Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

İlkadım ailesi et ve tırnak gibi

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediye personeli ve aileleriyle iftarda buluştu. Tok, Memuru ve işçisiyle tüm çalışanlarımızla et ve tırnak gibiyiz dedi

İlkadım ailesi et ve tırnak gibi

İlkadım Sosyal Tesisleri nde belediye personeli ve aileleriyle birlikte iftar yapan Başkan Tok, tüm belediye çalışanlarıyla et ve tırnak gibi olduklarını söyledi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ikinci ailem dediği belediye personeli ve aileleriyle birlikte orucunu açtı.  Başkan Erdoğan Tok’un ev sahipliğini yaptığı iftara, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, Hizmet İş Sendikası Başkanı Ziya Uzun, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Nurettin Sever,  daire müdürleri, belediye personeli ve aileleri katıldı.  Başkan tok, personel ve aileleriyle yakından ilgilendi.

İLKADIM’DA GÜÇLÜ AİLE YAPISI
İftarın ardından konuşma yapan Başkan Tok, İlkadım Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunu belirterek, Bu büyük ailenin fertleri tüm çalışanlarımızdır. Çalışanlarımız arasında birlik ve beraberliğin artırılmasına da vesile olan bu iftar yemeğinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Rabbim bu birliğimizi ve dirliğimizi bozmasın. Bu akşam burada çok güzel bir tablo var. Bu tablo, özlenen bir tablo. Personelimiz eşiyle çocuklarıyla hep bir arada. Bu şahsım adına mutluluk verici. Rabbim, bu birlikteliğimizi daim etsin. Biz belediye personeli, idari kadrosu ve meclis üyeleri ile bir aileyiz. İlçemize hizmet yolunda beraber çalıştığımız mesai arkadaşlarımızın eşi ve çocuklarıyla birlikte oruç açmanın sevincini yaşadık. Sizlerle beraber bu güzel ilçemizin insanlarına hizmet etmek için elimizden gelen gayreti hep birlikte gösteriyoruz. Biz, yaptığımız güzel işlerimizi siz çalışanlarımıza borçluyuz. Çalışmalarımız sizlerin özverileriyle yapılıyor.” diye konuştu.

YARINLAR İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Başkan Tok açıklamalarını şöyle sürdürdü: Biz, bu ilçenin yarınları ve geleceği için çalışıyoruz. Büyük İlkadım İlçemizi hep birlikte yönetiyoruz. Çünkü biz ekibiz. Hepinizin bu ilçeye katma değeri var. Yaptığınız hizmetler bu ilçenin geleceğine atılan önemli yatırımdır. Çalışmalarımız sizlerin özverileriyle yapılıyor. Başardıklarımız için sizlerle ortak gururu taşıyoruz. Bu yüzden her projede ve hizmette benim de katkım var düşüncesiyle çalışın.
Başkan Tok, personel iftar yemeğinin adından teravih namazını AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş ile Derebahçe Camii’nde kıldı. Kılınan teravih namazının ardından Başkan Tok ve Milletvekili Köktaş camii cemaatiyle bir süre sohbet etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Taşeron kadro müjdesi bekliyor

1 Taşeron 'kadro' müjdesi bekliyor

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaştan flaş Adil Öksüz açıklaması

2 AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'tan flaş 'Adil Öksüz' açıklaması!

 Fırıncıya kurşun yağdırdı

3 Fırıncıya kurşun yağdırdı

Saatlere dikkat

4 Saatlere dikkat!

Ödeme yapamadık

5 Ödeme yapamadık

Keyifsiz çalışma

6 Keyifsiz çalışma

Yalan söyleyen

7 Yalan söyleyen...

Ufak bir gerilim

8 Ufak bir gerilim

Altın istiyorlar

9 Altın istiyorlar

Taşeron işçilerden kadro eylemi

10 Taşeron işçilerden 'kadro' eylemi