Çavuşoğlu Ünye’de

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ordu’da düzenlenen iftar yemeğinin ardından ilçelerde ziyaretler gerçekleştirdi

Çavuşoğlu Ünye’de

 Ünye ilçesini ziyarette konuşan Çavuşoğlu, “Özellikle Ünye diyorum, çünkü 7 Haziran seçimlerinde Ünye yüzde 61 ile tüm Türkiye genelinde en büyük desteklerden birini verdi” dedi.

Ziyaretlere AK Parti ordu Milletvekili Oktay Çanak, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ünye Kaymakamı Mustafa Demir, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, AK Parti İlçe Başkanı Arif Ergün, parti üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Ünye’de ilk olarak Ramazan şenlikleri nedeniyle faaliyet yürüten esnafa ziyarette bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, daha sonra AK Parti İlçe Teşkilatında partililerle bir araya geldi. Ziyaretinde basın mensuplarına açıklama yapan Çavuşoğlu, Ünye’nin 7 Haziran seçimlerinde Türkiye ortalamasının 20 puan üzerinde destek verdiğini belirterek, partililere ve tüm vatandaşlara teşekkür etti.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da yaptığı açıklamada, “Bugün Ordu’da bulunmaktan ve Ünye ilçemizi ziyaret etmekten son derece mutluyum. Özellikle Ünye diyorum, çünkü 7 Haziran seçimlerinde Ünye yüzde 61 ile tüm Türkiye genelinde en büyük desteklerden bir tanesini verdi. Türkiye ortalamasının 20 puan üzerinde AK Parti’ye destek verdi. Sizlere çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Ordu ve ilçelerine yaptığı ziyaretleri değerlendiren Çavuşoğlu, “Partimizin görevlendirmesi üzerine ve il başkanlığımızın daveti üzerine Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığımızın düzenlediği dün akşamki iftar yemeğine katılmak için Ordu’ya geldim. Dün akşamdan bu yana bazı temaslarda bulunuyoruz ve teşkilatlarımızı ziyaret ediyoruz. Biraz önce Fatsa ilçesindeydik, şimdi Ünye ilçemize geldik ve akşam üstü Giresun’a geçerek oradaki arkadaşlarımızın düzenlediği iftara katılıp Ankara’ya döneceğiz. Bu şekilde Karadeniz’in bu kısmına olan ziyaretimizi tamamlayacağız” şeklinde konuştu.

Çavuşoğlu, açıklamaların ardından Ünye’nin Dünkü Çocukları Derneğini, Ünye El Ele Derneği ve akabinde Ünye Bedensel Engelliler Spor Kulübü’nün okçuları ile bir araya geldi. Engellilerle bir süre sohbet eden Çavuşoğlu, Ünye Kapalı Spor Salonunda engelli sporcular ile birlikte ok attı. Hedefi 12’den vuran Çavuşoğlu, Giresun’da gerçekleştirilecek iftar etkinliğine gitmek üzere ilçeden ayrıldı.

Çavuşoğlu

ÇavuşoğluEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarından kombine isyanı

1 Samsunspor taraftarından kombine isyanı

Samsunda emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

2 Samsun'da emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

Samsunsporda imzalar an meselesi

3 Samsunspor'da imzalar an meselesi

Genç futbolcu serinlemek için girdiği sulama kanalında boğuldu

4 Genç futbolcu serinlemek için girdiği sulama kanalında boğuldu

Lokantada tüp patladı 3 yaralı

5 Lokantada tüp patladı: 3 yaralı

Katar Emiri Thani mahkeme kararıyla otelini tahliye ettirdi

6 Katar Emiri Thani mahkeme kararıyla otelini tahliye ettirdi

Köpek gezdirme tartışması cinayetle bitti 1 kişi hayatını kaybetti 1 yaralı

7 Köpek gezdirme tartışması cinayetle bitti: 1 kişi hayatını kaybetti 1 yaralı

Kadirlide silahlı saldırı 1 ölü, 1 yaralı

8 Kadirli'de silahlı saldırı: 1 ölü, 1 yaralı

Sakaryada dev uyuşturucu operasyonu

9 Sakarya'da dev uyuşturucu operasyonu

Turgutluda iki köy boşaltıldı

10 Turgutlu'da iki köy boşaltıldı