek

Orduda kadın avukat otel odasında ölü bulundu

7 Ordu'da kadın avukat otel odasında ölü bulundu

Samsunspor taraftarından gergin bekleyiş

8 Samsunspor taraftarından gergin bekleyiş

Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı

9 Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı!

Chibuike bomba gibi

10 Chibuike bomba gibi