SİLAHIMI ÇIKARTTIM, AMA ...

Yeraltı dünyasının ünlü kabadayısı Dündar Kılıç ın torunu, Alaattin Çakıcı nın üvey oğlu Onur Özbizerdik, adliyeye sevk edildi.

 SİLAHIMI ÇIKARTTIM, AMA ...

Şubeye getirilişinde basın mensuplarının “Neden vurdunuz? sorusuna sinirlenen Onur Özbizerdik, adliyeye gidişinde de benzer bir soruya soğukkanlı bir şekilde “Kuzey ırak ta bin 500 kişiyi vurdum cevabını verdi. Poliste verdiği ifadesinde kavga ettiğini ancak ateş etmediğini söyleyen Onur Özbizerdik in başka biri adına tutulmuş odada kaldığı 5 yıldızlı otel hakkında da işlem yapılacağı öğrenildi.
Etiler de yaklaşık 20 gün önce meydana gelen olayda Onur Özbizerdik kız arkadaşıyla Etiler de lüks bir restoranta gelmiş, locada oturma yüzünden bir grupla kavga etmişti. Görgü tanıklarının ifadelerine göre silahını çekerek karşı gruba ateş etmeye çalışan Onur Özbizerdik, kolunu tutanlar tarafından engellenmiş bu sırada silah ateş almıştı. Sabaha karşı sabah 05.00 sıralarında meydana gelen olayın ardından Onur Özbizerdik, yanındaki kız arkadaşı ve şoförü ile birlikte olay yerinden kaçmıştı.

OTELİN OTOPARKINDA YAKALANDI
Polis tarafından bu olayla ilgili aranan Onur Özbizerdik, Şişli, Bomonti de bulunan 5 yıldızlı bir otelde saat 14.00 sıralarında gözaltına alındı. Otelin otoparkında Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalanan Onur Özbizerdik, sağlık kontrolünün ardından getirildiği Cinayet Büro Amirliğine olaylı bir şekilde girmişti. Bir basın mensubunun “Neden vurdunuz sorusuna sinirlenen Onur Özbizerdik, adeta sinir krizi geçirerek polisler tarafından güçlükle içeri sokulmuştu.

ATEŞ ETMEDİĞİNİ SÖYLEDİ
Cinayet Büro Amirliğinde ateş etme olayıyla ilgili ifadesi alınan Onur Özbizerdik in restoranta sarhoş bir grupla kavga ettiğini ancak ateş etmediğini söylediği belirtildi. Onur Özbizerdik in ifadesinde locada oturma yüzünden grupla kavga ettiğini, büyük bir arbede yaşandığını daha sonra oradan ayrıldığını söylediği belirtildi.

BU KEZ SORUYA KIZMADI
Polis kayıtlarına göre daha önceden 2 kasten adam öldürme, 3 kasten yaralama ve 1 mala zarar verme suçlarından polise geliş kaydı bulunan Onur Özbizerdik, işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. Gözaltına alındığı günün aksine “Kaç kişiyi vurdunuz? sorusuna bu kez gülümseyerek cevap veren Onur Özbizerdik “Irak ta bin 500 kişiyi vurdum dedi. Soğukkanlı olduğu gözlenen Onur Özbizerdik daha sonra polis aracına bindirilerek adliyeye gönderildi.

YAKALANDIĞI OTEL HAKKINDA DA İŞLEM YAPILACAK
Öte yandan Onur Özbizerdik in başka birinin adına tutulmuş odada kalmasına izin veren Şişli deki otel hakkında da işlem yapılacağı belirtildi. Yasa gereği otelde kalan müşterilerinin kimlik bilgilerinin sisteme girilmesi gerektiğini söyleyen yetkililer bunu yapmayan otel yetkilileri hakkında soruşturma yapıldığını belirttiler.EN ÇOK OKUNANLAR

Ceza geliyor

1 Ceza geliyor

Coşkun Zeren yeniden Samsunspor'da

2 Coşkun Zeren yeniden Samsunspor'da

Samsun'da engelli vatandaşlar mutlu

3 Samsun'da engelli vatandaşlar mutlu

 Sadece ROK mu suçlu?..

4 Sadece ROK mu suçlu?..

Samsun'daki cinayet zanlısı tutuklandı

5 Samsun'daki cinayet zanlısı tutuklandı

Kabus bitmiyor

6 Kabus bitmiyor

Samsun'da yanlışlıkla çamaşır suyu içen çocuk zehirlendi

7 Samsun'da yanlışlıkla çamaşır suyu içen çocuk zehirlendi

Canımızı yakıyor

8 Canımızı yakıyor

Samsun'da tarihi eserler kan ağlıyor

9 Samsun'da tarihi eserler kan ağlıyor

Samsun'da çılgın manda trafiği kilitledi

10 Samsun'da çılgın manda trafiği kilitledi