Siyonizm İslam alemini sömürüyor

Erbakan Vakfı Samsun Şubesi nin düzenlediği iftar yemeğine katılan Vakfın Genel Başkanı Fatih Erbakan, Siyonizm denen canavar İslam alemini sömürüyor dedi

 Siyonizm İslam  alemini sömürüyor

 

Erbakan Vakfı Samsun Şubesi, üyeleri ile iftarda bir araya geldi. Anakent Sosyal Tesisleri ndeki iftara Erbakan Vakfı Genel Başkanı Muhammed Ali Fatih Erbakan da katıldı.

MİLLİ GÖRÜŞ İÇİN YOLA ÇIKTIK
İftarın ardından konuşan Erbakan Vakfı Samsun Şube Başkanı Suat Zor, Bizler Erbakan Hocamızın Milli Görüşü nün tekrar hatırlanması için yollara çıktık. Bununla birlikte dünyanın en büyük sıkıntılarını müslümanlar çekiyor. Her yerde zulme uğrayan mazlum İslam coğrafyasının sesini sizlere ulaştırmak için buradayız ifadelerini kullandı.

İKİ KISKAÇLI KOLU VAR
Daha sonra kürsüye gelen Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan, Bugün dünya Siyonizmi denen ırkçı emperyalizs canavarın 2 tane dev büyük kıskaçlı kolu var. Bu kollardan bir tanesi siyasi ve askeri operasyonlar koludur. Bir diğer kol ise ekonomik operasyonlar koludur. Bu iki koldan dünya siyonizmi dediğimiz canavar, ırkçı emperyalizm dediğimiz canavar İslam alemini sömürmekte, zulm etmekte ve kendi istediği doğrultuda yönledirmektedir diye konuştu.

4 AYAK ÜZERİNE KURULU
ABD nin Ortadoğu daki planının 4 ayak üzerine kurulduğunu belirten Erbakan şunları söyledi: Birincisi Orta Doğu’da kendisine ve can dostu, canından bile öte olan İsrail’e karşı çıkabilecek güçlerin ortaya çıkmasına engel olmak. İkincisi Orta Doğu’da müttefiki olan İsrail’i titizlikle korumak ve kollamak, üçüncüsü başta petrol olmak üzere bölgedeki bütün enerji kaynaklarını kontrol etmek ve dördüncüsü İsrail’i tehdit edebilecek olan her türlü kitle imha silahlarının İsrail’e komşu veya düşman olan ülkelerin eline geçmesini engellemektir. İşte dünyaya yön veren, maddi bakımdan dünyanın süper gücü olan Amerikan yönetiminin masasının üzerinde duran 4 tane maddeler. Bunlar olmazsa olmazıdır.” 

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Karadenizin en büyük AVMsi inşa ediliyor

1 Karadeniz'in en büyük AVM'si inşa ediliyor

Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı

2 Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı!

Samsunsporda Davy Angan tamam

3 Samsunspor'da Davy Angan tamam

Samsunda bir boğulma vakası daha İmam kurtarılamadı

4 Samsun'da bir boğulma vakası daha! İmam kurtarılamadı

Samsunspordan Tshibumbu bombası

5 Samsunspor'dan Tshibumbu bombası

Samsunspor Teknik Direktörü Özalandan ters köşe

6 Samsunspor Teknik Direktörü Özalan'dan ters köşe

Samsunda 2 kişi araç içinde ölü bulundu

7 Samsun'da 2 kişi araç içinde ölü bulundu

Samsunspor Başkanvekili  Araboğlu Açılışa yetişecek

8 Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'Açılışa yetişecek'

Samsunspordan öğrenciye indirim Kombinede taksit imkanı

9 Samsunspor'dan öğrenciye indirim... Kombinede taksit imkanı!

Samsunda silahlı suç çetesine operasyon 20 gözaltı

10 Samsun'da silahlı suç çetesine operasyon: 20 gözaltı