Komşu iftarları kardeşlik şöleni

İkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, komşu iftarlarının 7 den 70 e bin 500 kişinin katılımıyla ‘kardeşlik şöleni’ ne dönüştüğünü söyledi

Komşu iftarları kardeşlik şöleni

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Derebahçe ve Çay mahallesi sakinleriyle iftarda biraraya geldi.
Derebahçe Mahalllesi Şehit Selman Özay İlkokulu Bahçesi ndeki iftar programına mahalle sakinlerinin yanı sıra İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  AK Parti İlkadım  İlçe Teşkilatı yöneticileri, belediye başkan yardımcıları, müdürler ve muhtarlar katıldı. Başkan Tok, komşu iftarlarının 7 den 70 e bin 500 kişinin katılımıyla ‘kardeşlik şöleni’ ne dönüştüğünü söyledi.

İLK KOMŞU İFTARI DEREBAHÇE’DE
Başkan Tok, komşu iftarlarının ilkini Derebahçe ve Çay mahallesi sakinleriyle yaptıklarını belirterek çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Derebahçe Kültür ve Yaşam Merkezi’nin Ramazan Bayramı sonrası temellerinin atılacağının belirten Başkan Tok, Derebahçe’de inşasına başladığımız kültür ve yaşam  merkezimizi temelini atma aşamasına getirdik. Bu merkezimizde büyük bir düğün salonu, toplantı salonları, bayanlar için özel salonlar, sinema salonları, çocuklarımız için kreş alanları ve büyük bir park alanı ile birlikte çok fonksiyonlu bir projeyi hayata geçiriyoruz. Şehrimize, İlçemize ve Derebahçe Mahallemize hayırlı ve uğurlu olsun diye konuştu.

RAMAZAN ŞERBETİ DAĞITILDI
İftar programı sonrası akşam namazını Derebahçe Merkez Camii’nde kılan Başkan Tok, camii cemaati ile sohbet ederek vatandaşın istek ve önerilerini dinledi. Başkan Tok, akşam namazının ardından Hançerli Mahallesi Abdullah Paşa Camiinde teravih namazı öncesinde gerçekleştirilen Kur’an Ziyafeti Programına katıldı. Kurra Hafızların muhteşem sesi ile okunan Kur’an-ı Kerimle maneviyat dolu bir program icra edildi.  Birçok mahalleden Kurra Hafızları dinlemeye gelen vatandaşlar program sonrası böyle bir programı tertip eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a teşekkür etti.   Teravih namazı sonrası camii çıkışında vatandaşlara ücretsiz olarak soğuk ramazan şerbeti  dağıtıldı. Teravih namazı sonrası İlkadım Belediye Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş,  cami avlusundaki çay bahçesinde vatandaşlarla sohbet etti. 


 EN ÇOK OKUNANLAR

Milletvekili Karaca: 'Atanan arkadaş Cumhurbaşkanımızın il başkanıdır'

1 Milletvekili Karaca: 'Atanan arkadaş Cumhurbaşkanımızın il başkanıdır'

Zincirleme kazada otomobil hurdaya döndü: 1 yaralı

2 Zincirleme kazada otomobil hurdaya döndü: 1 yaralı

Otomobiliyle kanala uçan alkollü sürücü ölümden son anda kurtuldu

3 Otomobiliyle kanala uçan alkollü sürücü ölümden son anda kurtuldu

Alanya'da aşırı hız 2 can aldı

4 Alanya'da aşırı hız 2 can aldı

Alev alev yanan aracını çaresizce seyretti

5 Alev alev yanan aracını çaresizce seyretti

211 adrese 2 bin 500 polisle uyuşturucu operasyonu

6 211 adrese 2 bin 500 polisle uyuşturucu operasyonu