Cinayet şüphesi

Samsun da bir kişinin evinde alnının ortasından vurularak ölmesinin ardındaki sis perdesi henüz aralanamadı. Polis, intihar iddialarına karşın olayda cinayet izleri arıyor

Cinayet şüphesi

Samsun da bir kişinin evinde tabancayla alnının ortasından vurularak ölmesinin sırrı henüz aydınlatılamadı. 
Samsun un Canik ilçesi Soğuksu Mahallesi nde meydana gelen olayda, iddiaya göre; köpek ısırması ihbarıyla eve giden 112 Acil Servis ekipleri, 4 çocuk babası 35 yaşındaki Burhan Gülden i alnının ortasından tabancayla vurulmuş halde buldu. İlk müdahale yapıldıktan sonra cankurtaran hastaneye kaldırılmak istenilen Burhan Günden yolda hayatını kaybetti.

ÇANTADAN PARA ÇIKTI
Hastaneye gelen Burhan Günden in 14 yaşındaki kızı H.G. nin hareketlerinden şüphelenen polis yanında taşıdığı bebek çantasında yaptığı aramada 1 adet tabanca ele geçirdi. Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği nde, Burhan Güden in eşi D.G. nin çantasında yapılan aramada ise yüklü miktar da para ele geçirildi. Burhan Günden in eşi D.G. ve kızı H.G. ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı. 

KAPISI KİLİTLİYDİ
Burhan Güden in eşi D.G. nin, Biz salonda oturuyorduk. Birden tabanca sesi geldi. Odaya girmek istediğimizde kapının kilitli olduğunu gördük. Kapıyı açtığımızda Burhan kanlar içindeydi. 112 ye haber verdik. Silahı yere düşmüştü, aceleyle alıp ortada kalmasın diye çantaya koyduk şeklinde ifade verdiği iddia edildi.

DÜŞMANI YOKTU
Kardeşinin ölüm haberi alır almaz Samsun a gelen abi Orhan Günden ise kardeşinin düşmanı olmadığını belirterek, İstanbul daki evini satarak memleketimiz olan Samsun a yerleşmek için ailesi ile birlikte geldi. Yengemin çantasındaki para da İstanbul Esenyurt a sattığı evinin parası. Biz de şaşkınız. Biran önce olayın aydınlatılmasını bekliyoruz dedi.  

BALİSTİK İNCELEME YAPILIYOR
Bu arada polis, H.G. nin taşıdığı çantadan çıkan silahı balistik inceleme için kriminal laboratuvara gönderdiği. Gelecek rapora göre olayın cinayet mi, intihar mı olduğunun ortaya çıkacağı belirtildi.

Bayram OKEN ÇOK OKUNANLAR

Fındıkta son durum ne Fındık fiyatları ne kadar İşte güncel fındık fiyatları

1 Fındıkta son durum ne? Fındık fiyatları ne kadar? İşte güncel fındık fiyatları

Samsun'da baltalı bıçaklı infaz!

2 Samsun'da baltalı bıçaklı infaz!

Samsun'da ilginç evlilik teklifi

3 Samsun'da ilginç evlilik teklifi

Terör listesinde 5 Karadenizli

4 Terör listesinde 5 Karadenizli

İş yerinde kanlı infaz

5 İş yerinde kanlı infaz

Samsun'da nefes kesen kovalamaca

6 Samsun'da nefes kesen kovalamaca

Samsunlu akademisyen yaşam savaşını kaybetti

7 Samsunlu akademisyen yaşam savaşını kaybetti

İsmail Küçükkaya hakkında flaş gelişme

8 İsmail Küçükkaya hakkında flaş gelişme

Samsun'da ByLock operasyonu: 11 gözaltı

9 Samsun'da ByLock operasyonu: 11 gözaltı

Usta, fındık fiyatları sorununu meclise taşıdı

10 Usta, fındık fiyatları sorununu meclise taşıdı