Sağlık personeli sahteye çıktı

Bafra Devlet Hastanesi personeli moral motivasyon sağlamak için tiyatro oyunu sahneledi. Sağlıkçılar profesyonel tiyatroculara adeta taş çıkardı

Sağlık personeli sahteye çıktı

Bafra Devlet Hastanesi personeli iki aylık çalışmanın ardından tiyatro oyunu sahneledi. Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle düzenlenen tiyatroda Yılmaz Erdoğan ın yazdığı Haybeden gerçek üstü konuşmalar sahneye konuldu. Hüseyin Cezayirli nin yönetmenliği yaptığı oyunda sağlık personeli gösterdikleri performansla takdir topladı.

İKİ AY ÇALIŞTILAR
Zor şartlar altında çalışan sağlık personellerinin son zamanlarda uğradıkları saldırılar sonucunda motivasyon eksikliğini gidermek amacıyla tiyatro gösterisi düzenlendiklerini belirten Bafra Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Hüseyin Çapoğlu, Sağlık çalışanları gerçekten zor şartlar altında görev yapıyorlar. Aşırı stres ve yoğun iş temposu arasında bu tarz sosyal aktiviteler düzenleyerek çalışanlarımızın düşen moral ve motivasyonlarını arttırmak amacıyla keyifli bir tiyatro gösterisi hazırladık.  2 aydır arkadaşlarımız bu oyunu sahnelemek için çalışıyorlar. Düzenlediğimiz tiyatro gösterisinin yanı sıra yine personelimize Halk Eğitimi Merkezimiz işbirliğiyle saz kursu, ingilizce kursu gibi kurslarda vermekteyiz dedi.
Bafra Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Fatih Ak ise, Bu güzel programda sizlerle birlikte olmaktan gurur duydum. umarım daha güzel programlarda bir arada oluruz. programa emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum diye konuştu.

Ümit CEYLAN  

 EN ÇOK OKUNANLAR

Şüpheli 3 kişiden uyuşturucu çıktı

1 Şüpheli 3 kişiden uyuşturucu çıktı

Kuran kursu öğrencilerinin piknik keyfi kazayla sonlandı 15 yaralı

2 Kur'an kursu öğrencilerinin piknik keyfi kazayla sonlandı: 15 yaralı

Altın Elbiseli Adamın feci ölümü onları birleştirip sokaklara döktü

3 'Altın Elbiseli Adam'ın feci ölümü onları birleştirip sokaklara döktü

Diyarbakırda emniyete el bombalı silahlı saldırı

4 Diyarbakır'da emniyete el bombalı silahlı saldırı