X Reklamı Kapat

Spor Toto 2. Lig

Orduspor Teknik Direktörü Hüseyin Özcan, Biz Orduspor olarak bu zamana kadar harekete geçerek transferlerimizi yapıp çalışma takvimimiz oluşturmamız gerekiyordu. Yapılacak olan ilk kongrede geç kalınmadan yönetimin belirlenmesi gerekir dedi.

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Orduspor’da gözler 27 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan Olağan Seçimli Genel Kurulu ve Mali Genel Kurul toplantısına çevrildi. Mahkemenin kayyum kararını durdurması ile kongre yolu açılan Orduspor’da kongre sonucu merakla bekleniyor. Kayyum kararının durdurulmasının Orduspor adına sevindirici bir durum olduğunu belirten Orduspor Teknik Direktörü Hüseyin Özcan, çok geç kalındığını ve zaman kaybedilmemesi gerektiğini söyledi. Biran önce harekete geçmeleri gerektiğini ifade eden Özcan, Mahkemenin kayyumu reddetmesi sevindiğimiz bir durum. Ancak biz Orduspor teknik heyeti olarak çoktan harekete geçmiş olmalıydık diye konuştu.

ORDUSPOR İÇİN 1 GÜN BİLE ÇOK ÖNEMLİ

27 Haziran’da yapılacak olan kongreden 2. kongreye kalmadan sonuç çıkması gerektiğini aktaran Özcan, Orduspor’da teknik heyet olarak çalışmalara başlamalıydık. 27 Haziran’da yapılacak olan kongrede sonuç çıkması ve yönetimin oluşması gerekiyor. Aksi takdirde ikinci kongreye gidersek transferler konusunda çalışma takvimi konusunda zor günler yaşarız. Almak istediğimiz futbolcuları başka kulüpler alabilir. Bu hem futbol hem de basketbol takımı için geçerli bir durumdur. Benin çalışma takvimim ve transfer listem belli ama bunların uygulanmaya konulması için bir yönetim gereklidir. Bunun için 1. kongreden sonuç çıkmasını istiyorum. Artık bir gün bile Orduspor için çok önemlidir şeklinde konuştu.

Kongrede Nedim Türkmen’in tekrar aday olmasının sevindirici olduğunu vurgulayan Özcan, Orduspor’un eski günlerine kavuşmasında Türkmen’in önemli bir rol alacağını sözlerine ekledi.EN ÇOK OKUNANLAR

Sürpriz isimler yolda

1 Sürpriz isimler yolda

Samsunda suç örgütü şüphelisi 10 kişi tutuklandı

2 Samsun'da suç örgütü şüphelisi 10 kişi tutuklandı

Samsunda patpat kazası 1 ölü, 1 yaralı

3 Samsun'da patpat kazası: 1 ölü, 1 yaralı

Samsunda tüfekle ev kurşunlayan zanlı yakalandı

4 Samsun'da tüfekle ev kurşunlayan zanlı yakalandı

Yeni stat herkesi büyüledi

5 Yeni stat herkesi büyüledi

Futbolcular şaştı kaldı

6 Futbolcular şaştı kaldı

Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğünden sıcak uyarısı

7 Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğünden 'sıcak' uyarısı

Samsunda sahte polis tutuklandı

8 Samsun'da sahte polis tutuklandı

Samsunspor 3 veya 4 maç oynayacak

9 Samsunspor 3 veya 4 maç oynayacak

İbre zulayı patlattı

10 İbre zulayı patlattı