Büyük bir aileyiz

Bafra Belediye Başkanı Zihne Şahin, Birlekte olduğumuz iftar, bizim Bafra olarak büyük bir aile olduğumuzun en güzel göstergesidir. Bu Baframızın kazancıdır dedi

Büyük bir aileyiz

Bafra Belediyesi’nin geleneksel protokol iftarı Ali Kale Turistik Tesisleri’nde yapıldı.  İftara Bafra Kaymakamı Halis Arslan, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı İlhan Güngör, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, Askerlik Şubesi Başkanı Yüzbaşı Serkan Savaş, Bafra Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, İlçe Müftüsü İsmail Çiçek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Acar, Belediye Meclis Üyeleri, Sendika Başkanları, Bafra Ticaret Odası Başkanı Göksel Başar, Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, çok sayıda kurum, kuruluş yöneticileri ve sivil toplmum temsilcimleri katıldı.

EKSİKLİKLERİMİZİ GİDERECEĞİZ
İftar sonrasında kısa bir konuşma yapan Başkan Şahin Bu iftar yemeği Bafra olarak büyük bir aileyiz anlayışının güzel bir göstergesi olmuştur. Bu Baframızın kazancıdır. Çünkü Bafra tüm unsurlarıyla milletimize hizmet etme düşüncesi içerisindedir. Bu birlik ve beraberlik hepimizin ortak eseridir. Bu iftar yemeklerimiz basınımız, muhtarlarımız, personelimiz ile devam edecektir.  Davetler yapılırken bazı eksiklikler olabilir. Hiçbir hemşerimin, kurum ve kuruluşlarımızın yanlış anlamasını rica ediyorum. Bu iftar yemeğimizin davetinde de bazı eksikliklerimiz olmuştur, özür diliyorum. Bunları gidereceğiz. Esas olan anlayışımızdır. Anlayışımızın temelini Biz Bafra olarak büyük bir aileyiz oluşturmaktadır diye konuştu.


 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda imzalar an meselesi

1 Samsunspor'da imzalar an meselesi

Samsunspor taraftarından kombine isyanı

2 Samsunspor taraftarından kombine isyanı

Akif Çağatay Kılıçın acı günü

3 Akif Çağatay Kılıç'ın acı günü!

Samsunda feci kaza Yaralılar var

4 Samsun'da feci kaza! Yaralılar var

Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı

5 Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı!

Samsunda emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

6 Samsun'da emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede

7 Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede!

Sahadan çekilen İranlıları Bakan Bak ikna etti

8 Sahadan çekilen İranlılar'ı Bakan Bak ikna etti

Samsunsporun son rakibi Giresun

9 Samsunspor'un son rakibi Giresun

Samsunda inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

10 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti