Büyük bir aileyiz

Bafra Belediye Başkanı Zihne Şahin, Birlekte olduğumuz iftar, bizim Bafra olarak büyük bir aile olduğumuzun en güzel göstergesidir. Bu Baframızın kazancıdır dedi

Büyük bir aileyiz

Bafra Belediyesi’nin geleneksel protokol iftarı Ali Kale Turistik Tesisleri’nde yapıldı.  İftara Bafra Kaymakamı Halis Arslan, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı İlhan Güngör, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, Askerlik Şubesi Başkanı Yüzbaşı Serkan Savaş, Bafra Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, İlçe Müftüsü İsmail Çiçek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Acar, Belediye Meclis Üyeleri, Sendika Başkanları, Bafra Ticaret Odası Başkanı Göksel Başar, Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, çok sayıda kurum, kuruluş yöneticileri ve sivil toplmum temsilcimleri katıldı.

EKSİKLİKLERİMİZİ GİDERECEĞİZ
İftar sonrasında kısa bir konuşma yapan Başkan Şahin Bu iftar yemeği Bafra olarak büyük bir aileyiz anlayışının güzel bir göstergesi olmuştur. Bu Baframızın kazancıdır. Çünkü Bafra tüm unsurlarıyla milletimize hizmet etme düşüncesi içerisindedir. Bu birlik ve beraberlik hepimizin ortak eseridir. Bu iftar yemeklerimiz basınımız, muhtarlarımız, personelimiz ile devam edecektir.  Davetler yapılırken bazı eksiklikler olabilir. Hiçbir hemşerimin, kurum ve kuruluşlarımızın yanlış anlamasını rica ediyorum. Bu iftar yemeğimizin davetinde de bazı eksikliklerimiz olmuştur, özür diliyorum. Bunları gidereceğiz. Esas olan anlayışımızdır. Anlayışımızın temelini Biz Bafra olarak büyük bir aileyiz oluşturmaktadır diye konuştu.


 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da yıkım!

1 Samsunspor'da yıkım!

Samsunspor - Denizlispor maçı canlı anlatım

2 Samsunspor - Denizlispor maçı canlı anlatım

Haberaks TV canlı yayınlayacak

3 Haberaks TV canlı yayınlayacak

Samsunspor maçından sonra taraftarlar birbirine girdi

4 Samsunspor maçından sonra taraftarlar birbirine girdi

Samsunlular Dernek Başkanı'nın oğlu silahla yaralandı

5 Samsunlular Dernek Başkanı'nın oğlu silahla yaralandı

Samsun'da şafak operasyonu, çok sayıda gözaltı...

6 Samsun'da şafak operasyonu, çok sayıda gözaltı...

Samsunpor'a çılgın prim...

7 Samsunpor'a çılgın prim...

15 CHP milletvekili İyi Parti'ye geçiyor! İşte o isimler

8 15 CHP milletvekili İyi Parti'ye geçiyor! İşte o isimler

Samsun'a yeni hastane

9 Samsun'a yeni hastane

Samsunspor - Denizlispor maçı ilk 11'i belli oldu

10 Samsunspor - Denizlispor maçı ilk 11'i belli oldu