Önce galibiyet sonra mangal

Yıldız Kızlar Hentbol Türkiye şampiyonası finallerinde boy gösteren Samsun Gençlikspor, ikinci maçında da İzmir Büyükşehir Belediyespor u 31-29 luk skorla mağlup etti.

Önce galibiyet sonra mangal

Canik Atatürk Spor Salonu nda düzenlenen Yıldız Kızlar Hentbol Türkiye Şampiyonası finalleri oynanan maçlar ile nefesleri kesmeye devam ediyor. İlk maçını kayıpsız atlatan Samsun temsilcisi Gençlikspor takımı ikinci maçında İzmir Büyükşehir Belediyespor u 31-29 luk skorla mağlup ederek 2 de 2 yaptı. Başarılı sporcular maç sonrası ise kendileri için doğuparkta düzenlenen piknikte biraraya gelerek stres attı. 

ŞAMPİYONANIN FAVORİSİ
Şampiyonanın favori takımlarından biri de olan Samsun Gençlikspor, bugünü bay geçecek ve çeyrek final maçında belli olacak rakibi ile karşılaşacak. Güzel bir tempo yakaladıklarını belirten Antrenör Mustafa Öz, İlk maçımızda Sivas ekibini, ikinci maçımızda da İzmir temsilcisini devirdik. Sporcularımı elde ettikleri başarıdan dolayı kutluyorum. Maç sonrası ise sporcularımıza moral olması açısından bir piknik organizasyonu düzenledik dedi.

GALİBİYET PİKNİĞİ... 
İzmir Büyükşeher Belediyespor u 31-29 luk skorla mağlup eden Samsun Gençlikspor takımı maç sonrası galibiyetlerini piknik yaparak kutladı. 

Salim YILDIZ 

 

 

 


 EN ÇOK OKUNANLAR

Aracını vermek istemeyince bıçaklandı

1 Aracını vermek istemeyince bıçaklandı

Milletvekilleri Genel Kurulu oturumu bittikten sonra fotoğraf çektirdiler

2 Milletvekilleri Genel Kurulu oturumu bittikten sonra fotoğraf çektirdiler

Başkent'te trafik kazası: 2 yaralı

3 Başkent'te trafik kazası: 2 yaralı