Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsun Büyükşehir Belediyesi nden 3 Bin 500 Kişiye İftar

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Ramazan etkinlikleri kapsamında Terme halkıyla buluştu

Samsun Büyükşehir Belediyesi nden 3 Bin 500 Kişiye İftar

Terme Cumhuriyet meydanında düzenlenen Samsun Büyükşehir Belediyesi iftarına AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Fuat Köktaş ve Hasan Basri Kurt, İl Başkanı Muharrem Göksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Terme Kaymakamı İlyas Gün, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Büyükşehir Belediyesi Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk, Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç, belediye meclis üyeleri, İl ve İlçe Kadın ve Gençlik Kolları başkan ve yönetimleri, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, teşkilat üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Termeliler tarafından sevgiyle karşılanan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, gittikleri her ilçedeki iftar programına yüksek katılım olduğunu belirterek herkese teşekkür etti. Termelilerin meydanı gül bahçesine çevirdiğini ifade eden Yılmaz, Bizi yoğun katılımınızla sevindirdiniz. Herkesin evinde oruç açacak bir tas yemeği varken bizimle birlikte olmanız, çok değerli ve çok anlamlı. Burayı evinize tercih ettiniz. Allah hepinizden razı olsun. Ramazan böyle güzelleşiyor. O bakımdan çok mutlu oldum. Gittiğimiz her yerde bu güzellikleri yaşıyoruz. Bu akşam çok mutlu ettiniz. Rabbim Ramazan akşamı ettiğiniz duaların hepsini kabul etsin. Allah günahlarımızı affetsin dedi.

İftar yemeğinin ardından Terme Kaymakamı İlyas Gün, milletvekilleri ile Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a çay ocağında çay ikram etti. Başkan Yılmaz, vatandaşlarla çay içip sohbet etti.EN ÇOK OKUNANLAR

İş merkezine yapılan operasyonda el bombası ve silah ele geçirildi

1 İş merkezine yapılan operasyonda el bombası ve silah ele geçirildi

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum

2 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum: