UMUT VEREN ZİRVE

AK Parti, CHP ve MHP Samsun milletvekilleri ile yönetim arasında gerçekleşen zirvede, Samsunspor un geleceği masaya yatırıldı.

UMUT VEREN ZİRVE

AK Parti, CHP ve MHP Samsun miletvekilleri ekonomik açıdan  zor dönem yaşayan Samsunspor için biraraya geldi. Nuri Asan Tesisleri ndeki zirveye  AK Parti Samsun Milletvekileri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Çiğdem Karaaslan, Hasan Basri Kurt, CHP Samsun Miletvekilleri Kemal Zeybek, Hayati Tekin, MHP Samsun Milletvekilleri Erhan Usta ve Hüseyin Edis katıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, ilçe teşkilat ziyaretleri dolayısıyla toplantıya katılamadı. 

HATAYI DÜZELTTİLER 
Daha önce il başkanlarının toplantıya katılamayacağı belirtilmişti. Bu nedenle AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel zirvede yer almadı. Ancak CHP İl Başkanı Dinçer Soylu ve MHP İl Başkanı Ömer Süslü, partilerinin miletvekilleriyle birlikte zirveye geldi. Samsunspor Yönetim Kurulu, açıklama yaparak, Tamamen iletişimden kaynaklanan bir hata oldu. Bizim hatamız. Sayın Göksel, kulübümüz için elini taşın altına koyan isimlerden. Yanlış anlaşılmadan dolayı kendileri aramızda yok. Bu hata bizim ifadeleri kullanıldı. 

2,5 SAAT SÜRDÜ 
Samsunspor Başkanı Erkut Tutu ile birlikte Başkan Vekilleri Rüştü Araboğlu, Ömer Çoruh, Genel Sekreter Ali İhsan Aka, Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş, Mali İşlerden Sorumlu İbrahim Çevik, Yönetim Kurulu Üyeleri Fazlı Abdik, Ömür Tekin ve Serhat Kurt ta zirvede yer aldı. Yönetim, milletvekillerini kulübün içerisinde bulunduğu mali durum ve öncelik gösteren dosyalar hakkında bilgilendirdi.  Ayrıca 2015-2016 sezonu için projeksiyonu, yönetim tarafından milletvekillerine aktarıldı. 


OLUMLU SİNYALLER  
Samsunspor un geleceğinin masaya yatırıldığı görüşmenin son derece olumlu geçtiği belirtildi. Yaklaşık 2,5 saat süren toplantının Samsunspor için gayet olumlu geçtiğini belirten Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, Milletvekillerimizin mazbatalarını alır almaz Samsunspor için biraraya gelmesi gerçekten çok güzel bir davranış. İçeride yaptığımız görüşmeler Samsunspor’un geleceği için çok olumlu sinyaller verdi. Mazbatalarını alır almaz Samsunspor için gelip kulübün dertlerini dinleyen vekillerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

1 Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

Son prova Samsunspor'un

2 Son prova Samsunspor'un

Samsunspor'a ceza kapıda

3 Samsunspor'a ceza kapıda

İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

4 İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

Samsun'da Deniz Ceylan'ın duruşması karıştı

5 Samsun'da Deniz Ceylan'ın duruşması karıştı

Samsun'da 4 milyon TL'lik proje hayata geçti

6 Samsun'da 4 milyon TL'lik proje hayata geçti

Başkan Taşçı'dan Samsunspor'a 140 Bin TL daha

7 Başkan Taşçı'dan Samsunspor'a 140 Bin TL daha

Samsunspor'da Gökay tamam diğerleri sırada

8 Samsunspor'da Gökay tamam diğerleri sırada

Dost kazıkları...

9 Dost kazıkları...

Canberk tribünde

10 Canberk tribünde