Cinayet şüphesi

Samsun da bir kişinin evinde alnının ortasından vurularak ölmesinin ardındaki sis perdesi henüz aralanamadı. Polis, intihar iddialarına karşın olayda cinayet izleri arıyor

Cinayet şüphesi

Samsun da bir kişinin evinde tabancayla alnının ortasından vurularak ölmesinin sırrı henüz aydınlatılamadı. 
Samsun un Canik ilçesi Soğuksu Mahallesi nde meydana gelen olayda, iddiaya göre; köpek ısırması ihbarıyla eve giden 112 Acil Servis ekipleri, 4 çocuk babası 35 yaşındaki Burhan Gülden i alnının ortasından tabancayla vurulmuş halde buldu. İlk müdahale yapıldıktan sonra cankurtaran hastaneye kaldırılmak istenilen Burhan Günden yolda hayatını kaybetti.

ÇANTADAN PARA ÇIKTI
Hastaneye gelen Burhan Günden in 14 yaşındaki kızı H.G. nin hareketlerinden şüphelenen polis yanında taşıdığı bebek çantasında yaptığı aramada 1 adet tabanca ele geçirdi. Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği nde, Burhan Güden in eşi D.G. nin çantasında yapılan aramada ise yüklü miktar da para ele geçirildi. Burhan Günden in eşi D.G. ve kızı H.G. ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı. 

KAPISI KİLİTLİYDİ
Burhan Güden in eşi D.G. nin, Biz salonda oturuyorduk. Birden tabanca sesi geldi. Odaya girmek istediğimizde kapının kilitli olduğunu gördük. Kapıyı açtığımızda Burhan kanlar içindeydi. 112 ye haber verdik. Silahı yere düşmüştü, aceleyle alıp ortada kalmasın diye çantaya koyduk şeklinde ifade verdiği iddia edildi.

DÜŞMANI YOKTU
Kardeşinin ölüm haberi alır almaz Samsun a gelen abi Orhan Günden ise kardeşinin düşmanı olmadığını belirterek, İstanbul daki evini satarak memleketimiz olan Samsun a yerleşmek için ailesi ile birlikte geldi. Yengemin çantasındaki para da İstanbul Esenyurt a sattığı evinin parası. Biz de şaşkınız. Biran önce olayın aydınlatılmasını bekliyoruz dedi.  

BALİSTİK İNCELEME YAPILIYOR
Bu arada polis, H.G. nin taşıdığı çantadan çıkan silahı balistik inceleme için kriminal laboratuvara gönderdiği. Gelecek rapora göre olayın cinayet mi, intihar mı olduğunun ortaya çıkacağı belirtildi.

Bayram OKEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarından kombine isyanı

1 Samsunspor taraftarından kombine isyanı

Samsunsporda imzalar an meselesi

2 Samsunspor'da imzalar an meselesi

Samsunda emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

3 Samsun'da emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

Samsunsporun son rakibi Giresun

4 Samsunspor'un son rakibi Giresun

Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede

5 Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede!

Samsunspora izin yok

6 Samsunspor'a izin yok

Samsunsporun golü Çağrıdan

7 Samsunspor'un golü Çağrı'dan

Genç futbolcu serinlemek için girdiği sulama kanalında boğuldu

8 Genç futbolcu serinlemek için girdiği sulama kanalında boğuldu

Samsunda tacizci medyum olayında yeni gelişme

9 Samsun'da tacizci medyum olayında yeni gelişme!

Deaflympıcste günün müsabaka raporu

10 Deaflympıcs'te günün müsabaka raporu