X Reklamı Kapat

Komşu iftarları kardeşlik şöleni

İkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, komşu iftarlarının 7 den 70 e bin 500 kişinin katılımıyla ‘kardeşlik şöleni’ ne dönüştüğünü söyledi

Komşu iftarları kardeşlik şöleni

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Derebahçe ve Çay mahallesi sakinleriyle iftarda biraraya geldi.
Derebahçe Mahalllesi Şehit Selman Özay İlkokulu Bahçesi ndeki iftar programına mahalle sakinlerinin yanı sıra İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  AK Parti İlkadım  İlçe Teşkilatı yöneticileri, belediye başkan yardımcıları, müdürler ve muhtarlar katıldı. Başkan Tok, komşu iftarlarının 7 den 70 e bin 500 kişinin katılımıyla ‘kardeşlik şöleni’ ne dönüştüğünü söyledi.

İLK KOMŞU İFTARI DEREBAHÇE’DE
Başkan Tok, komşu iftarlarının ilkini Derebahçe ve Çay mahallesi sakinleriyle yaptıklarını belirterek çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Derebahçe Kültür ve Yaşam Merkezi’nin Ramazan Bayramı sonrası temellerinin atılacağının belirten Başkan Tok, Derebahçe’de inşasına başladığımız kültür ve yaşam  merkezimizi temelini atma aşamasına getirdik. Bu merkezimizde büyük bir düğün salonu, toplantı salonları, bayanlar için özel salonlar, sinema salonları, çocuklarımız için kreş alanları ve büyük bir park alanı ile birlikte çok fonksiyonlu bir projeyi hayata geçiriyoruz. Şehrimize, İlçemize ve Derebahçe Mahallemize hayırlı ve uğurlu olsun diye konuştu.

RAMAZAN ŞERBETİ DAĞITILDI
İftar programı sonrası akşam namazını Derebahçe Merkez Camii’nde kılan Başkan Tok, camii cemaati ile sohbet ederek vatandaşın istek ve önerilerini dinledi. Başkan Tok, akşam namazının ardından Hançerli Mahallesi Abdullah Paşa Camiinde teravih namazı öncesinde gerçekleştirilen Kur’an Ziyafeti Programına katıldı. Kurra Hafızların muhteşem sesi ile okunan Kur’an-ı Kerimle maneviyat dolu bir program icra edildi.  Birçok mahalleden Kurra Hafızları dinlemeye gelen vatandaşlar program sonrası böyle bir programı tertip eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a teşekkür etti.   Teravih namazı sonrası camii çıkışında vatandaşlara ücretsiz olarak soğuk ramazan şerbeti  dağıtıldı. Teravih namazı sonrası İlkadım Belediye Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş,  cami avlusundaki çay bahçesinde vatandaşlarla sohbet etti. 


 EN ÇOK OKUNANLAR

Sürpriz isimler yolda

1 Sürpriz isimler yolda

Samsunda hastaneden dönerken kaza geçirdiler, tedaviyi kabul etmediler

2 Samsun'da hastaneden dönerken kaza geçirdiler, tedaviyi kabul etmediler

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren Yarın imzalamayı planlıyoruz

3 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yarın imzalamayı planlıyoruz'

Samsunda patpat kazası 1 ölü, 1 yaralı

4 Samsun'da patpat kazası: 1 ölü, 1 yaralı

Samsunda suç örgütü şüphelisi 10 kişi tutuklandı

5 Samsun'da suç örgütü şüphelisi 10 kişi tutuklandı

Deaflympics Samsun 2017 Plaj Voleybolu müsabaka sonuçları

6 Deaflympics Samsun 2017 Plaj Voleybolu müsabaka sonuçları

Futbolcular şaştı kaldı

7 Futbolcular şaştı kaldı

Yeni stat herkesi büyüledi

8 Yeni stat herkesi büyüledi

Samsunda tüfekle ev kurşunlayan zanlı yakalandı

9 Samsun'da tüfekle ev kurşunlayan zanlı yakalandı

Samsunda cephanelik gibi ev

10 Samsun'da cephanelik gibi ev