Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Alimoğlu Avrupa üçüncüsü

Samsun Polisgücü Spor Kulübü nün Milli atıcılık sporcusu Abdullah Ömer Alimoğlu, Bakü de düzenlenen 1. Avrupa Oyunları nda 50 metrede bronz madalya kazandı.

Alimoğlu Avrupa üçüncüsü

Bakü de devam eden 1. Avrupa Oyunları nda Samsunlu Abdullah Ömer Alimoğlu, madalya kazandı. Samsun Polisgücü Spor Kulübü nün Milli atıcılık shorcusu Alimoğlu, Bakü Atıcılık Merkezi nde yapılan 50 metre tabanca atışlarında, elemelerde 559 puan topladı. 31 sporcu arasında 5. sırayı alarak finale kalan Alimoğlu, sekiz sporcunun mücadele ettiği finalde topladığı 167,1 puanla bronz madalyanın sahibi oldu. Alimoğlu, madalya töreni sonrası, Daha iyisi olabilirdi ama şanssızdım. Hedefim kota alarak olimpiyatlara katılmak diye konuştu. 

GURUR DUYUYORUZ
Samsun Atıcılık İl Temsilcisi ve Polisgücü Spor Kulübü Antrenörü Turgay Saat ise, Samsun da bu sporcu üst seviyelere taşımak için elimizden geleni yapıyoruz. Samsun Polisgücü Spor Kulübü sporcusu Ömer in aldığı bu başarıyla bizler de büyük gurur duyduk. Bu önemli dereceyi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt a, Kulüp Başkanımız Murat Alanyurt a ve her zaman yanımızda olan antrenörümüz Erol İpek e armağan ediyorum. İnşallah Samsunlu sporcularımız başarılarına devam edip, şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir dedi.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Zehirlenen iş adamı verdiği iftar yemeğine katılamadı

1 Zehirlenen iş adamı verdiği iftar yemeğine katılamadı

Kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulundu

2 Kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulundu

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Ankarada basın mensuplarıyla iftar yaptı

3 Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Ankara'da basın mensuplarıyla iftar yaptı

AK Partili Yılmaz Tuzağa düşmeyeceğiz

4 AK Partili Yılmaz: 'Tuzağa düşmeyeceğiz'

Dünya Kudüs Günü Sakaryada Anıldı

5 Dünya Kudüs Günü Sakarya'da Anıldı

Otomobille minibüs çarpıştı 1 yaralı

6 Otomobille minibüs çarpıştı: 1 yaralı