SİLAHLA YARALAMA DAVASI

Samsun da birbirlerine tabancayla ateş açarak sokakta yürüyen özel güvenlikçinin kazara yaralanmasına sebep olan iki kişinin yargılanmasına başlandı.

SİLAHLA YARALAMA DAVASI

Olay, İlkadım ilçesi Hürriyet Mahallesi Ağabali Caddesi nde meydana geldi. Otomobille seyir halinde olan Ü.E.(25) ile yaya olan akrabası E.Ö.(42) aralarındaki husumetten dolayı birbirlerine tabancayla ateş açtı. Olay sırasında yoldan geçen bir lisede özel güvenlikçi olan Onur G.(38), kazara kalçasından yaralandı. Olaydan sonra Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri tarafından yakalanarak tutuklanan Ü.E. ve E.Ö. nün yargılanmasına başlandı. 
Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesi nde görülen davanın ilk duruşmasında tutuklu sanıklar kendilerini savundular. Ü.E., Olay günü E.Ö. yü gördüm. Birbirimizi görünce elini benine attı. Panikledim. Hareket halindeki aracın camından havaya doğru tabancayla ateş ettim. Amacım öldürmek veya yaralamak değil, korkutmaktı. E.Ö. de aracın arkasından ateş etmiş. Biz akrabayız ve barıştık. Şikayetçi değilim dedi.
E.Ö. ise, Ü.E. halamın oğludur. Aramızda alacak-verecek meselesinden geçimsizlik vardı. Aracın içinde Ü.E. yi fark ettim. Ben de panikledim. Havaya doru ateş açtı. Beni hedef alıp almadığını bilmiyorum. İsteseydi beni vurabilirdi. Ben de giden aracın arkadaşından ateş açtım. Onur isimli bir kişi yaralanmış. Ben Ü.E. den şikayetçi değilim diye konuştu.
Mahkeme heyeti E.Ö. nün tutuksuz yargılanmak üzere tahliyesine, Ü.E. nin ise tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı erteledi.EN ÇOK OKUNANLAR

Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

1 Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

2 Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

Otel odasında şüpheli ölüm

3 Otel odasında şüpheli ölüm

Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

4 Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

5 Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

Erzincan-Sivas karayolu ulaşıma kapandı, çok sayıda araç yolda mahsur kaldı

6 Erzincan-Sivas karayolu ulaşıma kapandı, çok sayıda araç yolda mahsur kaldı

Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

7 Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

ATM hırsızları suçüstü yakalandı

8 ATM hırsızları suçüstü yakalandı