DOKTORA DAYAKTA AŞK İZİ

Samsun Gazi Devlet Hastanesi doktorunun evinde uğradığı saldırıdan aşk izi çıktı. Doktorun, saldırdığı iddia edilen hemşireyle bir yıldır nişanlı oldukları ve aynı evde yaşadıkları belirlendi

DOKTORA DAYAKTA AŞK İZİ

Samsun da bir doktorun evinde saldırıya uğrayarak kanlar içinde hastaneye kaldırılmasının hasta-doktor ilişkisinden değil, aşk tan kaynaklandığı ortaya çıktı.

EVİNDE YARALANDI
Samsun un İlkadım İlçesi nde Kılıçdede Mahallesi nde önceki gün meydana gelen olayda, Gazi Devlet Hastanesi nde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı olan 50 yaşındaki Opr. Dr. Ali Şakir Orbay ile 40 yaşındaki hemşire C.Ç. ile arasında tartışma çıktı. Hemşire C.Ç. nin evdeki eşyaları fırlatarak yaraladığı Dr. Ali Şakir Orbay, polis ve 112 Acil Servisi arayarak yardım istedi. Cankurtaran ile hemen görev yaptığı Gazi Devlet Hastanesi ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 

ÖNCE HASTAM DEDİ 
Orbay ilk ifadesinde kendisine evde saldıran kişinin hastası olduğunu belirterek, Karnında kitle vardı. Kendisini ameliyat ettim. Hastalığından kaynaklanan aksaklıklardan beni sorumlu tuttu. Aniden bana saldırdı dediği öğrenildi.

BİR YILDIR BİRLİKTELER
Polis, yaptığı araştırmayla olayın gerçek nedenini ortaya çıkardı. Polis tarafından gözaltına alınan hemşire C.Ç. nin Dr. Orbay ile bir yıldır nişanlı olduğu ve birlikte yaşadığı belirlendi. Hemşire C.Ç. nin çıkan tartışma üzerine evdeki eşyaları Dr. Orbay a fırlatarak  yaralanmasına neden olduğu ileri sürüldü. Hemşire C.Ç. ifadesinin ardından Cumhuriyet Savcısı nın talimatıyla serbest bırakılırken, şikayetinden vazgeçtiği öğrenildi. Tedavisi tamamlanan doktor ise Gazi Polis Merkezi nde ifade verdi. 

Bayram OK EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a şehit ateşi düştü

1 Samsun'a şehit ateşi düştü

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

2 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

3 Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

Samsunlu şehit kendini feda etmiş

4 Samsunlu şehit kendini feda etmiş

Samsun şehidini gözyaşlarıyla karşıladı

5 Samsun şehidini gözyaşlarıyla karşıladı

Samsunspor'a sponsor aranıyor

6 Samsunspor'a sponsor aranıyor

Samsun merkezli 3 ilde FETÖ/PDY operasyonu: 7 gözaltı

7 Samsun merkezli 3 ilde FETÖ/PDY operasyonu: 7 gözaltı

Samsun'da silahlı saldırı: 1 yaralı

8 Samsun'da silahlı saldırı: 1 yaralı

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

9 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Başkanın inadı...

10 Başkanın inadı...