DOKTORA DAYAKTA AŞK İZİ

Samsun Gazi Devlet Hastanesi doktorunun evinde uğradığı saldırıdan aşk izi çıktı. Doktorun, saldırdığı iddia edilen hemşireyle bir yıldır nişanlı oldukları ve aynı evde yaşadıkları belirlendi

DOKTORA DAYAKTA AŞK İZİ

Samsun da bir doktorun evinde saldırıya uğrayarak kanlar içinde hastaneye kaldırılmasının hasta-doktor ilişkisinden değil, aşk tan kaynaklandığı ortaya çıktı.

EVİNDE YARALANDI
Samsun un İlkadım İlçesi nde Kılıçdede Mahallesi nde önceki gün meydana gelen olayda, Gazi Devlet Hastanesi nde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı olan 50 yaşındaki Opr. Dr. Ali Şakir Orbay ile 40 yaşındaki hemşire C.Ç. ile arasında tartışma çıktı. Hemşire C.Ç. nin evdeki eşyaları fırlatarak yaraladığı Dr. Ali Şakir Orbay, polis ve 112 Acil Servisi arayarak yardım istedi. Cankurtaran ile hemen görev yaptığı Gazi Devlet Hastanesi ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 

ÖNCE HASTAM DEDİ 
Orbay ilk ifadesinde kendisine evde saldıran kişinin hastası olduğunu belirterek, Karnında kitle vardı. Kendisini ameliyat ettim. Hastalığından kaynaklanan aksaklıklardan beni sorumlu tuttu. Aniden bana saldırdı dediği öğrenildi.

BİR YILDIR BİRLİKTELER
Polis, yaptığı araştırmayla olayın gerçek nedenini ortaya çıkardı. Polis tarafından gözaltına alınan hemşire C.Ç. nin Dr. Orbay ile bir yıldır nişanlı olduğu ve birlikte yaşadığı belirlendi. Hemşire C.Ç. nin çıkan tartışma üzerine evdeki eşyaları Dr. Orbay a fırlatarak  yaralanmasına neden olduğu ileri sürüldü. Hemşire C.Ç. ifadesinin ardından Cumhuriyet Savcısı nın talimatıyla serbest bırakılırken, şikayetinden vazgeçtiği öğrenildi. Tedavisi tamamlanan doktor ise Gazi Polis Merkezi nde ifade verdi. 

Bayram OK EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da şoke eden atama

1 Samsun'da şoke eden atama

Başkan Yılmaz: 'Kazma küreği alıp yıkamıyoruz'

2 Başkan Yılmaz: 'Kazma küreği alıp yıkamıyoruz'

Samsun'da dolandırıcı baltayı taşa vurdu

3 Samsun'da dolandırıcı baltayı taşa vurdu

Samsun'da FETÖ'den 12 kişi gözaltına alındı

4 Samsun'da FETÖ'den 12 kişi gözaltına alındı

Samsun'da Kent Park Projesi de iptal edildi

5 Samsun'da Kent Park Projesi de iptal edildi

Samsun'da bonzai ticaretine ceza yağdı!

6 Samsun'da bonzai ticaretine ceza yağdı!

Samsun'da alev alan TIR korkuttu!

7 Samsun'da alev alan TIR korkuttu!

Samsunspor taraftarı yalnız bırakmayacak

8 Samsunspor taraftarı yalnız bırakmayacak

Yükseklik sınırını hesaplayamadı

9 Yükseklik sınırını hesaplayamadı

Gaziosmanpaşa'da silahlı saldırıya uğrayan polis memuru şehit oldu

10 Gaziosmanpaşa'da silahlı saldırıya uğrayan polis memuru şehit oldu