POLİSLERE ATEŞ ETMEDİM

Nuri Ergin in oğlu firari Nurettin Ergin, avukatı aracılığıyla hakkındaki iddialara yanıt verdi.

 POLİSLERE ATEŞ ETMEDİM

Kırklareli merkezli düzenlenen suç örgütü operasyonunda polisle çatıştığı iddia edilen Karagümrük Çetesi olarak bilinen suç örgütünün elebaşı Nuri Ergin in oğlu firari Nurettin Ergin, avukatı aracılığıyla hakkındaki iddialara yanıt vererek, Polislerin bana ateş ettiği doğrudur. Ben kesinlikle polislere karşı ateş etmedim ve çatışmaya girmedim dedi.
Kırklareli merkezli suç örgütü operasyonunda Karagümrük Çetesi olarak bilinen suç örgütünün elebaşı Nuri Ergin’in çocuklarından Anıl Ergin’in de aralarında bulunduğu 14 kişi polisin düzenlediği operasyonla gözaltına alındı. Operasyon sırasında Nuri Ergin in diğer oğlu Nurettin Ergin ise polisin elinden son anda kaçtı. Nurettin Ergin in yaşanan kovalamaca sırasında polisle çatıştığı iddia edildi. İzmir de bulunan Avukatı Ergün Bademci aracılığıyla yazılı bir açıklama yapan Nurettin Ergin, iddialara yanıt vererek polisle çatışmadığını söyledi.
 

POLİSLERİ GÖRÜNCE BENDE KAÇTIM
Polisin kardeşi Anıl Ergin in evine baskın yaptığını, o baskında evde bulunan kardeşinin gözaltına alındığını doğrulayan Nurettin Ergin, kardeşinin gözaltına alındığı sırada yolda olduğunu söyledi. Ergin, Kardeşimin gözaltına alındığını duyduğumda ben yoldaydım. Beni farkeden sivil polisler bir süre peşimden kovaladı. Polisleri görünce ben de kaçtım. Bana arkamdan ateş ettiler. Bir süre sonra izimi kaybettirdim. Polislerin bana ateş ettiği doğrudur. Ben kesinlikle polislere karşı ateş etmedim ve çatışmaya girmedim. Asılsız yayınlanan haberlerde benim polislere ateş ettiğim konusundaki ifadeler doğru değildir. Bu husus mobese kameraları incelendiğinde açıkça ortaya çıkacaktır. Biz hiçbir zaman polise ateş etmedik diye konuştu.
 

LOTO MİLYONERİNİ TEHDİT ETTİĞİ İDDİALARINA YANIT
Halen firarda bulunan Nurettin Ergin, ayrıca loto milyoneri Fuat Özdemir i tehdit ederek parasını aldığı yolundaki iddiaları da cevap verdi. Nurettin Ergin, Babam Nuri Ergin in Fuat Özdemir e iş teklifinde bulunduğu, bu teklifi başta kabul etmediği, tehditler sonucu kabul etmek zorunda kaldığı şeklindeki beyanlar kesinlikle yalandır. Fuat Özdemir i ne ben, ne de babam hiçbir şekilde tehdit etmedik, parasını da almadık. Kendisinin de zaten bize karşı hiçbir şikayeti olmamıştır. Bazı çevreler tarafından gazetelere asılsız haberler yaptırılarak, beni ve babamı yıpratmak istiyorlar dedi. Avukat Ergün Bademci de, müvekkilinin gönderdiği yazılı beyanları ilgili basın kuruluşlarına göndereceklerini ifade etti. EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

1 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

2 Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Samsunspor'da kurtuluş hesabı

4 Samsunspor'da kurtuluş hesabı

Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

5 Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

Eş zamanlı fuhuş baskını: 16 gözaltı

6 Eş zamanlı fuhuş baskını: 16 gözaltı

Samsun'da UBFED'de deprem

7 Samsun'da UBFED'de deprem

Samsun'a yeni üniversite mecliste onaylandı

8 Samsun'a yeni üniversite mecliste onaylandı

Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

9 Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

 Genel müdürden öğretmene plaket

10 Genel müdürden öğretmene plaket