Fatih te futbol resitali başladı

Gerçekleştirdiği sosyal faaliyetlerin yanısıra sportif aktivitelerde de fark yaratan 1453 Fatihspor Kulübü, geleneksel sokak futbolu turnuvasının startını verdi.

Fatih te futbol resitali başladı

Fatih Mahallesi Fatih parkında düzenlenen Geleneksel Sokak Futbolu turnuvasının 6 ıncısı oynanan karşılaşmalar ile başladı. 1453 Fatihspor Kulübü Başkanı Tonguç Ali Anıl ve sponsorlar desteği ile gerçekleşen sokak futbol turnuvasına 70 takımdan 700 sporcu katılıyor. Turnuvanın açılış maçında Espa Grup ile City 55 takımları karşı karşıya geldi. Büyük çekişmeye sahne olan mücadeleyi Espa Grup, 8-5 kazandı. İftardan sonra oynanan karşılaşmaların ikincisi ise Derebahçe ile Erenlerspor arasındaydı. Simpson ve Loris isimli 2 Ganalı futbolcunun da forma giydiği Erenlerspor, rakibini 7-4 lük sporla geçti. Mahalle sakinlerinin ve futbolseverlerin de büyük heyecan içerisinde izlediği müsabakalar Ramazan ayı bitiminde sona erecek ve şampiyon takım belli olacak. 

TÜRKİYE Yİ AŞTIK...
1453 Fatihspor Kulübü Başkanı Tonguç Ali Anıl, sokak futbolu turnuvası ile bir marka olduklarını belirterek Takımlarımızda artık yabancı uyruklu oyuncularda yer alıyor. Buda bizleri mutlu ediyor dedi.

TRİBÜNÜN EN KÜÇÜĞÜ...
Sokak futbol turnuvasını izlemeye gelen futbolseverler arasında annesinin kucağında minik bebek, herkesin büyük ilgisini çekti.

Salim YILDIZ 

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Ankara polisinden 'Kaz' operasyonu

1 Ankara polisinden 'Kaz' operasyonu

Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

2 Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

Bağcılar pompalı tüfekle soygun anı kameraya saniye saniye yansıdı

3 Bağcılar pompalı tüfekle soygun anı kameraya saniye saniye yansıdı

Jandarmadan kaçak göçmenlere sıcak ilgi

4 Jandarmadan kaçak göçmenlere sıcak ilgi

Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

5 Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

Yaşlı adam evinde ölü bulundu

6 Yaşlı adam evinde ölü bulundu